Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Kaczusiowy

Brony
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kaczusiowy

 1. Kaczusiowy

  Było fajnie, miło, cud miód i orzeszki i w ogóle i tego, NIKLAS DO JASNEJ CIASNEJ JAKIM CUDEM SIĘ NIE SPOTKALIŚMY? AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
 2. Po (jakże krótkiej) wakacyjnej przerwie wracam do tłumaczenia i pisania. Oto część trzecia tego wspaniałego opowiadania.
 3. Kaczusiowy

  Polecam "Ścieżki chwały" Kubricka z 1957 roku. http://www.filmweb.pl/film/Ścieżki+chwały-1957-12075
 4. Tak, po przerwe zaczynam już nad nią pracować, jak nic mnie od niej nie oderwie, ukaże się pod koniec następnego tygodnia.
 5. Kaczusiowy

  Łohohohoooo. Fan Niemiaszków melduje się na zbiórkę. Służba: Royal Equestrian Armored Division Pozycja: szeregowy Nick w grze: Kaczyyy Pojazdy obecne w garażu: Ferdinand, Tygrys II, Pantera II, VK 4502 B, VK 2801, GW Panther, M18, IS, KW-1S, Churchil z lolarmatką, T-50, S-51. Bitew zaraz będzie 8000 natrzaskanych. ;p Jakby ktoś chciał się poplutonić, dajcie znać. ;]
 6. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 7. Kaczusiowy

  W tym tempie.... Dojdziesz do 20 strony i będziesz rysował wszystko z głowy, zobaczysz. ;] Ale jest super. Dobre proporcje i detale.
 8. Kaczusiowy

  Jak na początek - znakomicie, jestem pod wrażeniem. Dosłownie bez zarzutu. Pytanie - ile przeciętnie czasu zajmuje Ci narysowanie jednej postaci?
 9. Kaczusiowy

  Milo mi... I witaj na forum! P.S. Mówi się "gej" a nie "pedał". :>
 10. Kaczusiowy

  Dzięki za kolejne komentarze. ^^ A, i co do Twojego pytania TISS, to nie, bohaterowie za nikogo się nie przebierali. Miło mi, że udało mi się skłonić Was do tego gatunku.
 11. Kaczusiowy

  Mój CM... Hmm... Po namyśle... niee. Szczerze, wolę nie wiedzieć.
 12. Kaczusiowy

  Jeszcze coś ode mnie: P.S. Nawet arty od Braeburned'a się przewinęły... no nie wierzę.
 13. Wszystkie (oprócz tłumaczenia "Airshippingu", uznano za go zbyt dwuznaczny) tam się znalazły. Akurat "Nadejścia Chłodu" nie wysyłałem, z racji tego, że wiedziałem o zbliżającej się przerwie w pisaniu. Ale już niedługo pojawi się kolejna część.
 14. Kaczusiowy

  Dobra. Insta-watch na Deviancie idzie. Ciekawe prace, zwłaszcza bannery. Ach, ta matura, mi też krzyżuje plany.
 15. Kaczusiowy

  Kaczy - wyborne miasto Koszalin (choć tak na prawdę nie do końca, ale dajmy na to, że baardzo blisko. )
 16. Kaczusiowy

  O! Ja też chcę, ja też! 1. No właśnie, dlaczego tak dawno nie odwiedziłes rodzinki w Ponyville? Jeszcze Cię tam nie widziałem, czyżby praca na farmie była aż tak zajmująca? 2. Co porabiasz w wolnym czasie - o ile w ogóle nim dysponujesz? Wolisz może Appleloosańskie bary, czy raczej domowe zacisze? 3. Jedno męskie pytanie... Ilu ich już było (if u know what i mean)?
 17. Będzie lakonicznie dziś. 8/10. Bardzo dobry odcinek. W czołówce sezonu drugiego, jak dla mnie.
 18. Kaczusiowy

  Duża muffinka. <3 Słodkie, podwójnie słodkie.
 19. Kaczusiowy

  Jesteś moim drugim ulubionym "El-em" na forum, gratulacje. I witam.
 20. Kaczusiowy

  Nie gram w LoLa, ale mi się podoba. *.*
 21. Kaczusiowy

  Kaito, witamy na forum. :3 W końcu jakiś znajomy z "realnego" świata.
 22. Kaczusiowy

  Sodoma i Gomora w tych naszych tematach.
 23. Kaczusiowy

  Ktoś tu idzie w moje ślady...
 24. Kaczusiowy

  Ok. Fluttershy, za jej zachowanie na początku i Rarity za ogół (miło, że jednak czuje do Spike'a jakiś tam sentyment). Sama fabuła przewidywalna, ale to raczej nie minus. Mundurowe kucyki na początku - miodzio, na bank REA istnieje. xD Hmmm, feniksy, zwłaszcza ich lot, bardzo fajnie zrobione. No i fakt, że Spike został przygarnięty jako jajko przez Twilight - teraz sam przygarnął (ukradzione, ale ćśś) jajko, które będzie wychowywał. A więc wszyscy mają zwierzątka, miło. Emm, co tam jeszcze... Muzyka - dość nietypowa, ale pasowała z całą stanowczością. Plus za taką odskocznię. Ogółem, przyjemny odcinek, ale nie było nic, co dla mnie osobiście jakoś by się wybiło. 6/10, no może 6,5 za te feniksy, jakoś do mnie przemówiły.
×
×
 • Create New...