Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Highway Unicorn

Brony
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Highway Unicorn

 1. To teraz ja ^.^ Dwie najlepsze postacie całego serialu, jakie w ogóle mogły istnieć to Discord i Pinkie Pie i lubię ich tak samo - baaardzo. Obok tych dwóch najlepszych prawie stoi Twilight Sparkle, ale nie - najlepsza jest tylko ta dwójka. A generalniej, to lubię: Discorda, Pinkie Pie, Twilight Sparkle, Sweetie Belle, Crancky Doodle Donkey, Zecorę, Lunę, Lyrę i Bon Bon oraz Minuette, troszkę mniej Granny Smith, Rarity i Apple Bloom. Z kucyków, które działają mi na nerwy, to na pewno Diamond Tiara i Silver Spoon, nie przepadam także za Babs Seed, najgorszym antagonistą jest Sombra (czy to dlatego, że po pierwsze jest zły, a po drugie prawie nic nie powiedział i niewiele o nim wiadomo?), a także z niewiadomych powodów mam dużą urazę do Cheerilee - nie wiem, o co w tym chodzi, ale po prostu nie lubię jej i już. To samo z Trixie lubianą przez większość Bronych i Pegasisters, szczególnie tych pierwszych :O No bo za co tak właściwie ją lubić? XD Zostaje jeszcze Snips i Snails, dwaj mali i niezdarni... W bajkach, które ogląda moja siostra, często jest właśnie takich dwóch i doprowadzają mnie tacy do szału ._. No, tyle XD EDIT: Bardzo przepraszam, na śmierć zapomniałam o Soarinie, którego lubię mniej-więcej tak samo, jak Twilight :3
 2. Highway Unicorn

  Wątek aktualny? XD Pytam, bo widzę, że dawno napisany No ale cóż, napiszę (z MLP)...: 1. This Day Aria (oryginalna, nie przepadam za polską) 2. Glass of Water (oryginalna i zdubbingowana; byłaby egzekwo z następną, ale jest wcześnej ze względu na to, że Discord ją "śpiewa" XD) 3. What My Cutie Mark Is Telling Me (obie) 4. The Perfect Stallion (obie, chodź tu chyba nieco wolę dubbing) 5. Celestia's Ballad (obie) Tyle EDIT: Nie zapominając o WSZYSTKICH piosenkach Pinkie Pie
 3. Highway Unicorn

  Był był. XD Dobrze, a więc niech zostanie.
 4. Cześć, to ja, Highway Unicorn lub "mająca tyle energii, co Pinkie Pie". Z góry piszę, że nie wiem, czy trafiłam w dobry dział i czy mój wątek ma w ogóle rację bytu. A więc jest taka rzecz, że wyłapałam błąd w animacji, ale nie wiem, czy już go zauważono, ponieważ nie widzę go w spisie błędów tego odcinka na Wikii. Nie wkleję screenu, jednakże gdybyście włączyli drugą część odcinka "Powrót do Harmonii", to mogłabym dokładniej wyjaśnić, o co chodzi. Nie określę też dokładnie minuty i sekundy odcinka, ale mogę napisać, że to był ten moment, gdy Rainbow Dash leżała na chmurce, jeszcze szara, podczas gdy reszta M6 miała już swoje dawne kolory. Chodzi mi o czas po tym, jak już powie "Hejka" i "Fajnie", a potem trochę się rozkręca, w sensie: "Czy wyście widziały Ponyville?" i takie rzeczy. Kiedy to mówi i zmienia pozycję, można zauważyć np. to, że ma o wiele za długą grzywę, następnie zły układ kolorów w niej (już normalnej długości), a także coś nie halo z ogonem (chyba pomarańczowy przed czerwonym). Nie jestem pewna, czy to, że była zahipnotyzowana, miało jakiś wpływ, bo przecież Fluttershy miała cztery motylki, ale ten czwarty był jakiś inny, jakby dorobiony na siłę, a oryginalny znaczek po prostu przesunięty do przodu... Tak więc ja uważam tę całą scenę, która opisałam powyżej z Rainbow Dash za zbiór nieopisanych na Wikii błędów w animacji i proszę, abyście napisali Wasze zdanie na ten temat. Highway. EDIT: Właśnie zauważyłam, że podczas tej sceny znikają jej też chyba skrzydła i znaczek w niektórych momentach.
 5. Highway Unicorn

