Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Chay

Brony
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

5 Followers

About Chay

 • Rank
  Czajnik
 • Birthday 08/25/1999

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie chce mi się

  1. Show previous comments  1 more
  2. Chay

   Chay

   A ja mam do narysowania więcej niż 20 rysunków i brak chęci. So sad. ;_;

  3. Maisha

   Maisha

   So true. ;_;

  4. WładcaCiemnościIWszelkiegoZła
 2. Czy jeżeli połączysz chomika i świetlika to będziesz miał świecącą, futrzaną i latającą kulę?

  1. Komandor SNM
  2. Swahili

   Swahili

   Pseudohodowla świecących chomików.

 3. Mnie śmieszą osoby które hejtują wszystkich, którzy po prostu nie lubią MLP, a sami są oburzeni gdy ktoś tylko powie na nich jedno złe słowo. Jeżeli chodzi o resztę fandomu, którego nie lubię - staram się go omijać.
 4. Chay

  Ja bardzo lubię wersję oryginalną. Według mnie, polski dubbing jest dość słaby (a przeważnie polacy robią bardo dobre dubbingi. Kucyki tracą też trochę swój charakter. Jak już wyżej wspomnino, oryginalna Dashie jest o niebo lepsza od naszej, rodzimej wersji.
 5. Chay

  Fagglenorusie kocham cię za tą krytykę. W końcu znalazła się osoba, która pisze szczerze. Będę wiedzieć co poprawić. Malowałam na papierze podklejonym kartonem a nie jest zbyt dokładnie pomalowane ponieważ pierwszy raz malowałam farbami akwarelowymi i trochę bałam się wymieszania farb, jak stało się to w wypadku oka. Co do rozmiarów pyszczka: to raczej szyja jest zbyt chuda, zależy jak na to patrzeć. Grzywa to kompletna klapa, wiem. Korony i napierśnika (czy tam naszyjnika) nie domalowałam bo po prostu nie lubię tak wystrojonych kucyków. Nie uraziłaś mnie, naprawdę. Nie masz też za co przepraszać, częściej wyrażaj swoją opinię pod moimi rysunkami.
 6. Chay

  Poszukiwania znaczka wciąż trwają! Widocznie Sweetie Belle ma już dość bycia nazywana "Pustym Bokiem". Tym razem mała klacz próbuje swoich sił w... reklamie! Jednak czy przyniesie jej to tak długo wyczekiwany Słodki Znaczek czy Sweetie tylko się ośmieszyła?
 7. Chay

  Historia klaczy jest bardzo ciekawa, a motyw z wojskiem - cud, miód i orzeszki. Postać zasługuje na 6 z plusem. Nie mogę się doczekać komiksu.
 8. Chay

  FlowerShy - mogłabym poprosić o jej dokładny wygląd (opis, zdjęcie?) FlutterGangsta - oczywiście! Już dopisuję do listy. A teraz kilka słów wytłumaczenia. Nowy semestr = mnóstwo nauki. Po szkole nie mam już wolnego czasu, ostatnie kilka weekendów zajęły mi projekty edukacyjne. Przepraszam bardzo, ze ni robię nowych rysunków. Ten weekend może będzie luźniejszy i nadrobię kilka rysunków.
 9. Chay

  Soarin, powiadasz? Właściwie to chyba nigdy go nie rysowałam i mogę spróbować.
 10. Chay

  Ta-dam! Chayka stawia na tradycyjne sposoby rysowania czyli akwarelowa Luna. Przepraszam za niską jakość, ale musiałam zrobić zdjęcie telefonem. Jakiego kuca namalować jako kolejnego?
 11. Chay

  SzarusaixD teraz zaczynam druga racę zleconą przez ciebie. Bellamina dobrze, dopisuję do listy ;3
 12. Chay

  Owszem, pracuje ciężko nad rozwijaniem swojego stylu, i staram się go jak najbardziej odkocić, chociaż nie jest łatwo. Ale będę się starać.
 13. Chay

  Szczerze mówiąc, przyzwyczaiłam się już do takiego stylu rysowania. Do tego, zaczęłam tworzyć komiks, i wątpię, że zmienię swój styl. Co najwyżej mogę go rozwinąć.
 14. Chay

  Teraz co prawda nie rysunek, ale rzecz również powiązana z rysowaniem. Poszukuję osób chętnych do wzięcia udziału w konkursie polegającym na wymyśleniu tytułu (więcej informacji na dA). Jeżeli ktoś z was, kto to ogląda nie ma konta na tejże stronie, a chce zaproponować nazwę - niech przysyła propozycje na PW.
×
×
 • Create New...