Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Dance_Bass

Brony
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dance_Bass

 1. po czym cofnołeś się z innymi Doctorami do czasów kiedy Dalekowie atakowali twoją planete, a wy dzięki przywołaniu pozostałych Doctorów pokonaliście wszystkich Daleków i aktualnie twoim celem podróży jest poszukiwanie twojej planety w przyszłości. Po znalezieniu jej zamieszkujesz tam z Derpy, żenisz się ( znowu ) z nią, macie stado małych jednorożców i żyjecie długo i szczęśliwie ( do czasu ) Przeniosłam się do 3000r.
 2. Ostatnio szukam jakiegoś fic' u gdzie byłby shipping Dr. Whooves' a i Derpy, ale nie mogę znaleźć, a nawet nie wiem czy w ogóle ktoś już taki fic napisał :P

  1. WilczeK

   WilczeK

   To zniszczyło system XD

  2. Talar

   Talar

   Wszystko fajnie, gdyby nie te "obrazki" na ścianie. Gdy zobaczę taki syf, mam ochotę wydłubać oczy wiertarką ludziom, którzy tworzą takie twory. Co z tego, że pasują do tego obrazka (który jest śmieszny), jak i tak na to patrzeć nie mogę, a jak popatrzę, to się zamartwiam przez 2-3 dni, dlaczego ludzie to robią? A, i nie winie Cię, Dance_Bass za to :)

   PS. Zaraz dostaniesz arna za elementy +18.

  3. Szarik181

   Szarik181

   Całkowicie rozwaliło System

 3. Dance_Bass

  Witaj Doktorze! Mam jeszcze parę pytań: 1. Odkąd stałeś się kucykiem to jaka potrawa przypadła ci najbardziej do gustu?? 2. Co myślisz o skarpetkach i czy często je nosisz jako kucyk?? :3 3. Jaka była twoja najwspanialsza przygoda przeżyta z Derpy?? 4. Odkąd zacząłeś zauważać "dziwne zachowania" Derpy względem ciebie?? 5. Jak się czujesz jako władca czasu i czy ma to jakieś minusy?? 6. Kto z was zazwyczaj gotuję, Derpy czy ty?? 7. Czy Derpy śpiewa ci kołysanki, a jeśli tak to jak oceniasz jej głos?? 8. No cóż Doktorze, raz mówisz, że Derpy i ty jesteście przyjaciółmi, a drugi razem mówisz, że wolałbyś być z Derpy niż z kimś innym, więc co ty do niej czujesz Doktorku, bo już sama nie wiem??
 4. Dance_Bass

  Drogi Doktorze. Jestem twoją ogromną fanką jak i panny Derpy. Mam nadzieje, że prędko odpowiesz na moje pytania: 1. Gdyby Derpy umierała i jej ostatnim życzeniem byłoby żebyś się z nią ożenił i zjadł gruszkę, zrobiłbyś to?? 2. Do czego nie możesz się przyzwyczaić odkąd stałeś się kucykiem?? 3. Czy przyłapałeś kiedyś Derpy na podglądaniu cię?? 4. Jaką najbardziej krępującą sytuację przeżyłeś z Derpy??
  1. Show previous comments  2 more
  2. Artem

   Artem

   Witamy w Polsce!

  3. miskof

   miskof

   No taka prawda. Jest hejt - ajć, ajć, hejtują mnie, smuteczek ;-;. Nie ma hejtu - gdzie jest kur hejt?! /)_(\ Te celowe zabawy czy trollowanie jest już po prostu nudne...

  4. JaZwiezda

   JaZwiezda

   I właśnie przez takie zachowania w komentarzach zastanawiam się czy mądrze jest pokazywać że jest się bronym w internecie i po za nim.

 5. no i po piątku 13-tego....nie wiem czemu ten dzień jest uważany za pechowy...

  1. Show previous comments  1 more
  2. Arachik

   Arachik

   Ponieważ w piątek 13-tego spalono templariuszy na stosie. Przed śmiecią jakiśtam mistrz zrzucił klątwę na papieża, który zmarł równo rok później.

  3. DiscorsBass

   DiscorsBass

   Nah... to musi być jakaś legenda, przecież w tamtych czasach nie było telewizji ;P

  4. DAVV3

   DAVV3

   Dlatego, ponieważ na świecie ktoś umrzył.

 6. dzisiaj na WDŻ-cie rozmawialiśmy o fan-domach....ciekawie było

  1. Szarik181

   Szarik181

   O jakich? o Fandomie bronych też?

  2. Dance_Bass

   Dance_Bass

   no cóż, zaczęło się od tego, że rozmawialiśmy o idolach, no a potem dziewczyny wtrąciły coś o Bieberze, że są Belbierkami czy coś w tym stylu, po czym pani mówiła coś o fandomach i tak się temat rozkręcił, że o mało co nie powiedziałam o MLP i tak dalej....

