Jump to content

TheUnbridle

Brony
 • Posts

  67
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by TheUnbridle

 1. Myśle że gdyby były nagrody, to było by większe zainteresowanie. ...
 2. Jest przedłużony konkurs ;-; tyle wygrac !
 3. Może by tak ponymeet w Opolu?

 4. Jeśli coś się powtarza to sorki ^^''
 5. Thunderlane tribue

 6. Zgłaszam się *O* spróbuję zrobic figurkę i mam już nawet pomysł (mam nadzieję że tym razem zdążę)
 7. Dobra wrócił mi głos do normy więc postaram się jutro jakiś filmik wysłac... Mogłabym spróbowac to skleic, zrobic jakieś ciekawe intro... ale nwm jak wyjdzie D:
 8. Czyli z tego co rozumiem .. każdy może wysłac tutaj link do 30 sec. filmiku w którym przedstawione są jego zainteresowania? Zaje.. ekhem . Fantastyczny pomysł Ja osobiście używam Ezvid'a ^^ nie ma zbyt wielu opcji ale mi wystarcza (chwilowo)
 9. Moim zdaniem ta historia bardziej by pasowała do RD x3 krótka ale ciekawa Bez komentowania proszę, proszę dodać odpowiedź. Inaczej usunę posta :< ~KochamChemie
 10. No wieem *u* Medyk! Kawa się skończyła D:
 11. Pokazac swoje zdjęcie czy nie.. xd ludzkośc może tego nie przeżyc
 12. (nie jestem pewna czy można dodac tutaj taką zabawę, oraz czy gdzieś nie była już dodana ;-; jakby co przepraszam) Zabawa jest bardzo prosta opisujemy co zrobiła by wspaniała RD gdyby.. (i tutaj ja podaję jakąś sytuację i pozostawiam wam resztę c: ) Więc zaczynamy x3 (oby to wypaliło omg.. ) Co by zrobiła Rainbow Dash gdyby jej żółw Tank zniknął ??
 13. Zaczęłam bawic się w flashu ^^ Nie wiem czy jak na pierwszy raz może byc ale cóż... piszcie jak uważacie Pierwszy dress up! http://theunbridle.deviantart.com/art/Dress-up-Bluu-403976964
 14. Ja gram c: Niestety z powodu włamania musiałam się przenieśc na nowe konto więc nie mam zbytnio czym się chwalic .(jeszcze!)
 15. *brązowa wilczyca podeszła do Berry* Witam mam na imię Unbridle.. widzę że lubisz alkochol, czyli jakoś się dogadamy ale najpierw mam do ciebie kilka pytań 1.Które miejsce zajęłaś w wyścigu liści (czy jakoś tak.. ^^' ). 2.Kiedy poznałaś swoje przeznaczenie/zdobyłaś swój CM? 3.Masz jakieś ulubione piosenki?
 16. Witam ponownie, długo nie było mnie w tych stronach ^^ I również tym razem mam do ciebie kilka pytań 1.Jak byłaś mała miałaś jakieś przezwisko/pseudonim? 2.Lubisz kawę *u* ? 3.Jesteś tolerancyjna? 4.Masz jakiś ulubiony styl ubioru? 5.Chciałabyś miec skrzydła? 6.Masz jakąś rodzinę w Appleloosie?
 17. *brązowa wilczyca podchodzi z zaciekawieniem do klaczy* Ty jesteś Roseluck? Witaj :3 miło mi cię poznac! Ja jestem Unbridle. Mam do ciebie dwa pytanka: 1.Bierzesz udział w jakiś konkursach z wystawami kwiatowymi? 2.Jak zdobyłaś swój CM?
 18. Jakie wrażenie wywołała na tobie Fluttershy?
 19. *podchodzi do niej brązowa wilczyca* Emm ten..no... Witaj :3 Mam do ciebie kilka pytań.. 1.Co lubisz robic w wolnych chwilach? 2.Masz może tego ''jedynego'' ? 3.Lubisz ciastka i tego typu wyroby? bo ja tak 4. Jak zdobyłaś swój CM ?
 20. Jak wygląda śmierc parasprite'a?(jeśli wgl umieracie) Macie jakieś zainteresowania oprócz jedzenia ;P ?
×
×
 • Create New...