Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Polish_grass

Brony
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Neutral

1 Follower

About Polish_grass

 • Rank
  Majster of Pajtajster
 • Birthday 03/23/1996

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Ełk
 • Zainteresowania
  Militaria- 1PSK- Wojsko jest moją pasją.

  Black/Death Metal- Moje ulubione gatunki, Pierwszy zespół jaki usłyszałem to był Iron Maiden i do dziś jest u mnie na 1# - właśnie ich utwory zainspirowały mnie do gry na gitarze.

  Ksiażki - Dobrą lekturą nie pogardzę, ale też melancholiczne powieści mnie nie kręcą.

  Polityka - Temat głęboki, jak ocean atlantycki, na nieszczęscie wiele rozmów kończy się u mnie na polityce.

  Ryż. -(...) Tak -Kończąc.
 • Ulubiona postać
  Princess Luna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polish_grass

  Bez obrazy- oczywiście wyszło dobrze, ale do zwiastunu mogłeś wybrać klipy z osobami trochę bardziej komunikatywnymi, ponieważ wygląda to trochę tak: "Kali jeść, Kali pić".
 2. Polish_grass

  Fałsz, Cassidy masz rację
 3. Polish_grass

  Yay! Posiadam pluszową Lunę.
 4. Polish_grass

  Kiedy mogę, nawet godzinkę szanuję Byłeś na otwarciu ? (If u know what i mean)
 5. Polish_grass

  ^Czyżby imiesłów Nie kradnij mego avataru, mam go od dawna xd
 6. Polish_grass

  ^E tam, najlepsze jest jak- ty piszesz GG, a nie przeciwnik przegrywający
 7. Polish_grass

  [j]ebay podobno handmade, ale co ja wiem...
 8. Polish_grass

  Damn, nie widziałem
 9. Polish_grass

  I to bardzo, szczególnie w deszczowe dni Lubisz wiolonczelę ? (Piękny instrument)
 10. Polish_grass

  W sumie to i ja podrzucę skromną kolekcję Koszulka "trochę", prań już przeżyła -Edit: Teraz powinny działać.
 11. Polish_grass

  -Nawet dwie. -Posiadasz przypinkę z serialu?
 12. Polish_grass

  Co mnie wkurza ? Wiele od pospólstwa po brak kultury. -Irytują mnie "Fani JP, Firma, SSG, Prosto i inne czorty"- Gimbusy zaplute, jedne. Miastowi DJ-e się znaleźli kupcie sobie słuchawki, a nie wciskacie swoje ścieki innym. -Całkowicie wkurza mnie- brak tego "jebnięcia" w łeb- tego przebłysku, że aha większość jest ubrana na strój odświętny, czyt. garnitury, koszule nawet, NIE- przyjdzie kilku palantów w koszuli [sS]G, Prosto itd. Kurna co za ludzie, ciężko pójść po rozum. -Całoroczna jedna bluza/dres - bez komentarza. -Lans na E-Papierosa (...)- kurna bardzo obchodzi mnie i innych efajka, nie dość że śmierdzi to DMUCHAJĄ Ci w twarz! Normalnie gdybym ich nie znał pewien czas to bym strzelił takiemu w twarz... -Szczyt chamoty! -Co jeszcze, hmmm.. Co drugie słowo Kur*a, Ch*j etc. Wiem, że z domu wynosi się maniery itd. Ale litości, prosić mogę tysiąc razy wobec mojej osoby, Nie- ten dalej będzie swoje. -Nieumyte zęby, Boże- najgorsze w rozmowie z osobą, Z Rana- powtarzam rankiem, są nieumyte zęby- śmierdzi, aż zniechęca do dalszej rozmowy, rozumiem po 6-7h ale o 9 rano ? -Popisy(...) -Człowiek wszystko- Normalnie oświecony człowiek- Informatyk/Lekarz/Mechanik/Żołnierz Och i Ach, jaki wspaniały- O Jezusie! Jak ja nie lubię tego typu osób, z każdej dziedziny dowiedział się minimum i pokazuje jaki jest "Och i Ach". -Suchary, z których nikt się nie śmieje, wyrzuci to na "forum publiczne", sam się z tego zaśmieje, a każdy zrobi facepalma- nawet sam czasem pomyślę 2 razy czy ten suchar trafi i będzie śmieszny. -Wciskanie swoich pierdół politycznych... -Rozmawiasz z innymi osobami, coś robisz, ta druga osoba widzi, że nie chcemy jej- to się wepchnie na chama, jeszcze zacznie rozmawiać nie na swoje tematy i będzie pierdzielił 3 po 3, gdzie tego nikt nie chce. -Brak taktu przy rozmowie z osobą starszą, lub nawet ze mną! Reasumując, ludzie weźcie się w garść czasem i pomyślcie co zrobicie i jakie konsekwencje tego mogą być. Dobra jest o wiele więcej, ale nie jestem na spowiedzi
 13. Cześć wam! Tym postem chciałbym zachęcić was to wspólnej wymiany zdjęciami- Całego, waszego stuffa związanymi z MLP. -Post ma na celu prezentację, a w ostateczności- nawet zachętę do wymiany "przedmiotami". Tak więc: "Dzielcie się i jedz..." "Wymieniajcie się zdjęciami waszego asortymentu. Więc łapcie zjecie mego "arsenału":
×
×
 • Create New...