Jump to content

The Valkyrie

Brony
 • Posts

  30
 • Joined

Everything posted by The Valkyrie

 1. Tak. Skoro już w temacie... Znasz "Poradnik Uśmiechu"?
 2. Mam nadzieję, że to było do 11-ego włącznie...
 3. Irlandzki klimat zdecydowanie źle na mnie działa... Tęsknię za tymi czasami kiedy się budziłam całkowicie wypoczęta o godzinie czwartej/piątej rano. A teraz o szóstej wstać to wyczyn. Spać chodzę około 22 - 23.
 4. Dopisuje do listy. Dziękuje za prace ~ Cartoon Tiger
 5. N: Hidoi hidoi... przypomina mi angielskie słowa "hide" i "hideous". A: Królewski zadek w krzakach. No i jakieś nawiązanie do nicku, jeżeli miałam rację co do tej pierwszej opcji. S: Chyba tytuł i tekst jakiegoś wiersza, lub piosenki, na tle kucy. U: Słynie z ładnych kolorowych rysunków kucyków, dużo nagród uzbierała w krótkim czasie, niestety nic więcej o niej nie wiem.
 6. Rarci! Moda wieku XVIII czy XIX ?
 7. Nie. Nie bawię się w takie bajery. Zawędrowałeś kiedyś daleeeeko w rosyjskie internety?
 8. Typ 1, konkretniej 1w2. Tia, perfekcjonista. Wszyscy mi to od maleńkości mówili.
 9. http://sketchtoy.com/56579049 Narysuj mi lwa. Ale tak porządnie.
 10. "Выше вздымайся, красное знамя,- Славное знамя рабочих дружин!"
 11. Herbata zielona lub czerwona, bez cukru. Napar z rumianku i nagietka. Latem woda mineralna i soki owocowe.
 12. Alfred Jodl podpisujący kapitulację III Rzeszy.
 13. N: A żeście się wszyscy uwzięli. Mnie się tam z "Abbą" kojarzy. A: W tym jest pewnie jakiś ukryty sens, ale nie chce mi się go doszukiwać. S: Jak wyżej. U: Znowu otaku... na litość...
 14. Dostojna Córa Solarnych, całym sercem oddana Najjaśniejszemu Słońcu Equestrii.
 15. Dwa razy, jak jeszcze byłam młoda i niewinna. Co zostało zobaczone, już się nie odzobaczy. Widziałeś koncert Aleksandra Charczikowa?
 16. N: Wolałam jak była Malinusia, jakoś tak bardziej estetycznie to wyglądało. A: Miło by było kiedyś zobaczyć dla odmiany coś, co nie nawiązywałoby do mangi/anime. S: Jak wyżej, ale muszę przyznać, że animacja i rysunki nawet ładne. Tematyka, jak mniemam, żałobna. U: Coś tam w głowie ma. Co prawda lubi dramatyzować i nie zawsze zastanawia się nad tym co pisze (te statusy), ale mam nadzieję, że z tego wyrośnie.
 17. Skąd ja to znam. "Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce". W drugiej klasie gimbazy opuściłam trzy miesiące - od początku stycznia do końca marca (ze wzgl. zdrowotnych). W moim przypadku zadziałał strach przed powtarzaniem klasy i to w sumie tyle. Miałam wtedy na koniec roku średnią ocen bodajże 4.2. Wilku mądrze pisze, mniej rozmyślaj o głupotach a więcej się ucz. Czym więcej, tym będziesz mieć czystsze sumienie. Możesz też porozmawiać z rodziną, niech Cię kontrolują.
 18. Ech, nie, tylko zbytnio dramatyzujesz. Medyk. Zorganizuj mi powrót do Polski.
 19. A: Ta, no, jak jej było. Vinyl Scratch. S: Nie wyświetla mi się ;_; Ch: Fluttershy. SP: Fluttershy, Werdykt: Fluttershy.
×
×
 • Create New...