Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

arkadiusz fuks

Brony
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Days Won

  10

Everything posted by arkadiusz fuks

 1. arkadiusz fuks

  Widzę ze forum o bajce dla małych dzieci wciąż jest sektą najpoważniejszych z zakonnic. Trzeba było dać mi moda kiedy mieliście szansę. Teraz się męczcie bo już was nie lubię
 2. arkadiusz fuks

  Ta gra z kucykami na androida.
 3. arkadiusz fuks

  Agnostycyzm jest nudny. Nigdy nie poznasz prawdziwej bibli. Treść była zmieniana wiele razy, choćby przez tłumaczy. Ludzie mają do siebie to, że lgną za tłumem, popadają w myślenie życzeniowe i poglądy wyrabiają sobie dzięki ludziom, którzy nimi manipulują Teraz małpki ślepo podążają za pseudo nauką. Zamiast obłąkanych księży, słuchają się obłąkanych facetów w kitlu. Niesamowicie ciekawe czasy by być w gronie żywych :))) Elaborate? Katolicy wierzą w jednego Boga w trzech osobach, czyż nie?
 4. arkadiusz fuks

  Morał może prosty, ale wciąż uważam animację za wartą obejrzenia.
 5. arkadiusz fuks

  Zostałem wyrzucony z największego community pewnej gierki-bijatyki za robienie przerw podczas walki na spamowanie strzałki w dół, dzięki któremu moja postać wyglądała, jakby dostawała ataku padaczki. Modzi serio źle znoszą przegraną z kimś kto nawet nie bierze walki na poważnie Ale teraz znowu nie mam z kim grać...
 6. arkadiusz fuks

  No cóż, mój lekarz w Policach przegląda mlppolska.pl podczas badania pacjentów. Jeśli to czytasz lujku, to wiedz że to skierowanie na nadgarstek guzik dało :=D
 7. arkadiusz fuks

  To dlaczego tego nie sprecyzowałaś w pierwszym poście? Byłem w trakcie pisania krowiego postu o tańcu brzucha, bo nie będę ukrywać, jestem w nim boski, no ale jako że to nie jest głównym nurtem tematu, zostałem zmuszony go usunąć. Przez twoją nieodpowiedzialność straciłem naprawdę bardzo dużo czasu. Następnym razem sprecyzuj cel wątków zanim zabierzesz się za pisanie. Peace
 8. arkadiusz fuks

  Ach ten Internetowy honor Tia... powiedz to na przykład takiemu Hoganowi. W ameryce przyjęta poprawność czasami tworzy z prostych rzeczy tematy tabu i rodzi sprawy tak absurdalne, że nie potrafię darzyć tego kraju nawet najmniejszą porcją szacunku. A co do tematu. Oczywiście że z hejtami należy walczyć. Najlepiej bluzgając przy tym jak czternastoletni seba przy kolegach. Taka dawka internetowej perswazji zawsze działa na napinaczy.
 9. arkadiusz fuks

  Xin Zhao jeszcze daję rade, ma mega agresywne early, a i adc lepiej wybroni od barda. Tf na adc jest już dużo gorszy, bo range jest zdecydowanie za mały. I ludzie nie wiedzą jak na to grać do pewnego poziomu. Im jest się lepszym graczem, tym łatwiej poradzić sobie z takimi kwiatkami.
 10. arkadiusz fuks

  Przecież on to z litości powiedział
 11. arkadiusz fuks

  Czy ta abominacja mruga do mnie zalotnie?
 12. arkadiusz fuks

  Stare, piękne wachlarze na Q. Najlepszy aoe heal z gry Nie chce mi się czytać całej dyskusji o Bardzie. Od siebie powiem tylko, że jest mega słaby. Rolą supporta, jest wpompowanie killi w ADC podczas early game (jeśli gra się agresywnie), albo umożliwienie mu spokojnej farmy. Bard jest kupą w obu sytuacjach. Nie ma damage aby być agro. Za niski range aby skutecznie zoonować. CC na lini ssie pałę. Sam jest squishy. Heal wypłukuje mane jak domestos. Idealna postać, udowadniająca że sama mechanika pozbawiona cyferek, jest guzik warta.
 13. arkadiusz fuks

  http://www.filmweb.pl/serial/The+100-2014-689083# Warto?
 14. arkadiusz fuks

  Nigdy nie jest za późno na ratunek.
 15. arkadiusz fuks

  >Nie używanie swojej muskularnej, nasmarowanej oliwką klaty do łamania orężu przeciwnika. Garin, co się z tobą stało?
 16. arkadiusz fuks

  Nie pozwolę na to.
 17. arkadiusz fuks

  "Jestem wibratorem gentelmanem"
 18. arkadiusz fuks

  Wie ktoś może jak ustawić thumbnail świeżym kontem na youtube? I czemu mam prawie 600 postów?
 19. arkadiusz fuks

  Bronies nie mogą traktować siebie jako wspólnoty. Poziom autyzmu pomiędzy poszczególnymi bronymi różni się jak diabli. Każdy w fandomie ma różne podejście do tematu kucy. Brakuje wam przywódcy, który byłby dla was wzorem, który ustaliłby granice, między którymi rozpościera się tematyka mlp. Przywódcy, który leczyłby umysły spaczone clopami czy innymi fandomowymi diabełkami. Mam nadzieje że kiedyś przejrzycie na oczy i zbudujecie prężnie rozwijającą się grupę społeczną, z jednostką wybitną na czele.
 20. arkadiusz fuks

  Te na którym mam perme
 21. arkadiusz fuks

  Te wybory były sfałszowane. Nawet nie dostałem się do sejmu
 22. arkadiusz fuks

  Nikt nie jest w stanie powstrzymać idei. Nikt.
 23. Nie było mnie na forum w dniu przekroczenia 300 repek i 3 000 wyświetleń profilu. 2 szampany poszły do lamusa :octcry:

  1. Show previous comments  4 more
  2. Garin

   Garin

   Yay, Arek powrócił z martwych, to kiedy będzie kolejna próba oberwania "wieczystym" permem?

  3. FrozenTear7

   FrozenTear7

   A kto to ten fuks :kappa:

×
×
 • Create New...