Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Skatu

Brony
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Skatu

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 1. No dobra kolejna fala informacji. 1. Wybaczcie ale nie udało mi się znaleźć nikogo do korekty tego oto fanfica, przykro mi. w związku z tym zawieszam prace nad fanficem do odwołania 2. Jakby ktoś był zainteresowany prowadzę prywatne forum na którym rozgrywam sesje RPG o różnych tematykach i systemach (MLP, D&D, Neuroshima, Cyberpunk, Werevolf Apokalipsa, Vampire Apokalipsa i w ostateczności Warhammer klasyczny i 40000) wszystkich chętnych do popisania jakiejkolwiek sesji zapraszam, pisać do mnie na PW.
 2. No dobra, pora rzucić nieco światła na ten fanfic. a więc po 1. zawiesiłem pracę nad FF i nie wstawiam go ponieważ wycofał się mój korektor i nie mam z nim kontaktu. nie jestem zbyt dobry w poprawnej korekcie tekstu itp. itd. a więc nie wstawię wam jakiegoś szajsu. 2. gdy uda mi się znaleźć korektora wznowie pracę nad FF, do tego czasu wszystko sobie rozpisuje na brudno.
 3. Wybaczcie że was tak torturuję ale mam nieco innej pracy niż pisanie ff + jeszcze nadawanie w Equestria fm. ale cierpliwości, rozdział powinien pojawić się ok. 1-5 lutego. (co ilości rozdziałów FF nie jestem pewny, jeśli będziecie chcieli więcej to napisze dłuższy jeśli nie to jakoś wymanewruje i zakończę go nieco szybciej.)
 4. Witam wszystkich w niedzielne popołudnie, piszę by ogłosić kilka spraw. 1. rozdział V będzie wstawiony z opóźnieniem ze względu na mój nowy pomysł ale o nim w punkcie 2 2. Otóż stwierdziłem że w Fan Ficu brakuję może niekoniecznie odpowiedniego klimatu ale kilku ciekawych OC, co prawda sam lubię wymyślać OC i mam ich kilkanaście ale nie pasują one do Fan Fica a nie chcę wymyślać nowych "kartonowych" OC na siłę, dlatego też proszę WAS o pomoc. Jeśli ktoś ma swojego OC, chcecie by wystąpił w tym fanficu itp. sprawy to piszcie na PW podam więcej informacji. Na dzisiaj to tyle /)
 5. Było skąpo ponieważ wątek miłosny będzie bardziej znaczący w późniejszych rozdziałach.
 6. Od kiedy to takie zainteresowanie tym ff? Kiedy to wrzucałem zainteresowanie było... niemal że minimalne. założyliście jakąś organizację ratującą morsy? (dla nie wiedzących, dla przyjaciół jestem znany jako Mors) ps. dla niecierpliwych. Rozdział IV wymaga kilku poprawek ale bądźcie cierpliwi niedługo ujrzy światło dzienne, rozdział V już w produkcji.
 7. Ogłaszam wszem i wobec że jeśli ktoś to jednak czyta itp. itd. i mu to się NAWET podoba to mogę wznowić prace nad FF i zacząć wrzucać już skończone dawno kolejne rozdziały.
 8. FF bardzo fajny , pytanko czy będzie tego więcej? Ja bardzo bym chciał. A tak na marginesie. Nazwa Pieśń Krwi i Mroku kojarzy mi się z sagą Pieśni Lodu i Ognia
 9. Skatu

  Nick: Morsusutek 30 lv Gram w tą grę od samego początku i chętnie bym pograł z jakimś innym broniaczem.
 10. No przyznam fajnie się to czyta. I naprawdę niegłupi pomysł, dostajesz kopytko w górę za tego Fica /)
 11. Dzięki Decaded za trafną i rozbudowaną krytykę postaram się w tym poście odpowiedzieć na niektóre twoje punkty. "- Jest bardzo zbite. Porób przerwy tu i tam (najlepiej przy wypowiedziach)." Postaram się to w najbliższych rozdziałach poprawić ale nie mam zielonego pojęcia jak mi to wyjdzie. - Nadmiar "spacji". Nie robimy przerw przed znakami interpunkcyjnymi. Takie coś jest gorsze od napisania "górze" przez "u" i "ż". Za to najmocniej przepraszam, taki zły nawyk z szybkiego pisania notatek na lekcjach, moja wina, moja bardzo wielka wina. - Niektóre zdania złożone nie są poprawnie zapisane. Radzę pisać nieco krótsze. Będzie łatwiej zrozumieć ich sens. Postaram się pisać zdania nieco krótsze i sensowniejsze ale czasami po prostu wolę pisać dłuższe i bardziej skomplikowane zdania, nie wiem czemu. - Zapisałeś(aś?) "My Little pony"... "Pony" też powinno być z dużej. Popraw! Poprawione, ale sam nie wiem czy to ma aż takie wielkie znaczenie - Pisz nieco większe rozdziały (no chyba, że masz już jakiś plan). Będę robił po 3 rozdziały na 1 link a rozdziały będą różnej długości. - Rozejrzyj się za jakimś (dobrym) korektorem. i to jest właściwie najważniejsze. Nie mam pojęcia skąd wytrzasnąć owego korektora. i tu mój problem. To właściwie wszystko co mam na dziś do powiedzenia o tym. A przy okazji proszę o nieco większą liczbę komentarzy, pamiętajcie wyrażenie własnej opinii nie boli. /)(\
 12. Witam wszystkich Bronies i wszystkie Pegasis pragnę zaprezentować mój pierwszy Fanfic, Na chwilę obecną jest Prolog i Rozdział I, niedługo Rozdział II, jeśli się spodoba będę pisać następne, wszelkie komentarze i zawodowa krytyka mile widziana. Historia ta opowiada o dziewczynie, która pewnego pięknego poranka budzi się w dziwnym, nieznanym miejscu. Chwilę później odkrywa, że została zmieniona w kucyka. Jak potoczy się ta opowieść? Przekonajcie się sami! Oto prolog, rozdział pierwszy i drugi: Click Rozdział III - Rozdział IV - Rozdział V (W produkcji) Click Click - rozdział IV
×
×
 • Create New...