Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Mrozny

Brony
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mrozny

 1. Mrozny

  "może ktoś właśnie chce rysować w stylu mangowym a nie realistycznym?" Aż mi się ciśnienie podniosło. Pozwól że wytłumaczę, bo widać że twoja wiedza na ten temat nie wychodzi poza wiedzę gimnazjalną. Aby rysować w jakimkolwiek stylu, należy najpierw zapoznać się z tym co się stylizuje. Styl jest tylko wyolbrzymieniem realizmu. Aby dobrze wyolbrzymiać(tworzyć styl i z niego korzystać) należy znać podstawy, czyli wcześniej wspomniany realizm. Jeśli nie zna się podstaw rysunki nie będą wychodzić jakością poza najciemniejszy kąt deviantarta. Co do krytykowania. Można, oczywiście krytykować początkujących, lecz będzie się to mijało z celem. Do każdej z prac tutaj pokazanych mógłbym napisać 20-linijkową rantę mówiącą o błędach.
 2. Mrozny

  N: Postać z jakiejś książki? Brzmi znajomo. Then again, dobre imiona zazwyczaj brzmią znajomo. A: Weaboo wilk. S: Smokokształtny weaboo wilk. U: Z tego co widzę popularna osoba, osobiście nie znam, chociaż poznać chciałbym *tips fedora, eats nachos,smiles mysteriously* ously*
 3. Mrozny

  Meh. O krytykę na samym początku się zazwyczaj nie prosi bo krytykujący może się przyczepić do wszystkiego. Popracuj, porysuj, przeucz się anatomii człowieka, to możemy pogadać. Do tego czasu moją jedyną radą jest nauka rysowania aktualnych ludzi, nie mangi i innego anime.
 4. Mrozny

  N: Samochód. A: Weaboo anime. S: Topkek'd. U: Nie miałem przyjemności poznać.
 5. Mrozny

  Przednie nogi za krótkie, tylne nie działają jak powinny w kwestiach anatomicznych.
 6. Mrozny

  (dA: http://fav.me/d7qk0dj) Swoją rantę zacznę od nóg. Końska anatomia działa zupełnie inaczej i żadnym "stylem" nie da się tego wytłumaczyć. Od tego przejdę do cieniowania. Wpierdzielanie tych samych kolorów, tylko ciemniejszych/jaśniejszych jest błędem popełnianym przez wielu początkujących artystów. Nawet jeżeli jest to cel shading, dobrze byłoby gdyby starała się pani o wprowadzanie innych kolorów. ACZKOLWIEK. Są to tylko dwa błędy, które tylko w małym stopniu psują efekt pracy. Prócz tego obrazek wygląda bardzo prawilnie. Keep up the good work.
 7. Mrozny

  n: Dunn. Nie lubię dwuczłonowych nazw. a: Anime weaboo virgin. s: 2 anime weaboo virgins. u: Nigdy nie słyszałem, mało postów, dunn. Nie zrobiło to na mnie wrażenia.
 8. Sellin' drugz to lil' kidz since 1999.

 9. Mrozny

  Yo. Mam wielką nadzieje że nie zamienisz się w weaboo virgina z fedorą i neckbeardem.
 10. Wolę Celestię, nie próbuję być tak edgy jak niektóre weaboo virginy lubiące Lunę.
 11. Mrozny

  100% OC, futrzaste, z własnego uniwersum. Tak właściwie jest to moje wilcze wcielenie XD Wilcze wcielenie, wow, so edgy, so cool, yiff wow
 12. Od kiedy cr1tical jest bronym? A tymbardziej do [akwamaryna] ciężkiego polskim? ~ Wspaniały
 13. Mrozny

  A byłabyby Pani w stanie wyszyć istotę humanoidalną? Chodzi mi stricte o takie chibi-minaturki.
 14. istp - Spike. #getladies
 15. Mrozny

  Wyglądam jak shiet w/ słabe zdjęcie.
 16. Mrozny

  Ha! I tu leży pies pogrzebany. Jeśli spojrzysz się na prace takich ludzi jak Sycra albo CT, już nie mówiąc o Jamie Hewlettcie, zawsze będą się u nich znajdowały siatki. Bo widzisz, prawdziwą sztuką jest nauczenie się robić siatek które pasują zawsze i nie blokują.
 17. Mrozny

  Bardzo mi się podoba w/ nie mam zastrzeżeń. Maziaj dalej.
 18. Mrozny

  "I'm gonna beat the crap outta' youm maggot!"
 19. Mrozny

  *Ignoring the sh*t outta' you*
 20. Cyan podoba mi się niezmiernie. Jako postać oczywiście.
 21. Mrozny

  W-Witam. Baw się dobrze. Mam w sumie jedno, małe pytanie. Słyszałeś kiedyś o zespole Mum?
 22. Mrozny

  N : Samochód. A : Anime kawaii sugoii desu. S : Kolejna manga/anime (?) U : Mnóstwo postów, dużo nagród, aktywna osoba.
 23. Okej. Medyczna strono tego forum! Czy można umrzeć od spłynięcia całej krwi do głowy? I czy to w ogóle ma sens?
 24. Mrozny

  Jak na prace zrobione myszką? Świetne.
 25. Mrozny

  N : GOLD ACQUIRED! A : Lil' Miss Rarity? S : Praca Foxa. Czyli krótko mówiąc, bardzo mi się nie podoba. Ale to moje osobiste zdanie. U : Sporo postów, dużo nagród. Nie bez powodu moderator działu.
×
×
 • Create New...