Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Rybiara

Brony
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Rybiara

 • Rank
  Pegasis
 • Birthday 03/20/1999

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rybiara

  Wiecie może,gdzie można pobrać Micro Series?
 2. Rybiara

  Tu błąd,jest młodym dorosłym,jak to ujęła Lauren Faust.A młody dorosły to wyrośnięty nastolatek,ale jeszcze nie dorosły,tak to interpretuję.
 3. Rybiara

  CHCEMY PIOSENKI MÓWILI WIĘC MACIE Odcinek..Szybki,za szybki.Nie ma skupienia się na jednym wątku,wszystko po prostu upchnięte na siłę. Przez co koronacja Twilight wygląda jakby była za jakąś błahostkę,choć nie jest.To pewnie dlatego,że nie było jakichś konwersacji pomiędzy kucykami z pomieszanymi przeznaczeniami,nie były odpowiednio ukazane ich uczucia,i takie tam. Plusy; - Piosenka z Celestią. - Kolejne nawiązania do poprzednich sezonów oraz odcinków. - Vinyl - Piosenka z Applejack. - Kolejna piosenka z Rainbow Dash. Minusy; - Za dużo piosenek. - Zbyt szybka akcja. - Sama koronacja Twilight,chociaż ani jej nie nie lubię,ani ją lubię,na początku było to dla mnie plusem; Będzie jej mniej,więcej czasu na resztę z mane 6.Ale czytając dział o tym czego się spodziewacie w nowym sezonie..Obawiam się,że mane 6 zejdzie na drugi plan. - Jest tego o wiele więcej,ale odcinek muszę powtórzyć żeby to wypisać.Dlaczego? - Wiele faktów jest zbyt mało podkreślonych,aktualnie,gdybym miała po tym pierwszym obejrzeniu wypisać plan akcji,byłby on BARDZO pobieżny. I serio,to są żarty,że na tym płakaliście,prawda? Jedyny powód do płakania to Księżniczka Sparkle,której wciąż jestem przeciwna. NIE KUPIĘ ANI JEDNEJ ZABAWKI Z JEJ WIZERUNKIEM,CHOCIAŻ KOLEKCJONUJĘ KUCE.
 4. Rybiara

  To jest fake.Znaczy,fanmade.Prawdopodobnie te sceny są z jakichś innych fanfilmików,animacji,i tak dalej.
 5. Rybiara

  Co do tej pełnometrażówki to fake,kucyki z przeszłych generacji jeśli się nie mylę nie mają prawa być użyte,przecież Rainbow miała być jako Firefly a Pinkie jako Surprise.I to tylko przykład! W dodatku Derpy w obsadzie..Nieźle ludzi trollują.
 6. Rybiara

  A kto powiedział,że tak zrobić nie można?Ten spoiler nie został tu jeszcze dodany,a więc nie rozumiem powodów ku którym on miałby go tutaj nie wstawić.
 7. Rybiara

  Nie chcę nikogo martwić,ale w promo od Huba wyraźnie widać że Twilight jest mianowana księżniczką,nie staje się nią przez przypadek. Mam nadzieję jednak,że zrezygnuje z tego tytułu i będzie chciała pozostać w ponyville,najlepiej jakby oddała także skrzydła i wzrost,żeby się nie wyróżniać spośród reszty kuców..
 8. Rybiara

  OCAL KRYSZTAŁOWE IMPERIUM NIE ZOSTAŃ TAM ZAPROSZONY Tak,jeden jedyny minus na wejście.A teraz plusy,klasycznie; - Wreszcie wzmianka o Phoenixie,tym bardziej,że ze zdjęć wnioskuję że Spike go oddał rodzicom. - Tak samo ze zwierzętami,żadne nie pominięte. - Koniec był jak dla mnie nieprzewidywalny,zdawało mi się,że Spike albo się przyzna,że mu się nie udało,albo że wtedy Angel ich wyda. - Relacje pomiędzy zwierzakami a mane 6,szczególnie Dashie i Tank. - Cała reszta zwierzaków + Spike zauważająca jaki to Angel jest..Angelowski. I cała reszta,nie wiem dlaczego,ale jeśli odcinek ma mało lub wcale z minusów nie idzie mi też wymieniać plusów..
 9. Rybiara

  Jej.Po prostu jej. Po dosyć rozczarowującym odcinku ze Spikem mamy to,i moje wszelkie wątpliwości co do przyszłości tego serialu zostały rozwiane. Otóż, Plusy; - Discord,jedno wielkie nawiązanie do poprzednich serii. - Discord zachowujący swój charakter i ogólnie postępowanie,nawet przechodząc na dobrą stronę. - CELESTIA <3 - Rainbow wreszcie pokazująca swój charakterek. - THE STARE - Ogólnie reszta,która nie została umieszczona w minusach. Minusy; - Discorda pokazali jako dosyć płytko myślącego,nie wyciągającego wniosków.Chodzi mi o scenę tuż przed nawróceniem,ale nie tylko. - Rozumiem zdenerwowanie,ale dlaczego kucyki zwracały się a to z podniesionym głosem,a to bardzo luzacko do Celestii?Mam nadzieje,że to nie autorzy wzorujący się na hejcie na nią w fandomie,tylko po prostu zwykła gafa. - Całość trochę za szybko się rozegrała. - Zbyt łatwowierna Fluttershy. Miejmy nadzieje że przyszłe odcinki będą tylko takie,i lepsze.
 10. Rybiara

  Ekhm,chyba ktoś już ten temat poruszył ale został zignorowany. Przypatrzcie się napisowi po jej prawej; "Mommy,are you a princess too?" Pocieszając więc samą siebie stwierdzam,że będzie dzieciak Cadance x Armor,zważając na częste błędy autorów tych vectorów na opakowaniach,wnioskuję że wygląd też będzie miała podobny. To chyba raczej też nie jest niczym?
 11. Rybiara

  Alicorn Twi to 99.9% wymysł fandomu.Jestem tego pewna. Jak dla mnie pure fake. Offtop ~ Arjen
 12. Rybiara

  No i jeszcze coś,(nie jestem pewna czy ktoś już o tym nie wspomniał) headless horse wystąpił także w odcinku ósmym sezonu pierwszego.Taka ciekawostka
 13. Rybiara

  To będzie definitywnie mój ulubiony odcinek tego sezonu,już to wiem Nie ujmę tego lepiej niż w punktach,a więc; Plusy: - Wonderbolts sami w sobie,co prawda brakło Soarina,ale narzekać nie będę - Dashie nie tak mocno Dashowata jak w poprzednim - Te sceny z Pinkie Pie Resztę dodam po obejrzeniu wersji z napisami,dziś już jestem zmordowana i jak przychodzi mi wypisywać plusy których widziałam tak wiele..Po prostu niewykonalne xD Minusy: - Głos Spitfire,jej zachowanie.Rozumiem,że trener,ale..Bez przesady. - Ani be,ani me,ani wypie..kaj od Lightning Dusk.Przesadzili z tym wyrzuceniem jej - Odcinek niedokończony,chociaż niby można wnioskować że się dostała do Wonderboltsów..Ale raczej nadal trenuje,nie mam pojęcia co o tym myśleć,ale na pewno rozwiną to w dalszych odcinkach ..Z pewnością edytuję to jutro No cóż,odcinek oceniam jak najbardziej pozytywnie.Tyle ode mnie
 14. Rybiara

  Patrząc na mapę Equestrii te strumienie to coś spod Cloudsdale,chociaż pewności mieć nie można.
×
×
 • Create New...