Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

ROBoT

Brony
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

4 Followers

About ROBoT

 • Rank
  CZytaCZ
 • Birthday 09/03/1997

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  47917838

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Poznań
 • Zainteresowania
  airsoft, sf, survival, PC, i coś jeszcze tylko co...
 • Ulubiona postać
  Fluttershy, Rainbow Dash, Scootaloo

Recent Profile Visitors

1876 profile views
 1. Szzzzzzzkołłłłłłła

  1. sFAF

   sFAF

   No nie ma to jak bawić się na informatyce

 2. ROBoT

  A tak. Podchodzę to tego neutralnie, znaczy parę widziałem niektóre nawet spoko ale tak jakoś bardziej się tym nie interesuję. Dokładnie o to mi chodziło. Thx
 3. ROBoT

  -przyda nam się odpoczynek - stwierdził kord - wreszcie będę mógł się porządnie zająć naszym nowym kompanem. A co dokładnie stało się w tym tunelu? - zwrócił się do nowego - i jak cię nazywać bo jeszcze nie powiedziałeś ??- (witamy spowrotem)
 4. ROBoT

  -To co z nim robimy szefie??? Te informacje mogą nam się przydać. Mam go opatrzyć bo widzę że ledwo stoi.- Spytał się kord. Czerwony myślał przez chwilę. - Te informacje rzeczywiście mogą nam się przydać i oszczędzić nam kłopotu. Kord zajmie się nim ale bierzesz za niego odpowiedzialność - -a co do ciebie - zwrócił się do przybysz -niczego nie próbuje bo skończy się to dla ciebie źle...- - a jak cię zwą??- spytał kord - dość tych pogaduszek - rzucił czerwony - mamy dużo drogi do nadrobienia. Ten tunel był najkrótszą droga. Ruszamy -
 5. ROBoT

  Pytania zadane, odpowiedzi podane!!! 1. Dobre pytanie. Sam nie wiem co o tym myśleć. Czy czekam... W sumie to jestem ciekaw co teraz wymyślą więc można powiedzieć że tak. 2. Nazwy nie znam ale druga z ostatniego odcinka sezonu trzeciego . (ta przed celestią) 3. Tak w sumie to trudno powiedzieć. Z mane6 rainbow i fluttershy, a z tła Lyra i Octavia. 1. Pacz punkt 3 powyżej 2. Luna. Celestią za jasna 3.hmmm może asg, no i książki oczywiście 4. Słucham, sam nie tworzę. 5. Starcraft, DMC 4, Rewident Evil 4 1. Mógłbyś wyjaśnić ??? 2. Jednorożec. Alicorn za bardzo wykokszony. 1. Lyra i Octavia 2. Resident Evil 3. Wyjasnij ?? - a kto nie lubi . Nie da się jej nie lubić. - nie zastanawiałem się. - Luna - Jednorożec - czytam i oglądam większość, i większość mi się podoba. Ale najbardziej podobają mi się arty z humanizacjami. Mam nadzieję że odpowiedzi was satysfakcjonują, i w sumie dzieki za pytania i za ciepłe powitanie.
 6. ROBoT

  Skoro tak się wszyscy witają i ją tako uczynię. Co prawda na forum nowy nie jestem ale po rocznej przerwie tak się czuje. Tak więc chciałem powitać wszystkich tak jakoś bardziej niż tak jak to było poprzednio zwykłym witam na temacie ogólnym. Trochę o sobie: mam 17 lat i mieszkam w poznaniu. Uczęszczam do technikum elektroniczno-mechanicznego na profilu mechatronik. Nie mam ulubionego typu muzyki ale tak ogólnie słucham muzyki tworzonej przez innych Bronies. Ulubiony utwór to "Lost on the moon". Lubie też oglądać różne grafiki, rysunki itp. związane z mlp autorstwa innych Bronies. Najbardziej lubię humanizacje, a xo by uprzedzić pytania uważam że "Equestria girls" jest dziwne ale znośne. Co do zainteresowań mogę nazwać się graczem. Poza tym coś tam próbuję rysować. Co do samego mlp, na początku oglądaliśmy parę odcinków dla zwały, później z ciekawości. Po obejrzeniu 3 sezonów nadeszło oczekiwanie na 4-ty. I wtedy nastąpiło zmniejszenie zainteresowania. Ale w tym roku kiedy kolega odkrył to wszystko, postanowiłem wrócić do forum, bo zauważyłem że nigdzie w żadnym fandomie nie spotkałem tak wspaniałych ludzi. Mam nadzieję że wesprzeć mnie w tym wielkim powrocie. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie. I tak na podsumowanie pozdrawiam jeszcze raz. (za błędy i dziwne słowa przepraszam piszę z telefonu z autowstawianiem i mogłem czegoś nie zobaczyć)
 7. ROBoT

  Oddział zbliżał się coraz bardziej do terytorium powinności. Gdy dochodzili do prowadzącego tam tunelu nagle usłyszeli wybuch. Czerwony zatrzymał się, słuchając przez chwilę. Nagle z tunelu wyleciały kłęby kurzu. Słychać było jak stary tunel nie wytrzymał, i zawalił się. Czerwony wykonując parę gestów dał znać drużynie aby obstawiła wejście do tunelu. Nagle z tunelu wyłoniła się ciemna sylwetka. -stój kto idzie - krzyknął czerwony. (sorry za pisanie za czerwonego ale staram się to ruszyć)
 8. ROBoT

  (nowa osoba może się coś ruszy. A tak jak co radzę poczytać wcześniejsze post co by być na bieżąco i wpleść się jakoś w fabułę...)
 9. ROBoT

  (ponawiam pytanie do dowódcy)
 10. ROBoT

  Nie tylko ty zbierasz baty Ja po roku ponad przerwy mam tak samo. Trzeba grać, grać i grać.
 11. szczęśliwego nowego roku!!!

×
×
 • Create New...