Jump to content

Modren

Brony
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

About Modren

 • Birthday 05/26/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  Głównie Osu! i TF2. Moim życiem jest muzyka.

Modren's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

0

Reputation

 1. Modren

  Wasze przejścia map

  Nieźle Ci poszło Kuoth. Widzę duży potencjał, bo nie łatwo jest się uczyć 7K. Nice.
 2. Modren

  Wasze przejścia map

  Z chęcią obejrzę, ale pod warunkiem, że zmienisz film z prywatnego, chociażby na niepubliczny, bo nikt tego nie może obejrzeć.
 3. Modren

  osu!

  Ej, JimJoy. Przepraszam, że tak późno mówie, ale było głosowanie na top10 osu!maniaków w Polsce. https://osu.ppy.sh/forum/t/315170 Masz #8 miejsce I będzie tworzony filmik na podstawie tego. Dlatego warto by było pogadać z Tidkiem na temat Ciebie w filmiku, bo na pewno będziesz
 4. Modren

  Wasze przejścia map

  Tak sobie przejrzałem na szybko historię tutejszego zakątka o osu!, i widzę, że obecnie ten zakątek forum trochę umarł. Cóż poradzić... Wielu ludziom już się ta gra znudziła... nagrałem tym razem coś z osu!Standard (jak narazie to mój najlepszy wynik ogólnie na std), ale zauważyłem, że obecnie też opisuje mój nastrój: https://www.youtube.com/watch?v=iY1YsM89fD4 Po raz pierwszy użyłem osu!record ,ale nie przedstawił jednej rzeczy dokładniej... otóż mój Cursor size jest ustawiony na najmniejszy, a tu jest normalny, ale tam... to nie duży problem.
 5. Modren

  Wasze przejścia map

  To jest tak zwany #polish! Tego się nie słucha!!! Sam ile takiego hejtu na siebie przyjąłem, ale mam po prostu wyrąbane na takich graczy. Po moim "come back'u" staram się tylko pisać z ludźmi którzy nie zachowują jak ci z #polish'a. Ja widze twoje starania. Tak jako ciekawostkę powiem (i może pocieszenie), że przecież jesteś najlepszym Polskim Bronym na std i manii 4K. Tak, zmiażdżyłbyś mnie na 4K.
 6. Modren

  Wasze przejścia map

  Czekałem aż to tu wstawisz XD. Szkoda jednak, że przestajesz grać w osu!. Wnioskując po tekscie na twoim profilu, mam rozumieć że po prostu pokłuciłeś się z kimś solidnie w osu!, po czym stwierdziłeś, że osu! to tylko strata czasu?
 7. Nawet jeśli przestałem już grać (znudził mi się WoT, sorki), to i tak oddałem głos. Po 10h Nie zorientowałem się że nie wstawiłem swojego nicku D: Modren97
 8. Modren

  Wasze przejścia map

  Teraz już zacznę częściej grać. Duuużo częściej
 9. Modren

  Wasze przejścia map

  Grasz już coraz lepiej Kuoth! A teraz coś ode mnie (filmik trochę się przycina ): http://youtu.be/SltiZuNh6Q8 Dawno nic nie wrzucałem. Musze to zmienić
 10. Modren

  Wasze przejścia map

  Kuoth, oglądając twe filmiki rozbawiło mnie jedno. Weź otwórz twój folder ze skinem, potem ten notatnik (czy co kolwiek to jest) "skin" i tóż pod nazwą twojego skina wpisz "Version: 2.3". To naprawi twoje taiko.
 11. Modren

  Wasze przejścia map

  Gonisz mnie dlatego, że staram się unikać 4k, bo to farma pp (a ja nie przepadam za farmieniem), ale jednak zdaży mi się zagrać trochę takowych map. Wolę wiedzieć, że mój high score został wykonany na 7k niż na 4k. A kciuk? szybko się przyzwyczaisz (tak sądzę).
 12. Modren

  Wasze przejścia map

  Jest tak dużo graczy (polskich) 4k a tak mało 7k... Ale podziwiam, JJ, twój skill na 4k jest podobny do mojego XD. Jak widać nie jestem jedynym osu!maniakiem tutaj.^^
 13. Modren

  osu!

  Powiem tak: sposób grania w którym wykorzystuje się mały palec (czyli styl: qwer jkl) jest wygodny tylko na łatwych mapach. Styl ze spacją jest wygodniejszy już na trudniejszych mapach np. gdy zaczniesz napotykać streamy itp. Chodzi mi o to, że kciuk będzie w stanie o wiele więcej wytrzymać niż mały palec. Dlatego stwierdzam, że ten "wydajniejszy" sposób to ten ze spacją (np. sdf [space] jkl). Ja używam tego sposobu grania, a gdybym grał stylem bez spacji to nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakbym mógł sobię złamać mój mapy palec grając mapy na mój poziom. Napisałeś, że nie idzie Ci granie na 7K przez ten środkowy... Szczerze mówiąc, nie spotkałem gracza chcącego się nauczyć grać na 7K nie pisząc, że przez spacje nie idzie mu lol. Najłatwiejszą beatmapą na poćwiczenie grania 7K jest ta mapa. Umiejętność grania przyjdzie z czasem. W skrócie: graj ze spacją i praktyka czyni mistrza. PS. Czy nie powinieneś o to zapytać w rytmicznej księdze porad?
 14. Według mnie, Ponowna próba ustalenia czasu nie ma sensu, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś komu czas nie pasuje. Spontaniczne spotykanie się w osu! jest chyba najlepszym rozwiązaniem i to niekoniecznie musi być wieczorem. Nie porzucałbym projektu gdyż ten temat może posłużyć właśnie jako sporadyczne informowanie graczy lub sporadyczne zapraszanie do gry.
 15. No dobra... A więc, ja jako pierwszy oddam głos (czemu mi się wydaje, że jak ja nie zaczne to nikt nie zacznie??). Mnie pasuje każdy termin, ale jak mam zagłosować to we wtorek o 20:00 lub w sobotę o 20:00.
×
×
 • Create New...