Jump to content

Rishu

Brony
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz

Rishu's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

1

Reputation

 1. No dobra, to skoro nie wolno to podaj mi linka do profilu twórcy lub jakiejkolwiek strony gdzie mogę do niego napisać. Jeżeli przerobienie jakiego obrazka to serio tak ogromniasty grzech to chętnie go przeproszę.
 2. Rishu

  Ljera

  OC PRZEROBIONY SPECJALNIE DLA AGLET! Z uwzględnieniem wszystkich jej ,,porad" Nazywa się Krysia(żeby czasem nie było oryginalne). Ma 20 lat i jest kucykiem nietoperzem. Oczywiście służy w armii Luny bo co innego mogłaby robić w życiu nie? No chyba przecież się nie wyprowadzi mimo że nikt jej nie zmusi do zostania. Jej znaczek oczywiście miecz wbity we wroga. No bo skoro jest w armii to chyba jej talentem musi być walka! Przecież nie może np: Potrafić grać w karty. Zdobyła znaczek pokonując mega potężnego smoka i uratowała cały świat!( Bo przecież każdy musi zrobić super wyczyn by dostać znaczek) Tak wygląda: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jak ci się nie podoba praca to już nie mój problem bo nie umiem rysować. Chętnie zapytałabym twórcę obrazka o zgodę na wykorzystanie ale znalazłam tą pracę wpisując w google bat pony. Chciałam przejść do strony z obrazkiem z myślą że znajdę tam autora ale nie znalazłam.
 3. Rishu

  Ljera

  Do Aglet Jak już pisałam w innym temacie zmieniłam fryzurę, kawałek ogona,doryswałam koronę i inne detale. Nie jest co po prostu pokolorowane. Po prostu spodobała mi się ta poza i wyraz pyszczka. Sama tak nie umiem więc narysowałam ją na tym obrazku. Problem?
 4. Kapuję o co biega ale nie będę nikogo prosić o narysowanie mi tego OC bo mi się właśnie taki podoba a znając życie jak ktoś mi narysuje to zawsze wyjdzie trochę inaczej.Poza tym jestem pewna że lepiej jest oglądać tą przekolorowankę niż mojego bazgroła. A tak poza tym nie jest do końca przekolorowana bo zmieniłam trochę fryzurę i dorysowałam koronę
 5. Rishu

  Ljera

  Jakby co to od razu mówię że nie narysowałam jej sama. Przerobiłam obrazek znaleziony w necie bo bardzo kiepsko rysuję a wolę by to jakoś wyglądało Pomyślałam że niektórym nie chce się czytać bardzo długich historii więc opis Ljery jest maksymalnie skrócony. Imię:Ljera Wiek:20 Płeć:klacz Rasa:kucyk-nietoperz/z ang. Bat pony Miejsce zamieszkania:Drocydella (Miasto położone tuż za wschodnią granicą Equestrii) Znaczek: http://i.pinger.pl/pgr131/1a9a8a7b002ad9ec52245832 Talent:Wyjątkowo dobrze gra w karty Cechy charakteru: Władcza, nie łatwo jest ją rozzłościć,stara się być miła, bywa oziębła, czasami też samolubna. zdobycie znaczka:Pewnie spodziewaliście się tu mega długiej i wypasionej historii o zdobyciu znaczka. Niestety jej znaczek pojawił się po prostu gdy grała w karty ze swoją przyjaciółką. Informacje: Jak wiadomo to kucyk-nietoperz. Jej oczy na początku były ciemno-różowe, ale z czasem prawe zaczęło zmieniać kolor na jasny błękit. Może nie ma rogu i bajecznie długiej,falującej grzywy ale jest księżniczką. Stresuje ją fakt że to właśnie ona decyduje o losie wielu kucyków. Nie za bardzo lubi rozmawiać z osobami z poza zamku, gdyż często wydaje im się że życie księżniczki jest proste i usłane różami. Jej rodzice często powtarzają że sprawowanie władzy w Drocydellii jest jej obowiązkiem przed którym nie może uciec,podczas gdy ona marzy o tym by żyć jak zwykły kucyk. Uwielbia chodzić na przyjęcia ale nie znosi gdy ktoś każe jej zakładać suknie lub czesać się w jakieś szykowne fryzury. Lubi siebie taką jaka jest.
 6. Tak, jest przerobiona. A co? nie wolno? Poza tym to że jest przerobiona nie oznacza że jest od razu kompletnie do bani czy coś.
×
×
 • Create New...