Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Vortex

Brony
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Vortex

 1. Vortex

  Armia Berlinga tfu... to już bym wolał jeździć pod znakiem Panzer Lehr XD nie no... żart. Boli Orzeł bez korony i tyle... Btw, zgłaszam Się. NightmareVortex
 2. Niestety nie wszystkie mody działają... nawet te steamowe. Chciałem zrobić partyjkę dyktatorów grając Piłsudskim vs Stalin, Benito, Mao itp, ale połowa nacji miała szare pole zamiast obrazu lidera. 21? A poświęciłbyś chwilę na ich wypisanie? Z chęcią zacznę maraton z takim sajgonem
 3. Witam :] Nie zauważyłem wcześniej takiego wątku, a szkoda. Tutaj będziemy mogli umówić się na partię w Cywilizację 5 (jeśli ktoś potrzebuje kucykowych modów to mam ich chyba z 16 cywilizacji łącznie, ponifikację całej gry, doradców i jednostek. Czy zdołasz poprowadzić swoją ulubioną postać do zwycięstwa? Czy zbudujecie razem cywilizację która przetrwa próbę czasu? "Zacznij podróż"
 4. Vortex

  Ja nie mogę ludzie to zabawa... To forum o kucykach jasny gwint. Siedzieć i szukać postów pod które będę mógł wstawić mema i wysunąć bylejaką tezę profilu psychologicznego żeby podnieść seoją wartość w internecie? Nie... Raczej nie... Chociaż może? Nie no aż tak mi się w życiu nie nudzi.
 5. Bracia i siostry! Wielbiciele Mroku! Tego roku dopełnia się nasze proroctwo. Najdłuższej nocy tego roku księżyc będzie w nowiu uwalniając naszą władczynię spod więzów z Luną! Rozpocznie się nowa era! Tego roku dostąpicie zaszczytu dopełnienia powinności wobec nocy! Tego roku po najkrótszym dniu gdy słońce zniknie, a Celestia straci moc oddajcie hołd jedynej prawdziwej Księżniczce Nocy! Nie wierzcie w kłamstwa o jej bezpowrotnym odejściu! Wierni którzy będą trwać przy Nightmare Moon od zmierzchu do świtu dostąpią zaszczytów gdy mroczna strona księżyca uwolni ducha naszej Pani. Wierzcie, że będzie wdzięczna! Świętujcie i radujcie się ciemnością! My jesteśmy kultem koszmaru! My wyczekujemy powrotu prawdziwej namiestniczki ciemności! Rozliczymy heretyków z Nowej Lunarnej Republiki i tak zwane Dzieci Nocy! Pokażemy im że noc to nie tylko spokój i cisza ale i koszmar i terror! Nie bójcie się bracia i siostry bo to wy jesteście cieniami i strachem. Uzurpatorka Luna za swą zdradę odpowie gdy proroctwo się dopełni i Nightmare Moon jeszcze raz zaprowadzi reżim wiecznego mroku! Tej nocy która nastąpi powstanie Imperium Mroku! https://m.youtube.com/watch?v=5ChGQrnX1K4
 6. Vortex

  To nic że mają lepsze oceny, znajdź to co lubisz robić i rób to. Nie porzucaj jednak nauki bo ona cały czas bedzie Ci pomagać być lepszym. (Piłsudski całe życie leciał na 3/4 tak samo jak Erwin Rommel, a to wielcy ludzie zapamiętani przez świat) Jeśli potrzebujesz pomocy z jakimś tematem poproś o nią nawet kogoś na forum. Na pewno znajdzie się ktoś kto zechce pomóc Ci się uczyć. (Nie myl z uczeniem się za Ciebie) Sens życia musisz nadać sobie sam. Sam musisz znaleźć cel swojego życia. Jeśli go nie widzisz teraz to poczekaj aż Cię olśni i bedziesz wiedział że to jest ważne dla Ciebie na tyle by poświęcić temu życie. Nie mogę Ci powiedzieć i nikt nie powinien Ci mówić jaki jest sens Twojego życia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. Liczę na Applejack country, cydr i ciężka praca to nasz "konik?" Xd Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 8. Niestety ja mam zjazd i szkolenie BHP do 18 żałuję. Chciałbym wpaść. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 9. Vortex

