Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Dragonar

Brony
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Dragonar

 • Rank
  Clock. Is. Ticking!
 • Birthday 10/09/1996

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  województwo kujawsko-pomorskie
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle / Księżniczka Luna
 1. Dragonar

  Nie wstydzę się tego. Jestem dumny z bycia Bronym. Nie ukrywam się, ale też się z tym nie afiszuję. Rodzice wiedzą, wie kuzynka i wie jeden kolega. O ile się tego nie wstydzę, to jestem świadomy, że społeczeństwo jest raczej negatywnie nastawione do Bronies i Pegasis, stąd nie biegam po licealnych korytarzach i nie opowiadam wszystkim o cudowności serialu. Czasami rysuję kuce na lekcjach. Chciałbym spotkać jakiegoś Brony'ego lub Pegasis w szkole, dlatego kupiłem koszulkę ze znaczkiem RD - może się uda. Nie wyparłbym się tego.
 2. Dragonar

  Koszulka, którą niedawno kupiłem przez Allegro: http://kucykowisko.blogspot.com/2014/02/obraz-17-moje.html Przepraszam, że taka wygnieciona. Mam nadzieję, że poznam dzięki niej Bronies i Pegasis w szkole.
 3. Dragonar

  Myślałem o tym, jednak wolę koszulkę, bo o koszulki u mnie mało kto w szkole pyta. Zawsze można powiedzieć, że nie wie się, o co chodzi z motywami na niej, bo po prostu nam się spodobała w sklepie, dlatego ją kupiliśmy. Raz miałem opaskę na rękę związaną zupełnie z czymś niekucykowym i prawie cała klasa o nią pytała, dlatego w przypadku nowej opaski z napisem I am Brony, też zapytają. Wiesz, nie wszyscy mają rodziców, z którymi można porozmawiać o wszystkim. Jedni są wyrozumiali i otwarci, a drudzy narzucają swoje zdanie, zaś ich najczęstszym argumentem jest: Nie, bo nie. Na szczęście moi są tolerancyjni, zwłaszcza mama, dlatego pewnego razu coś wspomnę o MLP.
 4. Dragonar

  Już o tym pomyślałem i mój projekt w Gimpie składa się z kilku warstw - tło w każdej chwili można dostosować do koszulki albo zrobić je przezroczyste. Ale pewnie i tak kupię granatową, więc mniej więcej wyjdzie tak samo, jak na obrazku. Jedna osoba poleciła Deviantart, ja polecę jeszcze zwyczajne Google Grafika. Warto wyszukiwać angielskie nazwy i dokładnie określać, z czym chce się tapetę, np. rainbow dash cutie mark wallpaper albo canterlot night wallpaper. Nie wpisuj my little pony wallpaper, bo najprawdopodobniej otrzymasz serię tapetek z Mane 6 albo z logo serialu, a je kojarzy wiele osób, które nie są fanami.
 5. Dragonar

  Link poprawiony. Tapety na komputerze stacjonarnym i na telefonie już mam sponifikowane - również są nieinwazyjne i właściwie tylko Brony lub Pegasis może się domyślić, o co chodzi.
 6. Dragonar

  Dzięki. Co do reputacji, to nie jestem pewien, czy w naszej klasie da się stosować taki system i określić, czy ktoś ma dobrą, czy złą reputację. Po prostu mam grupę przyjaciół, która z pewnością zaakceptowałaby wszelkie moje pasje, mam grupę kolegów, z którymi lubię pogadać, ale nie jestem pewien, czy powiedziałbym im coś o MLP. Raczej nie. Są też osoby kompletnie mi obojętne. Mam też wroga, do którego nic nie mam, ale wiem, że on wykorzystałby każdą informację przeciw mnie. Szczerze mówiąc, to u nas nie istnieje coś takiego jak ogólna reputacja w klasie. Ale dzięki za sugestie. Zaprojektowałem sobie koszulkę. Może być? http://ifotos.pl/zobacz/koszulkap_ehnwwpe.png/
 7. Dragonar

  Wielkie dzięki. Problem w tym, że moje województwo (kujawsko-pomorskie) najprawdopodobniej nie ma grupy na Facebooku. Ale dzięki za link do tematu, może tam kogoś znajdę. Chciałbym wrócić jeszcze do poprzednich dwóch pytań, na które nie otrzymałem odpowiedzi. Nie chcę być natrętny, ale naprawdę zależy mi na odpowiedzi: 1. W jaki sposób mogę poznać Brony'ego albo Pegasis w liceum, nie przyciągając jednocześnie uwagi innych? Myślę o koszulce z motywem z serialu albo z fandomu, który skojarzy każdy fan, ale zwykły człowiek nie będzie wiedział, o co chodzi, np. znaczek Luny wraz z napisem: The fun has been doubled!. Macie inne, może skuteczniejsze i pewniejsze pomysły? 2. Jakie ponymeety organizowane są w województwie kujawsko-pomorskim?
 8. Dragonar

  Mam 17 lat i szczerze mówiąc, również mam problem z powiedzeniem innym, że jestem Brony'm. Rodzice nie wiedzą. Wie tylko kuzynka, która to akceptuje, ale nie podziela moich zainteresowań, no i kumpel z klasy, który jednak niezbyt się tym przejmuje. Kiedyś rysowałem kuce na lekcji i zachowywałem się, jakby to był żart - w ten sposób chciałem sprawdzić reakcję otoczenia, zostawiając sobie furtkę, by móc bezpiecznie się wycofać. Głupie uśmieszki koleżanek sprawiły jednak, że zaniechałem rysowania na lekcjach czegokolwiek związanego z MLP:FiM. Mam do Was kilka pytań: 1. W jaki sposób mogę poznać Brony'ego albo Pegasis w liceum, nie przyciągając jednocześnie uwagi innych? Myślę o koszulce z motywem z serialu albo z fandomu, który skojarzy każdy fan, ale zwykły człowiek nie będzie wiedział, o co chodzi, np. znaczek Luny wraz z napisem: The fun has been doubled!. Macie inne, może skuteczniejsze i pewniejsze pomysły? 2. Jakie ponymeety organizowane są w województwie kujawsko-pomorskim? 3. Czy na forum jest ktoś z tego województwa?
×
×
 • Create New...