  Nie odpowiedziałam na Twoje 33 pytania, ponieważ właściwie wszystkie odpowiedzi brzmią następująco: NIE. XDDD Noo tak. Prawie wszystkie. XDD Eee oki? XDD Hahaa Widzę, ze dużo osób tu pyta o Avril Lavigne.. No więc istnieje pewien blog, na którym IKS CZŁOWIEK wypisał kilkudziesięciu artystów i ich fandomy. Link: http://polska-lista-fandomow.blogspot.com/2013/06/oficjalna-polska-lista-fandomow.html Istnieje również link do Facebooka. Wejdźcie i, ekm, postępujcie zgodnie z instrukcjami. XD https://www.facebook.com/permalink.php?id=110337992470022&story_fbid=113678915469263 Co do powyższego linku, uprzedzam, że pochodzi z facebookowej strony o koszmarnej tematyce, jaką jest One Direction. Hate forever, kto jest ze mną? Haha :DD XDD Działa także wiele stron na facebooku założonych właśnie przez osoby będące LittleBlackStars. Fakt, to mało znany fandom, ale sporo można się dowiedzieć z takowych stron. A poza tym, oczywiście, jakby być mogło inaczej, polecam wszystkim WSZECHOBECNĄ CIOCIĘ WIKIPEDIĘ I WUJKA GOOGLE! Mili, fajni, pomogą w potrzebie. No i znają fajne sztuczki. Hahaa... Macie czasem z siebie bekę time? No bo ja właśnie mam XDD No. To się polecam na przyszłość!
 6. Highway Unicorn

  Witaj witaj Pisałam, że ciemnozielony Ale ze względu na wadę wymowy mówić nie lubię ;D
 7. Highway Unicorn

  Oczywiście, uwielbiam ją!
 8. Highway Unicorn

  Haha Łoo quiz Pinkie Pie? Chętnie XDD Co do pytań to odpowiem chętnie ^.^ -Tak, jeśli by pogrupować postaci z MLP kategoriami, to z M6 Pinkie Pie lubię najbardziej :3 -Discord of course... On się liczy jako zły czy dobry? XDD Nienawidzę Tireka za to, że go zdradził XDD -Celestia... Tak myślę -Tak do końca to nie odpowiem, a więc napiszę tak...: 25% jako alikorna, 75% jako jednorożca. -W te tematy jeszcze nie weszłam.
 9. No więc taka sprawa... Jestem nowa tu. XD I mam na profilu napisane, że jestem Brony, a jestem Pegasister, no ale niech będzie (bo nie da się tego zmienić, co nie?) XDD A zarejestrowałam się, ponieważ nie ma nikogo, z kim mogę pogadać o MLP i w ogóle... Zwłaszcza, że trzymam bycie Pegasister w sekrecie, wyjątek wiedzących o tym stanowią rodzina i trzy dziewczyny, którym, żeby to wyjawić, musiałam zaufać, a było trudno... Po prostu boję się krytyki. Nie spodziewam się bycia krytykowaną przez ludzi z tego samego fandomu... Poza tym jestem LittleMonster, w skrócie LM lub Monster czyli Lady Gaga. Od zawsze sie nią interesowałam, jednak kiedyś było to takie "OOOOAAA, GAGA W RADIU!", ponieważ lat miałam niewiele, teraz śledzę wszystkie aktualności o niej i dużo się nią interesuję. To samo jest z MLP, bardzo dużo czytam na Wikii i w całym necie. Dodam jeszcze, że od wczoraj zastanawiałam się nad zrezygnowaniem z bycia LittleBlackStar (Avril Lavigne) i Smiler (Miley Cyrus). Moje rozmyślania dzisiaj przeszły do czynu i ściągnęłam żółtą i ciemnozieloną wstążkę z ręki, została mi tylko czarna, ponieważ Pegasisters nie mają wstążki, a nawet, jeśli mają, to chyba to, że trzymam to w sekrecie, mówi samo za siebie. Nie wiem w ogóle, komu się zechce przeczytać to wszystko, ale oby istniały osoby, których nie zanudzę na śmierć... XDD A tak ogółem, jak jest na tym forum? Jacy ludzie są i w ogóle? Cieszycie się z załozenia konta? Napiszcie coś I z góry dzięki, mam nadzieję, że będzie miło EDIT: A no tak, zapomniałam XD Moja nazwa jest jaka jest, ponieważ "Highway Unicorn" to tytuł piosenki Gagi, a "unicorn" oznacza jednorożca, czyli jedna nazwa łączy dwa fandomy.
×
×
 • Create New...