Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Fluttershy12

Brony
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Fluttershy12

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 1. Ulubione: 1. Pinkie Pie 2.Fluttershy (oczywiście) 3.Celestia i Luna 4.Twilight 5.Applejack 6.Cheese Sandwich 7.Sweetie Belle 8.Sunset Shimmer Nielubiane: 1.Flash Sentry 2.Diamond Tiara i Silver Spoon 3.Mayor Mare 4.Gilda
 2. Fluttershy12

  Noteworthy
 3. Fluttershy12

  Jeśli chodzi o gry o MLP, chętnie spróbuję.
 4. Fluttershy12

  Nowe promo sezonu 4. http://www.youtube.com/watch?v=hPrqwBWuBAg
 5. Fluttershy12

  Przepraszam poprawię te rzeczy. Obiecuję.
 6. Fluttershy12

  Jest i to powszechnie dostępna. A w jakim mieście mieszkasz?
 7. Fluttershy12

  Imię: Frotti. Nazwisko: Płeć:klacz Wiek: 16 lat. Wygląd:biała, z brązową, krótką grzywą. Charakter:sympatyczna, nie lubi patrzeć na cierpienie innych, odważna, ale często podejrzliwa i łatwo ją wyprowadzić z równowagi. Główne cechy: Inteligencja:4 pkt. Siła: 3 pkt. Sprawność: 5 pkt Wytrzymałość: 1 pkt Szybkość: 2 pkt Szczęście: 0 pkt Cechy poboczne: Retoryka: 2 pkt Umiejętność posługiwania się bronią białą 1pkt Urok osobisty 4 pkt Obrona 3 pkt Uzbrojenie: miecz Historia:
 8. Fluttershy12

  Jak niedawno byłam w Gdyni, widziałam podobną sztuczkę, tylko że zamiast pet shopów, były filly. Nagle patrzę, a przy kasie dwa normalne, kucykowe blindy. Zaczynam sprawdzać, i okazuje się, że pod przykrywką filly było całe pudło blind bagów!
 9. Ulubione: 3.Sonic rainboom- Genialny odcinek. 2.Lesson Zero- "Clock is ticking Twilight, Clock is Ticking" 1.Canterlot Wedding- Definicja słowa "Epicki" Nieulubione: 3.Mare-Do-Well- Nudny i źle pokazuje nie tylko RD, ale również resztę Mane6 2.Spike at your service- Znowu nudy i ukazuje Spika jako głupola, którym nie jest! 1.Equestria Girls (Co prawda nie odcinek, a film, ale należy do G4)- Po prostu beznadzieja i rozczarowanie.(Bez obrazy dla fanów filmu).
 10. Fluttershy12

  W Malborskim Tesco jest już fala 8. Ciekawe, bo dotychczas nie było tam nic nowego.
 11. Fluttershy12

  Wszystkie pedo, kazirodzkie i tym podobne...
 12. Fluttershy12

  Nie widzę problemu w shippowaniu OC z postaciami kanonicznymi, jeśli tylko OC wpasowuje się do universum znanego z serialu i sama relacja jest zbudowana w naturalny sposób. Sama stworzyłam kilka OC i niektóre przyznaję się bez bicia połączyłam z paroma postaciami z serialu, w tym z jedną z mane6. Szczerze też bym chciała poznać ulubione shippingi innych. Spróbuję podać swoje według kolejności z twojej listy. Shippingi, które uwielbiam: 1. DoktorXDerpy Zdecydowanie mój ulubiony shipping. Natknęłam się na mnóstwo artów, ficków, tumblrów, filmików i komiksów o tej parze i niemal każdy mi niezmiernie podobał. Ponadto są to moje dwa ulubione kuce tła. 2.DiscordXCelestia Ten shipping był pierwszą rzeczą na jaką trafiłam w tym fandomie i przez długi czas był moim ulubionym shippingiem. Te postacie najzwyczajniej pasują do siebie na zasadzie przeciwieństw. Niestety, od miesięcy nie mogę znaleźć dobrego ficka z tym pairingiem . 3.Button MashXSweetie Belle Wypowiadałam się już na ten temat w temacie o Buttonie, że do tej pary przekonał mnie ten filmik:http://www.youtube.com/watch?v=4ncI5BTIBNM Oprócz tego jeszcze przekonał mnie blog Ask The Crusaders, gdzie ich relacja jest lekko zaznaczona. Shippingi, które lubię: 1.Pinkie PieXPokey Pierce Ten ogier wydaje się być spokojny i zrównoważony. Idealna partia dla Pinkie, nieprawdaż? 2.Rainbow dashXSoarin Naprawdę lubię ten shipping. Zwłaszcza po odcinkach "The best night ever" (Ocalenie placka) i "Canterlot wedding" (Wspólna fotografia podczas "Love is in bloom"). Oprócz tego zrobiłam z moją kumpelką zupełnie randomowy filmik o tym shippingu, na którego wspomnienie mam banana na twarzy. Poza tym te dwie postacie naprawdę do siebie pasują. Obaj są naprawdę dobrzy w lataniu. Shippingi, które lubię, a sama nie wiem czemu: CaramelXApplejack TwilightXFlim Carrot TopXBraeburn Big MacXCheerilee Shippy, których nie cierpię: 1.Wszystkie homo i inne zboczone shippy Nie mam 18 lat i brzydzą mnie takie rzeczy w prawdziwym życiu i tym bardziej nie mam ochoty widzieć tego w kucykach. 2.Flash SentryXTwilight Jest to moim zdaniem najsztuczniejszy i wciśnięty na siłę shipping jaki widziałam:Mary sue bez osobowości i Twilight, która nie zachowuje się jak Twilight, tylko jakaś nastolatka rodem z High School Musical (bez obrazy dla fanów shippu) To by chyba było wszystko, możliwe, że mi się jeszcze wszystko zmieni. Dodam jeszcze, że gratuluję Talarowi zakładania ciekawych tematów.
 13. Fluttershy12

  Na allegro jest już winylowa RD. http://allegro.pl/my-little-pony-rainbow-dash-winylowa-unikat-i3593900401.html
 14. Fluttershy12

  9/10, mój drugi ulubiony odcinek sezonu 1. Jedyne co mi się nie podobało to zachowanie Rarity, ale da się znieść.
 15. Fluttershy12

  Dopiszcie również i mnie! Polubiłam Buttona mimo, że nie gram w minecrafta. Przekonało mnie do tego kucyka "Don't Mine at Night"(słyszałam, że jako pełna animacja ma to wyjść 26 października.). Do tego Button i Sweetie Belle ląduje na trzecim miejscu najlepszych shippów z kucykami.
×
×
 • Create New...