Major

Brony
 • Content Count

  492
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Major

 1. Major

  Największy syf i komercja dotknęła hip hop, gatunek który jeszcze do niedawna był niszowy, niedostępny dla pewnych grup ludzi dziś jest puszczany na salonach i w radiu koło popu a "faceci" w rurkach i kolorowych włosach jęczą do auto tune jak to jego tatuś prezes kupił im koszuleczkę za 20 tyś i srajfonika. Dziś już ( nie licząc wyjątków ) nie słychać tego buntu, tej energii płynącej z tej muzyki, tej adrenaliny tego klimatu życia w betonowej dżungli. Dzisiejszy hip hop jest strasznie zamulony, nie nadaję się pod jazdę rowerem,uprawiania jakiekolwiek sportu bo nie pobudza, a teksty są strasznie puste i proste, nie ma tam rymów ani buntu przeciwko systemowi. Teraz wszystko kręci wokół biznesu. Kiedyś liczył się talent, przekaz i umiejętność wbicia się w bit, teraz liczy się hajs tatusia który da na studio a komputer zrobi wszystko za rozpieszczonego bachora.
 2. Pozdrowienia dla  UE :D 

  Woop-woop!
  Tak brzmią syreny!
  Woop-woop!
  Tak brzmi bestia

   

 3. Major

  Ja się dentysty nie boję, może dlatego że nigdy nie miałem nic robione przy zębach i zawszę mnie chwaliła że ludzie w moim wieku już zęby zniszczone a moje są w stanie bardzo dobrym Ale jeśli chodzi o igły to mdleję na ich widok, jeśli mam pobieraną krew to tylko na leżąco, nie boję się widoku krwi, mdleję na samą myśl igły wbijanej w żyłę
 4. Nie wiedziałem że to nastąpi, ale wróciłem.Ale szok, bo już zapomniałem o tych kolorowych taboretach :D 

 5. Chcę tylko napisać że odchodzę z fandomu jakby kogoś to interere.Na forum będę zaglądał od czasu do czasu ze względu na ludzi ktòrych polubiłem. 

   

  Odchodze bo nie mam czasu, trafiła mi się okazja i nie chcę jej zmarnować, będę wkładał 100% wysiłku w to, muszę się bardzo starać bo to długa droga i trudna ale się opłaci. Po drugie coś odrzuciło mnie od mlp, nie wiem co ale nie widzę w tym już nic nadzwyczajnego. 

   

  Więc do svidaniya i życzę wszystkim wesołych świąt. 

 6. Hema mnie denerwuje, nie podoba mi się, woda, ziemia, dwutlenek węgla 

  1. Salto

   Salto

   hemoglobina, taka ... sytuacja

  2. Major

   Major

   mistyfikacja 

 7. Michał, wszystkiego najlepszego ziomuś :pinkie::partycannon::party:

  1. Michalski9

   Michalski9

   Ojej, jakie to miłe :D. Dziękuję :pinkie:.

 8. Major

  Czy dotknięcie takiej rośliny jest bezpieczne dla naszej skóry? Zawszę mnie to ciekawiło
 9. Major

  Chamski suchar
 10. Major

  @Ziemowit Który po kilku głębszych zaczął tańcować w rytmie hard bassa. Naglę i nie spodziewanie na salę wbił....
 11. Pytanie z Policyjnego testu psychologicznego xD xD xD 

   

  Oblicz średnią mandatów z 5 miesięcy, jeśli w styczniu funkcjonariusze wystawili 50 mandatów, w lutym 30, w marcu 35, w kwietniu 65, a w maju 20. 

  1. Show previous comments  19 more
  2. WilczeK

   WilczeK

   @FirstChoice 

   I później się ludzie dziwią, że zdarzają się w policji różne perełki, bo ktoś kto szczerze uzupełni ten test i dostanie wszystkie punkty normalnym człowiekiem na pewno nie jest. :ppshrug:

    

  3. Korund

   Korund

   W ankiecie bezpieczenstwa osobowego (inny papierek wymagany w tej służbie ) jest pytanie: Czy spożywa pan/ pani albo spożywała, po ukończeniu 18 lat alkohol w ilościach powodujących utratę przytomności? Jeśli tak to jak często i w jakich okolicznościach?

  4. Arekeen

   Arekeen

   "Lubię (lubiłem) chodzić do szkoły"

   Te pytanie XD.

   13/26 odpowiadając zgodnie z prawdą.

   Welp, jeżeli nie możesz się do czegoś przyłączyć, zniszcz to.

 12. Major

  Kiedyś chciałem grać w kosza i grałem, ale na podwórku Niestety u nas w mieście nie było żadnych klubów gdzie można by się zapisać i trenować a pozniej jedzić na zawody. Koszykówka w Polsce jest mało rozwinięta, jest to sport bardziej afroamerykański dlatego u nas jest mało popularny. Chodz bieganie też kiedyś było mało popularne, kiedy ja zaczynałem to na zawodach było bardzo mało osób, i ogólnie bieda była taka, a teraz to impreza normalnie i wszystko się tak dobrze rozwinęło. Więc może coś u nas pójdzie w kierunku kosza do przodu
 13. Major

  Jak nazywa się Rumuński sprzedawca płyt CD?
 14. Major

  Dwie nowe książki Ktoś może kupił i powie czy warto? Bo nie wiem czy wydawać hajs
 15. Major

  Miałem CB radio w samochodzie i autentycznie to wyglądało jak tu, niezłego raka można tam dostać xD
 16. Major

  Nie, pomyliłeś się xD
 17. Major

  Prawilnie
 18. Major

  Jaka patologia? Gdzie?