Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Kogucisko

Brony
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Kogucisko

 • Rank
  Vogun vinnur og vogun tapar
 • Birthday 02/12/1996

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Podróże, Skandynawistyka (Islandia!), Kinematografia, Literatura
 • Ulubiona postać
  Flim i Flam. No i Twilight.

Recent Profile Visitors

1178 profile views
 1. Kogucisko

  Grupa ludzi, którzy poznali się dzięki serialowi My Little Pony: Friendship is Magic. Fandom to świetna motywacja do działania. Inspiruje on różne dziedziny sztuki, zachęca do integracji między ludźmi. Pozwala nawiązać wiele wartościowych przyjaźni. Fandom sprawia, że ludziom "się chce". Pozwala odkryć u siebie cechy, których wcześniej nie było się świadomym. Wzbogaca życie towarzyskie. To i pozwala spędzić miło czas. Ogólnie traktuję fandom jako swego rodzaju społeczność pełnych rozmaitych pasji, zwykle ponadprzeciętnie inteligentnych i wrażliwych ludzi. I to jest właśnie piękne.
 2. Kogucisko

  Odcinek taki sobie. Dosyć przewidywalna fabuła, Breezies zachowywały się w strasznie głupi sposób. No i ogólnie morał jakiś taki dziwny. Ale nie było tak źle.
 3. Nasz fandom! Taki piękny!

 4. Kogucisko

  Serdecznie dziękuję wszystkim za przemiłe przyjęcie! Lubię zarówno szopy pracze, wilki, szopy, kakadu, kapibary i sowy. Słucham różnej muzyki, nie ograniczam się do jednego gatunku. Choć dominuje jazz. Moje ulubione zespoły to Kraftwerk i Sigur Rós. Na apokalipsę zombie jestem przygotowany, pod łóżkiem trzymam kolekcję maczet. Moja ulubiona gra to Heroes of Might and Magic III. Ulubionej książki nie posiadam, jest ich zbyt wiele. Parodie filmowe lubię. Oglądać MLP zacząłem dzięki 4chanowi (nie wiem, czy jest się czym chwalić ). Pinkie Pie lubię bardzo. Ze złych postaci uwielbiam Discorda. No, chyba że uznamy Flima i Flama za złych. Ni Luna, ni Celestia. Tylko Twilight! I wolę ją jako Alicorna. W przyszłości planuję się udać na Islandię (jeszcze 5 miesięcy!). No, odpowiedziałem chyba na wszystkie pytania.
 5. Kogucisko

  Elfka z Amanu - wielkie dzięki! Trudno mi wskazać ulubiony film. Musiałbym wybierać. Into the Wild, Czas Apokalipsy, Pulp Fiction, Łowca Jeleni... wybór jest zbyt trudny. Interesują mnie zarówno Huldufólk jak i ludzie. Ulubione zwierzę... wystarczy spojrzeć na nick! Ale lubię też koty, sam mam jednego. Ihnes - Dzięki, bardzo mi miło. Jestem naprawdę zaskoczony tak ciepłym przyjęciem. Skoda Octavia De Lya - A więc nie jestem sam! Jestem naprawdę pod wrażeniem.
 6. Kogucisko

  Huh, widzę, że się ludzie w sympatycznej atmosferze witają. No to nie mogę być gorszy. A więc jestem Kogut. Lat osiemnaście. W fandomie od wakacji roku 2011, cały czas aktywny. Konto na forum planowałem założyć od dawna, ciągle jednak nie mogłem się zebrać. No, wreszcie się udało. Mieszkam w małej wiosce pod Wrocławiem, jednak to właśnie w nim spędzam większość czasu. Interesuję się skandynawistyką, a szczególnie Islandią oraz kinematografią. Jednak moją największą pasją są podróże. To właśnie one przynoszą mi w życiu najwięcej szczęścia. Moim ulubionym kolorowym konikiem jest Twilight (tym bardziej jako alicorn). Jestem też osamotniony w moim uwielbieniu dla Flima i Flama. Poważnie, ciężko mi znaleźć inną osobę, która ich lubi. No, to chyba wszystko. Miło mi Was wszystkich poznać!
 7. Kogucisko

  Wrocław. Ogólnie miasto bardzo przyjemne, fandom również wspaniały.
 8. Kogucisko

  Meety we Wrocławiu są praktycznie co tydzień. Mimo wszystko takie spotkanie to dobry sposób, by spokojnie zaznajomić się z ludźmi. Z mojej strony też serdecznie zapraszam.
×
×
 • Create New...