Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

**Amnezja**

Brony
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by **Amnezja**

 1. **Amnezja**

  Chciałabym mieć znaczek z burzową chmurką ponieważ kocham deszcz lub z ołówkiem i kartką, bo kocham rysować .
 2. **Amnezja**

  Według mnie dobrym pomysłem jest postawienie blindów koło kasy. Przecież kto będzie je rozrywał pod okiem sprzedawcy? Wracając do tematu uważam, że najczęściej to rodzice małych dzieci rozrywają blindy, chociaż widziałam raz małe dziewczynki rozwalające torebeczki z kucykami !
 3. Łódź-> Manufaktura-> Smyk-> kasy Wave 9. Byłam dzisiaj i kupiłam. Za 12,99 zł. Trafiła mi się Dashie .
 4. **Amnezja**

  Ta Twilight jest świetna. Zresztą jak wszystkie Twoje prace. Czekam na więcej !
 5. **Amnezja**

  Miałam tylko jeden sen z kucykami i był on o figurkach owych koników. W śnie byłam w swoim pokoju. Nagle patrzę na parapet i widzę ogromną kolekcję kucyków z blindów. Niestety ten sen był krótki i obudziłam się, ale co dziwne tego samego dnia dostałam figurkę z blind bagów . W każdym razie to chyba zbieg okoliczności.
 6. **Amnezja**

  MAMA: Podchodzi neutralnie. Nigdy w moim domu powodem kłótni nie były moje zainteresowania. Kiedy dowiedziała się, że lubię pucyki nie rozmyślała specjalnie nad tym. Powiedziała: - Skoro większość osób w twoim wieku lubi koniki to musi coś w tym być. TATA: Nie interesuje go co lubię. Nawet pewnie nie wie, że lubię pokeki ( lubię pokeki od 9 roku życia ). Spędzamy wspólny czas, ale nie zgłębia tego tematu. BABCIA:Chyba nie wie... KUZYNKA: Nie wie. SZKOŁA: Nie wie. PRZYJACIÓŁKA: Tak jak ja wciągnęła się do świata MLP.
 7. **Amnezja**

  Tyle kasy za pisaki? Ja jakbym miała takie cudeńka to bałabym się ich używać . Kiedy podeszłam do komputera bez okularów i zobaczyłam pierwszy rysunek pomyślałam, że to digital . W każdym razie Twoje prace bardzo mi się podobają.
 8. **Amnezja**

  Widzę małe postępy , ale Crystal Rarity jak na moje oko ma trochę za chudą i długą szyję. Najbardziej z najnowszych rysunków podoba mi się Celestia. W każdym razie jest coraz lepiej.
 9. **Amnezja**

  Nope. Masz talent do rysowania?
 10. **Amnezja**

  Ahoy! Baw się dobrze na forum. Zadam Ci kilka pytań 1. Lubisz kisiel malinowy? 2. Lubisz spać? 3. Jak zostałeś fanem kucyków?
 11. **Amnezja**

  Nie jest źle, ale błagam Cię koloruj dokładnie .,____________,.! Blue Chocolate wygląda jakby miała anoreksję . Najlepiej wyszedł kruk i Vinyl. Powodzenia w dalszej pracy!
 12. **Amnezja**

 13. **Amnezja**

  Szczerze? Kucyki w Twoim wykonaniu wyglądają dziwnie . Ta spadająca gwiazda na ostatnim rysunku wygląda jak zwykła krecha . Musisz popracować nad proporcjami i koniecznie dodać światłocień. W każdym razie dziki kot wyszedł nawet ładnie i podoba mi się. Czeka Cię dużo pracy...
 14. **Amnezja**

  Jestem pesymistą. Nawet rodzina mi to mówi . Zresztą sama myślę, że nim jestem.
 15. **Amnezja**

  Te figurki są śliczneeee ! Jestem ciekawa ile zajmuje Ci wykonanie tych wspaniałości.
 16. **Amnezja**

  Hej! Zadam Ci kilka pytań. 1. Co zazwyczaj masz na obiad? 2. Lubisz spać? 3. Co budzi u Ciebie złość?
 17. Raczej nie! Nie obchodzą mnie myśli obcej mi sprzedawczyni. Idziesz do sklepu i kupujesz. To jest cała filozofia .
 18. **Amnezja**

  Nie.. (oczywiście, że tak ) Czy jesteś rudy/a?
 19. **Amnezja**

  Wow, rysunki świetne. Brak słów normalnie ! Najbardziej podoba mi się Rainbow Dash i Coffe. Czekam na kolejną porcję wspaniałości.
 20. Radzę Ci popracować nad kolorowaniem ponieważ widzę dużo białych miejsc. Dobrze, że rysujesz samodzielnie bo przerysowanie nie jest żadną sztuką. Twoje rysunki nie są idealne, ale trzymają jakiś poziom
 21. **Amnezja**

  Mrawr ! Świetne pluszaczki. Jak reszta hugałabym . Planujesz już kolejnego pluszaka?
 22. **Amnezja**

  Mrrrr... ! Mi tam pasuje i wszystko jest idealnie ( pewnie dlatego, że nie znam się na szyciu ). Czekam na kolejne dzieła
 23. **Amnezja**

  Nowsze prace są lepsze od tych poprzednich. Te starsze ( bez urazy ) były okropne. Najbardziej raziły w oczy kwadratowe głowy. W każdym razie obecne rysunki podobają mi się, ale ja osobiście trochę grubiej zaznaczyła linie postaci przy szkicu i byłoby dobrze gdyby najnowsze szkice były pokolorowane . Jetem na TAK i przechodzisz dalej
 24. Najbardziej lubię Pinkie Pie i Rainbow Dash. Lofciam je szczególnie za charakter . Natomiast nie lubię Rarity. Po prostu nie przypadła mi do gustu . W każdym razie nie mam dużo tych których nie lubię ( wow, tylko jedna ). Każdy kucor ma coś w sobie wyjątkowego. Wait, zapomniałam o Lunieeee. Kocham ją tak moczno jak Pinkie Pie i Rainbow Dash . Podsumowanie: Lofciam- Pinkie, Rainbow Dash, Lune Nie lubię- Rarity
 25. **Amnezja**

  Poczekała na jego połączenie Co byś zrobił, gdyby Discord odwiedził Twój pokój?
×
×
 • Create New...