Jump to content

Studentki UJ

Brony
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz

Studentki UJ's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

4

Reputation

 1. Hej . Pod tym adresem znajdziecie raport z projektu. Dziękujemy za owocną współpracę , tym bardziej że ten projekt przyniósł nam sporo frajdy i fajnych odkryć. Mamy nadzieję, że Wy także znajdziecie w wynikach coś dla siebie. Pozdrawiamy .
 2. Ankieta została dziś dezaktywowana. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za pomoc przy realizacji projektu . Jest nam bardzo miło, że tak wielu z Was podzieliło się z nami literkami . Wyniki postaramy się przekazać z początkiem lipca. O formie ich udostępnienia poinformujemy Was w tym wątku . Pozdrawiamy .
 3. Dziękujemy za Wasz udział i sympatyczne słowa . Wyniki pojawią się na początku lipca. Jeszcze się zastanawiamy w jakiej formie .
 4. Dziękujemy za kolejne wpisy i cenne sugestie . Na tym etapie nie możemy już dodawać nowych pytań, gdyż zaburzyłoby to wyniki ankiety, niemniej postaramy się uwzględnić Wasze rady w dalszej pracy . Zdajemy sobie sprawę, że część pytań może pomijać niektóre kwestie, np. dotyczące konkretnych zainteresowań. Wynika to z wielu powodów, m. in. długości ankiety, jej przejrzystości i olbrzymiego zakresu możliwych odpowiedzi. Pewną pomocą pozostaje więc rubryka "inne" . Trahall, jak wspominałyśmy wcześniej, ankieta jest elementem projektu w ramach zaliczenia jednego z przedmiotów na studiach.
 5. super . serdecznie dziękujemy za pomoc
 6. Dziękujemy Wam . Czekamy na kolejne osoby, które chciałyby się z nami podzielić swoimi pasjami
 7. dziękujemy za Wasz udział . liczymy na nowe literki
 8. Dzięki . Na dzień dzisiejszy, zamierzamy przesłać je za pomocą wiadomości prywatnych. Nie wykluczamy jednak innej formy . Jesteśmy otwarte na Wasze propozycje w tym zakresie.
 9. Dziękujemy . Zdajemy sobie sprawę, że to odległy czas, ale zależy nam na tym, by przedstawić Wam jak najbardziej rzetelne wyniki. Dlatego potrzebujemy trochę czasu na analizę danych .
 10. Dziękujemy Wam za pomoc i czekamy na kolejne literki . Odpowiadając na Wasze pytania, ankieta jest częścią projektu realizowanego w ramach zaliczenia jednego z przedmiotów na naszych studiach. Wyniki postaramy się przesłać wszystkim zainteresowanym na początku lipca .
 11. Cześć . Jesteśmy studentkami Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od dłuższego czasu odkrywamy magię internetowych społeczności. Z racji tego, że Wasze forum ma dla nas szczególną wartość, przygotowałyśmy dla Was ankietę. Umożliwi nam ona zebranie informacji na temat kultury fanowskiej MLP oraz promocję Waszej społeczności. Zapewniamy, że ankieta jest w pełni anonimowa. W zamian obiecujemy udostępnienie wyników wszystkim zainteresowanym. W razie pytań prosimy o kontakt przez prywatną wiadomość lub maila (adres: [email protected]). Będziemy bardzo wdzięczne za Wasz udział . Z góry dziękujemy za wszelką pomoc. Link do ankiety: https://www.1ka.si/a/26886 Pozdrawiamy
×
×
 • Create New...