Slashwing

Brony
 • Content count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutral

About Slashwing

 • Rank
  Gryf w połowie kucykiem / Wielki uczeń Tirek'a
 • Birthday 02/25/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  MIdnight Castle
 • Zainteresowania
  Fantasy i Sci-fi
 • Ulubiona postać
  Discord, Gustave le Grand, Spikezilla, ogólnie Gryfy, Tirek, Scorpan, Grogar.

Recent Profile Visitors

1,063 profile views
 1. 1. Broń Boże tylko nie Crystalis 2. Sombra staje się dobry i wychodzi za Cielęstię 3. Dużo więcej Discorda 4. Dużo mniej Mane 6 5. Tirek ucieka z pierdla i ma nowy master plan. 6. Może coś o genezie świata albo w końcu jakieś miejsce które nie jest Equestrią 7. Gryfy 8. Więcej przeciwników z G1 9. Okazuje się, że Cielęstia była zła od samego początku i chciała wykorzystać mane 6 do swoich złowieszczych celów. 10. Odcinek o Derpie. 11. CMC po raz kolejny nie zdobywają znaczków. 12. Okazuje się, że w Equestrii żyją elfy a Lyra jest ich zboczoną ero fanką. 13. Scorpan zostaje mentorem Spike'a i robi wszystko aby ten przestał być taką pierdołą. 14. Okazuje się, że podmieńce są tylko efektem klątwy, która (jak w każdej bajce) zostaje zdjęta przez głupiego, który ma zawsze szczęście. 15. Podróż w mroczną przyszłość, która i tak nie ma sensu.
 2. http://www.equestriadaily.com/2014/07/sdcc-2014-panel-summary-equestria-girls.html
 3. Ja miałem mały błąd w wersji 1.5.0 ale to cheaterstwo na maksa.
 4. Mówcie sobie co chcecie ale mnie się Godzilla 2014 bardzo podobał i nie przyniósł serii takiego wstydu jak Godzilla 1998.
 5. To czy pony of shadows to Tirek czy nie jest niczym w porównaniu do skutera na którym Discord ruszył na misję specjalną.
 6. Odcinek był genialny. Plusy: +Charyzmatyczny, inteligentny i potężny przeciwnik. +Ów przeciwnik chciał władzy i potęgi więć nie był tak pusty i bez wyrazu jak Król Sombra. +Dużo Discorda +Piosenki były bardzo dobre ale i tak nie pobiją True true friend i B.B.B.F.F. +Miło ze strony twórców, że używają złoczyńców z G1 zamiast wymyślać coraz głupszych własnych. +Walka lepsza niż w niejednym anime +Wszystkie postacie od kluczy +crossover wisi w powietrzu Minusy: -Za mało tego gościa -Tirek nie miał swoich sługusów jak w G1 -Też nie miał swojej tęczy ciemności -Rainbow Power -Reszta księżniczek wolała się poobijać zamiast stawić czoła niebezpieczeństwu Poza tym te rzekome spoilery z 4chan'a okazały się być fałszywe a ich autor popisał się nie powiem czym. Pozostaje mieć nadzieję, że Scorpan pojawi się w kolejnym sezonie a skoro twórcy odwzorowują złoczyńców w kolejności to kolejna chyba powinna być Katrina co potwierdziłoby regułę, że złoczyńca z początku sezonu jest resocjalizowany w późniejszych sezonach a ten z końca jest zły do końca.
 7. Tylko najlepszy Wielorozdziałowiec: Zegary, Alberich Już się bałem, że jeszcze odbędzie się wybór fanfikowych złotych malin. A w przyszłości może zawęzimy trochę reguły (czyli w styczniu wybierać najlepsze fanfiki roku).
 8. Tirek to bardziej krowa niż małpa
 9. Jak wam się podobał finał?
 10. http://www.therockfather.com/news-and-reviews/movie-and-tv/item/2420-review-my-little-pony-friendship-is-magic-twilights-kingdom-season-4-finale Nie tylko Tirek, ale i Scorpan.
 11. http://www.equestriadaily.com/2014/05/equestria-girls-equestria-academy.html
 12. Największym minusem jest to, że w loży dla VIP'ów nie było żadnego gryfa.
 13. Tirek byłby fajniejszy gdyby miał swoich żołnierzy i Scorpana jak w G1.
 14. Centaury istnieją...
 15. https://www.facebook.com/photo.php?v=648465795202506