  Big Macintosh za niezwykłe zdolności matematyczne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 10. Vortex

  A ja aktualnie czytam "Świat według Clarksona". Cóż chyba odkryłem prawdziwy powód niechęci do Polaków na wyspach. Clarkson pisze, że Anglicy są znani z pijaństwa w barach, bójek o swoje kluby piłkarskie i zrzędzenia (to ostatnie to ich narodowy konik) A my niczym Trixie pokazalaliśmy że "Anything You can do I can do better". Poza tym to bardzo pomocna lektura która pomoże wam zamknąć usta wielu oponentom w dyskusji, a czyta się ją jednym tchem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 11. Vortex

  Niedawno wróciłem z kina z filmu "Klątwa Jessabelle" i jestem bardzo rozczarowany wydanymi pieniędzmi. Film z końca 2014 roku twórców takich "hitów" jak "Paranormal Activity" to bezczelny plagiat filmu "Klucz do koszmaru" Krugera z 2004 roku, z tym że starszy brat w porównaniu po prostu zamyka młodszego w pokoju i niepozwala mu wyjść nigdy więcej. Jeżeli ktoś z was miał zamiar się wybrać do kina to radzę zainwestować raczej w Ekino bądź Zalukaj i wstukać w wyszukiwarce "Klucz do koszmaru" i cieszyć się z zaoszczędzonych pieniążków.
 12. Vortex

  Cóż ja do Ciebie nic nie mam. Np. Haters gonna hate. Jeśli nie chcesz się zmieniać dla innych to musisz nauczyć się nie dbać o opinię innych, ale skoro tak boli Cię brak akceptacji to może trzeba nad sobą popracować. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 13. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do pisania na mojego skype.
 14. próbki możecie wysyłać na mój skype boniex1994 Nie wyobrażam sobie współpracy nad projektem bez tego komunikatora. Tam też dostaniecie scenariusz.
 15. Ponieważ nie mogę zmienić tematu poprzedniego wątku, gdzie poszukiwałem głosów żeńskich do mojej produkcji zakładam ten. Przepraszam za bałagan, ale przytłoczyła mnie ilość pracy i postaci.... jak widać nie potrafię wszystkiego robić sam i się do tego przyznaję hehehe Ale do rzeczy. Tak jak w temacie. Moje opowiadanie nazywa się My Little Stalker i jest to crossover gry Stalker z naszymi kucykami. Poszukuję osób z w miarę dobrą dykcją i twórczych. Pozostawiam pewną swobodę w kreowaniu jej samemu, a mianowicie, zależy mi aby charakter danej postaci (który opiszemy prywatnie) został zachowany. To jakich słów użyje i jak sformułujecie tekst jest w waszej kwestii, ważne by zachować kontekst wypowiedzi. Pozdrawiam!
 16. UPDATE! SZUKAM TEŻ MĘSKICH GŁOSÓW! Ilość bohaterów przytłacza moje umiejętności i nie chcę zrobić sobie krzywdy manipulując głosem aż tak bardzo, tak więc zwracam się z prośbą o pomoc. Jeżeli chodzi o sam tekst to pozostawiam pewną swobodę w jego recytowaniu o ile ogólny kontekst i charakter postaci będą zachowane. Pozdrawiam! Vortex
 17. Z chęcią się do was zapiszę. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w fundubie "słodkich małych kucyków śpiewających o przyjaźni i sprzątaniu po zimie" (-hellsing abridged), ale za to 3 lata szkoły aktorskiej w zapasie i lata fundubów transformerów i dbz. Moją silną stroną są akcenty przy tworzeniu postaci i języka jakim się posługują bo to w sumie esencja osobowości animowanego bohatera. Pozdrawiam!
 18. Vortex

