Jump to content

Darketka

Brony
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

About Darketka

 • Birthday 01/01/1900

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz

Recent Profile Visitors

467 profile views

Darketka's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

1

Reputation

 1. Fajnie by się było nauczyć nierozmazywania kiedyś. Lyra bez cutie marka (zapomniałam ^^): http://i.imgur.com/evCFDPg.jpg Tak bardzo nie lubię rysować przedmiotów martwych. :/
 2. Pytasz o Flutterbat? W pewnym stopniu jest przerysowana ze screena serialu, ale nie wszystko mi tam odpowiadało więc dokonałam pewnych zmian. Z tego co pamiętam na pewno zmieniłam jej twarz i trochę skrzydła.
 3. W takim razie rysuj więcej. Praktyka czyni mistrza, no i powodzenia.
 4. BlackBird - więcej pokory, dystansu do świata i nie unoś się, gdy ktoś nawet niekonstruktywnie Cię krytykuje. Nie warto. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, której napisałeś: "ty masz dopiero 12 postów więc też możesz zaliczać się do "gorszych" " - co przez to rozumiesz? xD Są lepsi i gorsi fani, czy jak? Ja bym po prostu powiedziała, że są na tym świecie: egoistyczni, źli, apodyktyczni ludzie z kompleksem boga i ci pozostali, co starają się żyć w zgodzie i harmonii. Ale żeby tak oceniać na podstawie ilości postów? Wiem, wiem, nadużywam emotikon, ale ja już po prostu taka jestem. Jeszcze jedna rzecz względem Twoich rysunków: postaraj się by kreska była gładka, a nie taka poszarpana, pamiętaj zawsze masz gumkę. No i lepiej by było jakbyś jednak używał skanera. PS. Zakładam też, że autor jest wieku nastoletniego, może nawet ma dysleksję. Dajcie mu trochę wytchnienia jesli chodzi o tę ortografię.
 5. Matko kochana, czemu tyle hejtu? Czy to forum, które ma być przecież ostoją tolernacji, przyjaźni i różowych kucyków, nie może znieść błędów ortograficznych? Dobra, koleś nie pisze zbyt pięknie, ale to nie jest zaraz powód aby na niego najeżdżać. ^^ A co do Twoich rysunków, nawet jeśli są przerysowane, to co z tego. I tak mi się podobają. ^^ Rysuj kolego, rysuj więcej. Może się skusisz też na narysowanie czegoś własnego? Chętnie zobaczę.
 6. Pisanie nowego posta pod swoim ostatnim postem jest tutaj karalne? Nie, jeżeli pomiędzy dwoma takimi postami jest odstęp czasowy większy jak 24 godziny~CD Flutterbat: http://i.imgur.com/pdw1dIy.jpg
 7. Nie lepiej by było najpierw poćwiczyć z ołówkiem, który ewentualnie zawsze możesz wygumkować i poprawić linie? Wiadomo, że nie za każdym razem wyjdzie nam wszystko tak jakbyśmy tego chcieli (ja tam nie wstydzę się powiedzieć: tak używam ołówka i często gumki - do wycierania, nie jestem żadnym artystą )
 8. Trochę koślawe te linie, prace wyglądają tak jakbyś robił je na szybko. Pamiętaj jak coś nie wyjdzie tak jak powinno to zawsze jest gumka.
 9. Ciekawy sposób rysowania kucykowej "twarzy". Twoje kuce mają bardziej realistyczną anatomię niż te serialowe, jeśli to zamierzony efekt to nic tylko pracuj dalej nad swoim własnym stylem. Tylko no właśnie, wszystkie te prace wydają mi się bardziej szkicami niż skończnonymi pracami. To zrozumiałe, że to też sposób treningu i nauki rysowania, ale raz na jakiś czas spróbuj przyłożyć się bardziej do jednego konkretnego rysunku. Poświęć więcej czasu, przyłóż się i stwórz kompletny rysunek, nawet szkic, byle skończony i dopracowany.
 10. Kucyk nie jest może wiernym odzwierciedleniem tych z serialu, ale przecież nie musi być. Mi tam ten styl (trochę urealniający anatomię) się bardzo podoba.
 11. Jeśli umiesz rysować tak jak to jest pokazane na ostatnich obrazkach to wyćwiczenie się w rysowaniu (nie oszukujmy się) prostych kuców z MLP nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego wyzwania. Po prostu kwestia praktyki i czasu.
 12. Z Applejack to było tak, że to był mój pierwszy kucyk w ogóle, nawet do końca nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Pokoślawione wszystko totalnie. No, ale to właśnie dzięki temu rysunkowi powróciłam po bardzo długiej przerwie do rysowania w ogóle. Zresztą ta cała seria zdjęć z Main 6 to rysunki - prezenty dla mojej małej bratanicy, która jest fanką MLP i kocha Pinkie.
 13. Dzięki, fajnie, że się komuś w ogóle spodobały.
 14. Cześć, wrzucam kilka swoich rysunków. Nie są to dzieła sztuki ani w ogóle coś wielkiego, ale czasami lubię sobie coś na kartce nabazgrać. Połączenie Chivalry (gra) z MLP: http://i.imgur.com/kb7wwG6.jpg Niby, że to jestem ja ^^ http://i.imgur.com/cgNGHbq.jpg Szkieletoro-kucyk (kto widział He-Mana ten skojarzy) http://i.imgur.com/eGn92na.jpg Sombrero http://i.imgur.com/HiqSDG9.jpg I kilka niestety zdjęć (nie miałam wtedy dostępu do skanera...) http://i.imgur.com/7QxNMDu.jpg http://i.imgur.com/74XwNRb.jpg http://i.imgur.com/AVJabpz.jpg http://i.imgur.com/CSJSAKH.jpg http://i.imgur.com/LG3Xdto.jpg Mój pierwszy kucyk ever: http://i.imgur.com/GXkYtpm.jpg I narysowany dla mojego chłopaka OC http://i.imgur.com/GOuMxAj.jpg To by było na tyle. ^^
×
×
 • Create New...