Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Slashwing

Brony
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutral

About Slashwing

 • Rank
  Gryf w połowie kucykiem / Wielki uczeń Tirek'a
 • Birthday 02/25/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  MIdnight Castle
 • Zainteresowania
  Fantasy i Sci-fi
 • Ulubiona postać
  Discord, Gustave le Grand, Spikezilla, ogólnie Gryfy, Tirek, Scorpan, Grogar.

Recent Profile Visitors

1,415 profile views
 1. Slashwing

  1. Broń Boże tylko nie Crystalis 2. Sombra staje się dobry i wychodzi za Cielęstię 3. Dużo więcej Discorda 4. Dużo mniej Mane 6 5. Tirek ucieka z pierdla i ma nowy master plan. 6. Może coś o genezie świata albo w końcu jakieś miejsce które nie jest Equestrią 7. Gryfy 8. Więcej przeciwników z G1 9. Okazuje się, że Cielęstia była zła od samego początku i chciała wykorzystać mane 6 do swoich złowieszczych celów. 10. Odcinek o Derpie. 11. CMC po raz kolejny nie zdobywają znaczków. 12. Okazuje się, że w Equestrii żyją elfy a Lyra jest ich zboczoną ero fanką. 13. Scorpan zostaje mentorem Spike'a i robi wszystko aby ten przestał być taką pierdołą. 14. Okazuje się, że podmieńce są tylko efektem klątwy, która (jak w każdej bajce) zostaje zdjęta przez głupiego, który ma zawsze szczęście. 15. Podróż w mroczną przyszłość, która i tak nie ma sensu.
 2. Slashwing

  http://www.equestriadaily.com/2014/07/sdcc-2014-panel-summary-equestria-girls.html
 3. Slashwing

  Ja miałem mały błąd w wersji 1.5.0 ale to cheaterstwo na maksa.
 4. Slashwing

  Mówcie sobie co chcecie ale mnie się Godzilla 2014 bardzo podobał i nie przyniósł serii takiego wstydu jak Godzilla 1998.
 5. Slashwing

  To czy pony of shadows to Tirek czy nie jest niczym w porównaniu do skutera na którym Discord ruszył na misję specjalną.
 6. Slashwing

  Odcinek był genialny. Plusy: +Charyzmatyczny, inteligentny i potężny przeciwnik. +Ów przeciwnik chciał władzy i potęgi więć nie był tak pusty i bez wyrazu jak Król Sombra. +Dużo Discorda +Piosenki były bardzo dobre ale i tak nie pobiją True true friend i B.B.B.F.F. +Miło ze strony twórców, że używają złoczyńców z G1 zamiast wymyślać coraz głupszych własnych. +Walka lepsza niż w niejednym anime +Wszystkie postacie od kluczy +crossover wisi w powietrzu Minusy: -Za mało tego gościa -Tirek nie miał swoich sługusów jak w G1 -Też nie miał swojej tęczy ciemności -Rainbow Power -Reszta księżniczek wolała się poobijać zamiast stawić czoła niebezpieczeństwu Poza tym te rzekome spoilery z 4chan'a okazały się być fałszywe a ich autor popisał się nie powiem czym. Pozostaje mieć nadzieję, że Scorpan pojawi się w kolejnym sezonie a skoro twórcy odwzorowują złoczyńców w kolejności to kolejna chyba powinna być Katrina co potwierdziłoby regułę, że złoczyńca z początku sezonu jest resocjalizowany w późniejszych sezonach a ten z końca jest zły do końca.
 7. Slashwing

  Tylko najlepszy Wielorozdziałowiec: Zegary, Alberich Już się bałem, że jeszcze odbędzie się wybór fanfikowych złotych malin. A w przyszłości może zawęzimy trochę reguły (czyli w styczniu wybierać najlepsze fanfiki roku).
 8. Slashwing

  Tirek to bardziej krowa niż małpa
 9. Jak wam się podobał finał?
 10. Slashwing

  http://www.therockfather.com/news-and-reviews/movie-and-tv/item/2420-review-my-little-pony-friendship-is-magic-twilights-kingdom-season-4-finale Nie tylko Tirek, ale i Scorpan.
 11. Slashwing

  http://www.equestriadaily.com/2014/05/equestria-girls-equestria-academy.html
 12. Slashwing

  Największym minusem jest to, że w loży dla VIP'ów nie było żadnego gryfa.
 13. Slashwing

  Tirek byłby fajniejszy gdyby miał swoich żołnierzy i Scorpana jak w G1.
 14. Slashwing

  Centaury istnieją...
 15. Slashwing

  https://www.facebook.com/photo.php?v=648465795202506
×
×
 • Create New...