Wtedy ty byłabyś mną, a tego byś nie chciała, uwierz mi... >
Pewnie falowałbym melonami gdzie popadnie.
Co byś zrobił gdyby zamiast się starzeć byś się odmładzał?
Nic, bo jestem neutralny, ale jeżeli ktoś oberwie, to ten kto na niego naskoczył będzie miał ze mną do pogadania...
Co byś zrobił gdybyś złamał teorię względności Einstein'a?