Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Ophiuchus Athile Legant

Brony
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

2 Followers

About Ophiuchus Athile Legant

 • Rank
  Pertepidote, klacz latająca na lotni
 • Birthday 03/14/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Equestria
 • Zainteresowania
  - Rysowanie
  - Muzyka
  - Czytanie
  - pisanie.
 • Ulubiona postać
  Nie mam jednej, a dwie. Applejack i Twillie.

Recent Profile Visitors

806 profile views
 1. Ophiuchus Athile Legant

  Kolejne arty:
 2. Ophiuchus Athile Legant

  mogę spróbować :3
 3. Ophiuchus Athile Legant

  Oczywiście. Nie trzeba, ale byłoby mi bardzo miło. :3
 4. Ophiuchus Athile Legant

  Napisałam już w głownym poście - nie przyjmuję oc alicornów.
 5. Ophiuchus Athile Legant

  Trzy arty Nowe:
 6. Ophiuchus Athile Legant

  Ee, nie da się. Rozjaśniam ekran telefonu, zmieniam tryb (np. na plaża/śnieg, albo na sport [wtedy zdjęcia nie są takie rozmazane aż]) ale to nic nie daje. Mój telefon robi zdjęcia jakości ziemniaka.
 7. Ophiuchus Athile Legant

  Halo? Czy mógłby ktoś napisać coś w tym temacie, o ile go czyta? Bardzo bym o to prosiła, szczególnie o rady itp. Poniekąd nie chcę, aby ten temat dostał się do archiwum.
 8. Ophiuchus Athile Legant

  Oczywiście.
 9. Ophiuchus Athile Legant

  Byłabym bardzo wdzięczna, bo twoje rysunki sa takie urocze :3 łap: A rysunki są naprawdę prześliczne. Masz świetny styl. łap: Masz: Naprawdę wybaczcie za jakości tych zdjęć, gdyż w realu wszystkie trzy rysunki wyglądają dobrze.
 10. Ophiuchus Athile Legant

  Witajcie! Rysuję kuce tak moze nie Nie Wiem, od Roku? Tak KOŁO TEGO. Miałam długa przerwę w rysowaniu, jeszcze niedawno, przez ktora zapomniałam ... Jak rysować Swoim Starym stylem. No i od Po PARY dni, A OD dokładniej 6 Lipca ponownie wzięłam SIE ZA rysowanie. Moja Przerwa byłą o Tyle długa, bo od Wielkanocy AŻ zrobić przed wczoraj. Zademonstruję wam kilka moich Moze ja NIE mistrzowskich artów, ALE JAK DLA MNIE do SA w porządku (tak mniej WIĘCEJ). I na razie Tyle. P.s. Będę tu dodawać także nowsze arty, które zamieszczane będą w sumie także w osobnych postach, jednak jeśli komuś nie będzie się chciało przeglądać moich spoiler'ów może po prostu wejść w główny post. P.s.2 Zapraszam też na mojego dA. Jestem tam pod nickiem Fantedex. Byłabym także wdzięczna za lajki na moim fanpage'u. https://www.facebook.com/pages/Pertepidote-i-kolorowe-kartki/
 11. Ophiuchus Athile Legant

  Tygrysów niestety nie, ale wilka/psa mogłabym jeszcze narysować. Ale mimo wszystko lepiej wychodzą mi kucyki. Jasne. Jak skończę te requesty to Cię powiadomię.
 12. Ophiuchus Athile Legant

  Hej. No więc, um, tak... Rysuję jedynie ocki, więc kanony odpadają, wybaczcie. Żeby nie przedłużać, moje trzy najnowsze bazgrolce znajdują się na tym fanpejdżu: https://www.facebook.com/pages/Pertepidote-i-kolorowe-kartki/705797029486164?ref_type=bookmark Gdyż jestem leniwa i nie chce mi się ich po kolei wgrywać. :'D Patrzcie na te trzy ostatnie, bo te pozostałe są narysowan4e ojojoj, szmat czasu. ;-; A więc tak, póki co przyjmę tylko 3 requesty, a jak wszystkie skończe to zabiorę się za trzy kolejne, ok? Aha, i żeby nie było, nie przyjmuję op oc (chodzi mi o alicorny). A więc, hmm, start. OBECNE REQUESTY: - Mariusz 391 - Alciapl v2 - kolejka wolna!
 13. Ophiuchus Athile Legant

  Witam! 1. Tak, miałam przyjemność. 2. Moim zdaniem to naprawdę piękne i inteligentne stworzenia. Najlepsze są te frędzelki na uszach. 3. Czy znam gryfa? Rego jest gryfem. Prawda? Tak, Rego to gryf. Ach, więc tak, znam gryfa osobiście. 4. Zależy jakiego smoka. Czy smoczątko takie jak Spike, czy może ogromnego i szlachetnego smoka ognistego? Jeśli to pierwsze to tak, natomiast jeśli drugie, no cóż... widziałam, ale nie zapoznałam się bliżej. 5. Sama nie mam pojęcia, naprawdę! Obie te pory mają swoje plusy; w dzień można spotkać się z przyjaciółmi (fakt, w nocy też, ale nie mam w zwyczaju), no i oczywiście dużo się dzieje. Natomiast noc jest spokojna i piękna. Jednakże chyba wolę dzień, nie lubię za bardzo samotności, która towarzyszy mi w nocy. Również pozdrawiam!
 14. Ophiuchus Athile Legant

  1. Być może w obrębach kanalizacji, albo jakimś zacisznym miejscu niedostępnym wam ludziom i nam kucykom tworzą odrębną cywilizację chcąc opanować calutki świat! A tak naprawdę... cóż, gdyby brać pod uwagę naukę to tak i nie. Nie choćby dlatego, że gady w tak krótkim czasie nie mogłyby stworzyć odrębnej cywilizacji, a nawet jeśli ludzie z pewnością dawno by się o tym dowiedzieli; skoro biorą się za zwiedzanie innych planet i badanie życia na nich to... odkrycie nowej rasy na Ziemi raczej nie sprawiłoby im większej trudności? O ile nie są zbyt ślepi... 2. OOBE to wędrówka duszy, wyjście z ciała z tego co mi wiadomo; ab tego dokonać musi istnieć jakaś niematerialna materia, poza tym te zjawiska przypisuje się w jakikolwiek sposób duszy - jak inaczej niby to wytłumaczyć? 3. Nie mam pojęcia. 4. Oczywiście, są super. Najlepsze z truskawkami. 5. Nie mam własnej opinii, ale mogę jedynie powiedzieć, że są wkurzający. 6. Huh, skąd taki pomysł? 7. Choćby dlatego, że nie jestem postacią serialu ^^. 8. Eeeee... Pomidor. 9. Nie, dzięki, przechodziłam już coś takiego. To znaczy, byłam z początku niegroźnym czarnym charakterem chcącym zemścić się na niewiernym chłopaku. 10. Nie jestem jednorożcem. 11. Te z jabłek. 11. Mamy automaty do gier, czemu mielibyśmy nie mieć komputerów?
 15. Ophiuchus Athile Legant

  Och. W sensie czy znam go bliżej? Nie Perte. Wydaję mi się, że wystarczy czy znasz go w ogóle z forum. Och, fakt. Saper9... widziałam kilka postów tego użytkownika. Tak, znam go, znam kilka jego postów. Co o nim sądzę? No cóż... Kojarzę jego posty jedynie z offtopu, nie mogę zbyt wiele powiedzieć. Ale no cóż, "językowe dziwactwa" są nawet fajne. Miał fajny pomysł. I tyle.
×
×
 • Create New...