BlackBird - więcej pokory, dystansu do świata i nie unoś się, gdy ktoś nawet niekonstruktywnie Cię krytykuje. Nie warto. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, której napisałeś: "ty masz dopiero 12 postów więc też możesz zaliczać się do "gorszych" " - co przez to rozumiesz? xD Są lepsi i gorsi fani, czy jak?  Ja bym po prostu powiedziała, że są na tym świecie: egoistyczni, źli, apodyktyczni ludzie z kompleksem boga i ci pozostali, co starają się żyć w zgodzie i harmonii.  Ale żeby tak oceniać na podstawie ilości postów?  Wiem, wiem, nadużywam emotikon, ale ja już po prostu taka jestem. 
Jeszcze jedna rzecz względem Twoich rysunków: postaraj się by kreska była gładka, a nie taka poszarpana, pamiętaj zawsze masz gumkę.  No i lepiej by było jakbyś jednak używał skanera.  
  
PS. Zakładam też, że autor jest wieku nastoletniego, może nawet ma dysleksję. Dajcie mu trochę wytchnienia jesli chodzi o tę ortografię.