Jump to content

Seba Zet

Brony
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Seba Zet's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

0

Reputation

 1. Niestety, link wciąż nieaktywny. Tak samo w przypadku linków do wydarzeń z poprzednich Ponymeetów. Wobec tego mam propozycję napisania szczegółów meeta z eventu w tym temacie.
 2. Po raz kolejny "zawartość chwilowo niedostępna". Gdzie na FB musiałbym być członkiem żeby móc zobaczyć event? Jestem na obydwu grupach Bronies Lublin i tam nic nie ma zarówno o Ponymeecie, jak i o wydarzeniu.
 3. Huh... a to ciekawe, nic nie wiem o tym. Ale ani mnie to nie ziębi, ani grzeje.
 4. Och, nie... Również, jakie zakończenie... mamy teraz najlepszą sagę; 60 rozdział jest jednym z najlepszych i jednocześnie niesamowicie wciągający. Dzięki za odpowiedzi.
 5. Ach, niczego. Chciałem tylko z ciekawości się dowiedzieć.
 6. Klasyk. Wspaniała satyra na zachodnią i japońską animację, i ją samą w ogóle. Na plus nawiązania do innych serii (np. South Park). Również, nietuzinkowy humor. Bardzo dobra seria. 5/6.
 7. Spytam tak z ciekawości... (może ktoś pytał lub się wypowiadał): Czy ktoś tutaj na forum czyta na bieżąco mangę?
 8. To ja w tym temacie załączę zdjęcie ze znanym motywem z tej serii:
 9. Warto napisać na Bronies Nowy Sącz; może udało by się przyjechać komuś z tamtejszej grupy. Jeśli chodzi o dojazd osobiście uważam, że od strony wschodniej najlepiej orientować się od właśnie Nowego Sącza.
 10. Panowie, od bardzo długiego czasu zauważyłem, że na Podhalu jest kilku bronies. Była na FB nawet grupa Bronies Podhale (sam krótko w niej byłem). Myślę, że przy zwróceniu uwagi na wyżej wymienionym portalu społecznościowym na grupach Bronies Kraków i Bronies Polska ktoś by się odezwał. Co do meetu, nie jestem pewny czy zorganizowany pomysł to dobry pomysł - głównie ze względu na frekwencję. Osobiście wątpię gdyby wielu ludzi by chciało przyjść. O wiele lepszym wyjściem byłby ponymeet w starym stylu, tj. spotkanie w jakimś lokalu i tam spędzenie czasu - czy to rozmawiając, oglądając odcinek na przenośnym sprzęcie elektronicznym, prezentowaniu figurek czy rysunków, etc... a dodatkowo jeżeli macie jakiś sklep z artykułami MLP - tradycyjne odwiedziny. To jest jedynie moja osobista opinia, ale może coś wniesie.
 11. Mam na myśli inne seriale animowane niż MLP:FiM; różnego gatunku, np. amerykańskie czy japońskie, zwane popularnie anime.
 12. Witajcie, zakładam ten temat, ponieważ chciałbym zapytać was czy poza My Little Pony: Frienship is Magic oglądacie bądź interesujecie się jeszcze jakimiś innymi animacjami. Jestem bardzo tego ciekaw. Zapraszam do komentowania.
 13. Momo, dziękuję za research i informacje. Bardzo się cieszę, że NouCome będzie kontynuowane. OVA potraktuję raczej jako ciekawostkę, gdyż nie przepadam za tymi seriami, ale raduję się z kolejnego sezonu, choć mam pewne obawy co do niego.
 14. Och, świetnie! Momo, czy mógłbym zapytać o źródło skąd masz informacje?
 15. Kakumeiki Valvrave. Dla mnie - bezsprzecznie najlepsze anime 2013 roku.
×
×
 • Create New...