Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

decp12

Brony
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About decp12

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 12/15/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. decp12

  Grałem ze znajomymi. Było dosyć fajnie. Ale jako że to jeszcze afla, to poczekajmy a zapewne będzie lepiej.
 2. decp12

  Pomysł jeszcze aktualny? Pośpiewałbym i zwami. Akurat też mam tam konto, a nie ma z kim pośpiewać. Co do kucykowych utworów: mogą się pojawić jeśli oczywiście zostaną przegłosowane.
 3. decp12

  Nie miałem okazji jeszcze zagrać w żadną z części. Ale nie spodziewałem się że są i książki. Gdzieś do zdobycia tu u nas w Polsce?
 4. decp12

  Prosił bym o dopisanie i mnie xd.
 5. decp12

  Świetnie mi się w to grało. Warto też zaznaczyć że Fahrenheit i Heavy Rain to dzieła tego samego studia.
 6. decp12

  To ja wstawię może swoje drugie zdjęcie (pierwsze gdzieś tu dalej jest). Zeskanowane, niedawno znalezione,Wyblakłe, brudne, kilkuletnie z mym kotem... mym kochanym kiciusiem którego już ze mną nie ma. Wyglądam na nim dziwnie, jakbym miał zeza. W końcu to było jeszcze w 1gim (a może 6 klasa?). A niedługo gdy będę miał mundur który mi jest potrzebny do Strzelca, będę musiał sobie robić zdjęcie.
 7. decp12

  Oo dopiero co dane. Dziś byłem na fge ale przed dodaniem tego. Co dzień odwiedzam tą stronę także natrafiłbym na to. Ale dzięki! Wygląda ciekawie! Wojsko Rzeczypospolitej Obojga Narodów za panowania Wazów... naprawdę przeciekawie.
 8. decp12

  Macie kolejnego strzelca na forum czyli mnie xd. Dokładnie jestem z 15 grudnia. U mnie to jest z tym tak różnie. Kocham wolność, lubię sobie pomyśleć, pofilozofować. Ale też mam zmienne nastroje, w dużej części jestem cichy, a często też się zdarzy że nie mam o czym mówić to wtedy już siedzę cicho albo pieprzę od rzeczy przez co wnerwiam innych i wyrabiam sobie opinię debila u innych (potem ludzie lubią robić ze mnie kpiny). Do tego jestem w organizacji "OSW Strzelec" (jeszcze jestem rekrutem, ale co tam). Choć nie wiem co ma jedno do drugiego ale fajnie się z tym czuje. A jak jest z chińskimi znakami to nie sprawdzałem (jestem dość leniwy). Ps. Jakby ktoś nie wiedział to Strzelec to taka organizacja paramilitarna. Współpracujemy z wojskiem. Kontynuujemy założonego przez Piłsudzkiego Strzelca. Byli to ludzie którzy w okresie I WŚ wyzwalali Polskę spod zaborców, a potem stanowili kadrę wojska 2RP. Istni bohaterzy którym należy się szacunek.
 9. decp12

  Sorry że teraz odpisuję xd. Achh... earth 2150. Czasem sobie odpalę. Niestety zapomniana już świetna polska gra. Choć nie wiem czy można nazwać ją najlepszą. Ale jedną "z" to na pewno. Ale jak kto uważa. Po prostu dla mnie nie jest. Poza tym moją ulubioną frakcją w tej grze jest UCS (uwielbiam tą armię robotów). I tak zgadzam się z "Posealor", nie grać w to to wielki błąd! A co do earth 2160: według mnie to najgorsza odsłona serii. Zdupiona mechanika, płytcy bohaterzy,a fabuła też kuleje. Jeśli by porównywać to z "Homeworld", to ta gra nie dorasta jej do pięt. Ale pograć można. Jedynie muzyka ( a dokładnie sam soundtrack) mi wpadł w ucho. Mam oryginał, lecz... druga płytka jest połamana, więc jak bym chciał pograć to muszę specjalnie drugi dysk pobierać. Odkupywałem od znajomego za 10zł, a w domu się okazuje że połamana płytka... a niech go. Ok,ok. Już koniec offtopu.
 10. decp12

  Moim ulubionym utworem od nich jest "New Saga Begins". Akurat tu go zaprezentowałem. I słyszałem że ponoć odszedł od nich (już dawno) gitarzysta Luca Turilli. Jest tak świetnym gitarzystą że bez niego reszta zespołu nie mogła zagrać jednego kawałka (nie pamiętam już jakiego).
 11. decp12

  Ja poszukuję czegoś w stylu "Orzeł Biały" i "Czterej Pancerni z Lasu Everfree".
 12. decp12

  Być może poprzez swoje zachowanie jest kluczem do poznania wszechświata? Hmm...
 13. decp12

  ^ Me too Brother. Znam te uczucie samotności. No ale jakoś da się radę żyć.
 14. decp12

  Widzę że nie ma tutaj tematu związanego z tym zespołem. W takim razie zmieniam to! Dla niewiedzących, Jest to Włoski Zespół Metalowy, grający epic i power metal. Pozwólcie że zaprezentuję wam kilka kawałków: http://http://www.youtube.com/watch?v=XICdeUlTmQ4 http://http://www.youtube.com/watch?v=30UxS3aioLw http://http://www.youtube.com/watch?v=40jbmN0VnG0
 15. decp12

  Toć to klasyka! Świętej pamięci Freddy Mercury był geniuszem.
×
×
 • Create New...