Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Loomka

Brony
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

2 Followers

About Loomka

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 04/08/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Kłodzko

Recent Profile Visitors

766 profile views
 1. Loomka

  Cały czas mówimy o kucykach z McDonalds z serii Rainbow Power, a nie o figurkach Rainbow Power ze sklepów. Zgaduję, że mój post wprowadził pewne niejasności. No nic, tak czy siak pozostaje nam chyba czekać kolejny miesiąc.
 2. Loomka

  Byłam wczoraj w McDonalds, kucyków nadal nie ma. Teraz mają promocję ze Spidermanem. Zastanawia mnie czy w ogóle dojdzie do nas promocja z Rainbow Power...
 3. Loomka

  No no, wszystko fajnie, ale teraz skąd taki strój skombinować xD Jak patrzyłam na listę zabawek i ich wydania to tych starszych kucyków ni widu ni słychu. Albo jak są to nie ma daty. Może ktoś bardziej obeznany będzie wiedział.
 4. Loomka

  Moim zdaniem najlepszy odcinek z 4 sezonu do tej pory. Nie dość, że fajny temat obrali to jeszcze świetnie im wyszły te małe smaczki typu np. rap Pinkie.
 5. Loomka

  A ja to mam pytanie. Z ilodniowym wyprzedzeniem pojawia się informacja o spotkaniu? Dzień przed, w ten sam dzień, czy jak to się odbywa?
 6. Loomka

  Iii... jest nowa promocja! Ale... kucyków nie ma :l Zawiodłam się bardzo. Cały czas miałam nadzieję, że teraz będą. Pozostaje nam jeszcze czekać albo zamawiać za granicą.
 7. A ja znowu widziałam kogoś w windzie przebranego za kuca w jednej z reklam na Comedy Central. Ale dość dawno to było, więc pewnie tego już tam nie puszczają.
 8. Loomka

  Tutaj cię muszę poprawić... i w zasadzie siebie też, bo jednak nie zawsze xD Teraz mi się przypomniało, że jak było wydawane Tamagotchi Friends to Polska dostała je wcześniej niż Stany Innych przykładów nie znam, no ale zawsze coś! Jak w poprzednich latach wydali kucyki do McDonalds, to teraz też by mogli. I byłby raczej spory zarobek. Jak się LPS pojawiły to w kilka dni już ani jednego nie było do kupienia. Z kucykami poszłoby zapewne szybciej.
 9. Loomka

  Jak już pisałam w pierwszym poście - od 28 marca. To takie nie fair, że Polska zawsze zostaje w tyle :l
 10. Loomka

  A u mnie są za 4 zł Daj znać jakby już były dostępne :3
 11. Loomka

  To w końcu mówisz, że widziałaś te najnowsze kuce w McDonalds czy co? Pogubiłam się xD Zawsze można kupić samą zabawkę bez zestawu
 12. Loomka

  Jak ktoś nie ma problemu z kupowaniem normalnie kucyków w sklepie to i w McDonalds problemu nie powinno być. Ewentualnie można wysłać jakiegoś znajomego dzieciaka, żeby poszedł za nas A tak w ogóle to może orientuje się ktoś kiedy kończy się ta promocja Happy Meala co jest teraz? Może akurat po tej promocji byłaby ta z kucami.
 13. Loomka

  Noo, w Ameryce już jest. W innych krajach nie wiem czy mają.
 14. Loomka

  Ale to chyba jest stara figurka, nie? Mi chodziło o te najnowsze z tego roku, z tej serii Rainbow Power.
×
×
 • Create New...