  Hej Dobrze widzieć bronych zza kanału. Superancki kostium brony Też mam parę pytań. - jak Twój OC awansował do rangi porucznika? - nie spotkałem jeszcze zebry ze skrzydłami. Czy to zasługa Zecory? - masz jakieś ulubione pony video na youtube? - to samo z muzyką fanów. Jakiś ulubiony brony kawałek?
 19. Zgłaszam się na aktora głosowego, bądź żywiołowego lektora do projektów po polsku jak i angielsku. Próbka (czyli jakiś 1%) możliwości mojego głosu jest dostępna w moim audio opowiadaniu My Little S.T.A.L.K.E.R. dostępnym na forum. Mam za sobą 3 lata szkoły aktorskiej i jeszcze wiecej amatorkich fundubów, transformerów i dbz które przepadły wraz z formatem dysku twardego... niestety. Nie mam jakichś preferencji, ale nie ruszę clopów. Prosze o dopisanie do listy. Przykro się robi gdy ktoś jara się twardzielami kina akcji nic nie wiedząc o Ponurym.
 20. Bardzo dobrze zagrane postacie. Każda ma swój charakter w głosie i sposobie mowy gratuluje! Przykro się robi gdy ktoś jara się twardzielami kina akcji nic nie wiedząc o Ponurym.
 21. Vortex

  "Jak dają to bierz, jak biorą to....." Nie no żartuje. Ustawie się w kolejce z moim OC http://boniex94.deviantart.com/art/Pony-6-495985395 z góry dzięki Przykro się robi gdy ktoś jara się twardzielami kina akcji nic nie wiedząc o Ponurym.
 22. Vortex

  Obawiam się, że to może pozostawić w nich jakąś traume. Fajny komiks, masz więcej? Jak coś na PW czeka
 23. Vortex

  Cóż w pobliżu Olszynki (miejsce bitwy jednego z powstań) na Warszawskim Grochowie (miejscu dawnych licznych morderstw) jest publiczna siłownia. Zawsze gdy idziemy tam ćwiczyć z dziewczyną jedno z blizniaczych urządzeń (taki aerob tzw. do wymachów złożonymi nogami na boki) zawsze pozostaje w ruchu do momentu aż nie skończymy ćwiczyć. Czasem nawet 15 min delikatnie się buja podczas gdy identyczne urządzenie przestaje po 30 sek. Wiatr odpada bo raz było bezwietrzenie. Watpię też by było tam tak dobre smarowanie. Druga sprawa. Nocowałem kiedyś u koleżanki na Muranowie (miejsce pacyfikacji getta w II wojnie. Mordowano tam w bestialski sposob tysiące żydow i zrównano to miejsce z ziemą) teraz w blokach powstałych na ruinach i krwi normą są zmieniające pozycje rzeczy czy też wlaczające sie sprzęty. To nie tylko moje doświadczenia. Wiele rodzin wyprowadza się z tej dzielnicy bo nie jest w stanie psychicznie wytrzymać tych paranormalnych zjawisk. Przykro się robi gdy ktoś jara się twardzielami kina akcji nic nie wiedząc o Ponurym.
 24. Dobrze wiedzieć że nie robie tego tylko dla siebie Przykro się robi gdy ktoś jara się twardzielami kina akcji nic nie wiedząc o Ponurym.
 25. Vortex

  Moi drodzy bracia i siostry... Boli mnie serce z żalu i ze złości, nienawiści i konsternacji. Jest w moim życiu kobieta którą kocham. Oddam za nią życie jeśli przyjdzie potrzeba. Jest upośledzona, niepełnosprawna i ma sztuczne organy, jest strasznie strachliwa i inni nią gardzą. To nauczycielka. Nauczyła mnie i wielu moich "braci" czytać, pisać, śpiewać tak by każdy wiedział że to my a nie nikt inny. Uczyniła nas wyjątkowymi ale zjednoczonymi. A teraz? Dzieci które kiedyś uczyła plują na nią i zarabiają na niej, jak na kobiecie lekkich obyczajów. Przekupieni uczniowie wyswatali ją z Niemcem który doprowadza ją do jeszcze gorszego stanu. Zaraził ją wieloma chorobami i wykorzystuje.... Za to ma też patologicznego sąsiada, który cały czas jej grozi i zmusza do wielu rzeczy, a ona bezsilna za namową starych uczniów na wszystko się zgadza. A wszyscy inni nie dbają o to co się z nią stanie kiedy już nauczą się podstaw życia. Kiedyś wiem o tym, była silną kobietą, sprawiedliwą, która dbała o swoje dzieci bo kochała je jak matka. Dziś przez nacisk męża i uczniów przejmuje się bardziej dziećmi ludzi którzy kiedyś ją krzywdzili. Boli mnie serce gdy widzę moją najukochańszą Polskę w takim stanie jak jest dzisiaj...
×
×
 • Create New...