  3. Szarik181
 7. Ten moment kiedy znajdujesz na ulicy kartę VIP do BurgerKing....

  1. Show previous comments  4 more
  2. Psoteł
  3. WilczeK
  4. Dance_Bass

   Dance_Bass

   są w Arkadii, Łazienkach i ma być na Pradze Północ. Do Arkadii mam nie daleko, zaledwie 5 przystanków tramwajem lub 4 autobusem

 8. aż nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia szkoły gdzie będę musiała wstać o 8.00 i wrócę do domu o 17.00, a najlepsze jest to, że na końcu mamy wf :)

  1. Show previous comments  4 more
  2. Szarik181

   Szarik181

   Aż do 17 masz? Nie wiem, dlaczego się nie cieszę, ale masz w-f i masz fajnie

  3. Dance_Bass

   Dance_Bass

   nie cierpię mojego planu lekcji....

  4. Szarik181
 9. chórek+naćpany gimbus+prezes Pragi Północ=?

  1. Szarik181

   Szarik181

   Naćpany prezes chórku Pragi Północ

  2. Dance_Bass

   Dance_Bass

   naćpany gimbus mdlejący na prezesa Pragi Północ-ach, szkoła, jestem z niej taka dumna

 10. Sąsiedzie z góry. Jeśli jesteś brony, jesteś zalogowany na mlppolska.pl i właśnie to czytasz wiec, że jak zostanę w przyszłości seryjnym mordercą moją 1 ofiarą zostanie twój nowy sprzęt stereo, a 2 ty P.S.: Dobrze wiesz o co mi chodzi....

  1. Show previous comments  2 more
  2. Pawlex

   Pawlex

   To idź na górę i sprzedaj mu kopa...

  3. WilczeK

   WilczeK

   No dobrze już Dance Bass, wyłączę to :(

  4. Dance_Bass
 11. 1. Jak znajdowałeś czas dla Candence?? 2. Flirtowaliście ze sobą?? 3. Jeśli ze sobą flirtowaliście to przez jaki czas?? 4. Kiedy i do jakiego miejsca zabrałeś Candence na pierwszą randkę?? 5. Co ci się najbardziej spodobało w Candence kiedy ją ujrzałeś??
 12. 1. Co ci się najbardziej spodobało w Shining'u kiedy go poznałaś?? 2. Jak doszło do zaręczyn i w jakim miejscu?? 3. Po zaręczynach ile czekaliście na ślub?? 4. Planujecie dzieci??
 13. Nie ma to jak próba chórku- "Praga, praga wiemy to ja i ty, Praga, praga tu się spełniają sny"

  1. Show previous comments  4 more
  2. Mrs.Octavia

   Mrs.Octavia

   O.o"

   Pragę warszawską powiadasz...oh...

  3. Dance_Bass

   Dance_Bass

   nie sądzę, żeby w Warszawie, na Pradze Północ, w szkole śpiewano o Czeskiej Pradze i to w dodatku po polsku

  4. Mrs.Octavia
 14. tytuł mnie dosyć zaciekawił, pora na...........................czytanie !!!
 15. Mieszkanie wolne, rodzice w pracy.............czas na śniadanie z Vifon'em !!!!!

  1. Dance_Bass

   Dance_Bass

   raczej nie, właśnie się zorientowałam, że brat został w domu :/

  2. Talar

   Talar

   Tyle przegrać...

 16. Dance_Bass

  To niezłą imprezę sobie zrobiliście i w dodatku bez królowej parkietu. Mam nadzieję, że moja przyjaciółka New Drop nie będzie wam przeszkadzała w zabawie... **Po tych słowach wskoczyła na parkiet z New łącząc przy tym dwa rodzaje tańca: balet i tańce nowoczesne** http://www.youtube.com/watch?v=HxuhHVzeTEk&feature=c4-overview&list=UUj5ceb5aLKALh-g6vhAcpxw Kolorów może używać tylko i wyłącznie ekipa. Jeśli jeszcze raz ktoś użyje koloru polecą ostrzeżenia. Triste Cordis.
 17. Dance_Bass

  Hydra - siedmiogłowy mitologiczny stwór pochodzący z greckiej mitologii. Jego mocną strono jest fakt iż na miejsce odciętej głowy odrastają dwie nowe. Jest wężem wodnym i córką Tyfona i Echidny. Tyfon był synem Gai i Tartara. Gaja po tym jak Zeus zamkną jej dzieci giganty, obraziła się na niego i poszła do Tartara, który dal jej 2 zapłodnione przez siebie jaja. Potem Gaja zakopała je w ziemi i po jakimś czasie wyszedł potwór Tyfon.http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9c/Typhon_from_Kirschner.jpg http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20120407044818/greekmythology/images/2/20/Echidna.jpg. Hydra zamieszkiwała miasto Lerna w Argolidzie, na żyznych ziemiach nad morzem. Jej pożywieniem byli ludzie przechodzący ścieżką łączącą Lokanię z Argolidą. Jak nie udało się jej zaspokoić głodu to szła sobie do najbliżej znajdującej się wioski i bydło wyżerała niszcząc przy tym plony i robiąc malutkie zamieszanie. Zginęła walcząc z Heraklesem, gdyż ten pochodnią wypalał jej miejsca gdzie niegdyś znajdowała się jedna z jej głów, by zapobiec odrastaniu 2 kolejnych na tym miejscu.
×
×
 • Create New...