Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Duke

Brony
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Duke

 • Rank
  Forumowy Nostradamus
 • Birthday 01/07/1993

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie spodziewałem się, że FGE będzie miało dostateczne jaja, żeby wrzucić to opowiadanko na główną. A tu proszę... taka niespodzianka.
 2. Kaczor wystąpi epizodycznie. Raczej więcej będzie Sławoja, bo zabawniejsza postać. Poza tym wszystkie postacie występujące (prócz poniaków oczywiście i tego księdza o wymownym nazwisku, który daje w radyjku wykład) są prawdziwe. Łącznie z facetem grającym na akordeonie.
 3. Dodałem część II. Wielkie wejście Sławoja!
 4. Na wstępie uprzedzam. To żaden clop czy gore. Nic z tych rzeczy. Fick jest jednak szalenie kontrowersyjny (prawie skandaliczny) i zapewne nie wszystkim się spodoba. Pełno w nim dobrze nam znanej polityki oraz związanych z nią postaci. Część I Część II Nic nie ćpałem podczas pisania. Ja mam takie szalone pomysły całkowicie na trzeźwo. Całość ma na razie dwie strony. Piszcie swoje uwagi oraz sugestie. Szczególnie liczę na to drugie.
 5. Wielki butthurt miłościwych purytanów o to, że ktoś wrzuci human x pony. Foalcon to już owszem, przegięcie, ale zwykłe human x pony! Przecież nikt nikogo nie będzie o to urzędowo ścigał (nota bene za foalcon też)! Wymiar sprawiedliwości i tak jest dostatecznie zapchany! Naprawdę ten polski fandom jest skażony szkodliwymi "cechami narodowymi" . Zachodnie nie mają takich dylematów, z jakimi się można spotkać na tym forum. Robicie problemy tam gdzie ich nie ma. Nie wystarczy dać przy co pikantniejszej twórczości znaczka +18 oraz tagu "clop" . Ludzie, nie bawcie się w islamską policję obyczajową, bo to się kiedyś obróci przeciwko wam!
 6. Być może, ale w opowiadaniu wyraźnie podkreślona jest prawicowość Grabarczyka. W Polsce nie ma prawicy, która nie byłaby kościelna (kiedyś w UPRze działało tylko niewielkie antyklerykalne skrzydło, które ostatecznie zniszczono). A opowiadanie to lata 2024-2026. Mało jak na totalną metamorfozę prawicy. Naprawdę, przydałoby się tu więcej realizmu politycznego.
 7. Nie wiesz co tracisz. Religia to kupa ciekawych, ostrych wątków.
 8. To niedobrze, że unikasz. W końcu napisałeś, że chcesz obśmiać kilka polskich stereotypów. Niby jak zmodyfikowali obrządek? Kościół narodowy (taki jak w WB) to już nie katolicyzm. Ogólnie ciężko sobie wyobrazić monarchię bez wiodącej roli religii.
 9. Po pierwsze radzę używać OO z zainstalowaną wtyczką na poprawianie interpunkcji. Po drugie mam pytanie (jestem w IV rozdziale), czy Celestia przyjmie katolicyzm. Nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek na tronie polski zasiadał innowierca. Po trzecie: Polska to w końcu republika czy monarchia?
 10. Czy autor kiedykolwiek słyszał o czymś takim jak opisy? Proponuję, aby wziął do ręki dowolną prozę i zobaczył, co to jest.
 11. Duke

  Czy ktoś mógłby mnie łaskawie odblokować na SB?
 12. Duke

  To mój ulubiony odcinek i doskonale wiecie dlaczego
 13. Hahahahaha!!! Jakie tępe dzidy skleciły ten artykulik?! Pewnie jakieś życiowe nieudacznice z ruchów charyzmatycznych, które całe życie spędzą w kuchni i przy dzieciakach. Also, nie pierwszy raz zarzucano MLP satanizm. Pamiętacie artykuł z niezależnej? Bo ten z salonu24 był fakiem.
 14. Nie chcę być złym prorokiem, ale to wyglądało jakby on chciał naprawdę się zabić.
×
×
 • Create New...