Major

Brony
 • Zawartość

  493
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Major

 1. Największy syf i komercja dotknęła hip hop, gatunek który jeszcze do niedawna był niszowy, niedostępny dla pewnych grup ludzi dziś jest puszczany na salonach i w radiu koło popu a "faceci" w rurkach i kolorowych włosach jęczą do auto tune jak to jego tatuś prezes kupił im koszuleczkę za 20 tyś i srajfonika. Dziś już ( nie licząc wyjątków ) nie słychać tego buntu, tej energii płynącej z tej muzyki, tej adrenaliny tego klimatu życia w betonowej dżungli. Dzisiejszy hip hop jest strasznie zamulony, nie nadaję się pod jazdę rowerem,uprawiania jakiekolwiek sportu bo nie pobudza, a teksty są strasznie puste i proste, nie ma tam rymów ani buntu przeciwko systemowi. Teraz wszystko kręci wokół biznesu. Kiedyś liczył się talent, przekaz i umiejętność wbicia się w bit, teraz liczy się hajs tatusia który da na studio a komputer zrobi wszystko za rozpieszczonego bachora.
 2. Pozdrowienia dla  UE :D 

  Woop-woop!
  Tak brzmią syreny!
  Woop-woop!
  Tak brzmi bestia

   

 3. Ja się dentysty nie boję, może dlatego że nigdy nie miałem nic robione przy zębach i zawszę mnie chwaliła że ludzie w moim wieku już zęby zniszczone a moje są w stanie bardzo dobrym Ale jeśli chodzi o igły to mdleję na ich widok, jeśli mam pobieraną krew to tylko na leżąco, nie boję się widoku krwi, mdleję na samą myśl igły wbijanej w żyłę
 4. Nie wiedziałem że to nastąpi, ale wróciłem.Ale szok, bo już zapomniałem o tych kolorowych taboretach :D 

 5. Chcę tylko napisać że odchodzę z fandomu jakby kogoś to interere.Na forum będę zaglądał od czasu do czasu ze względu na ludzi ktòrych polubiłem. 

   

  Odchodze bo nie mam czasu, trafiła mi się okazja i nie chcę jej zmarnować, będę wkładał 100% wysiłku w to, muszę się bardzo starać bo to długa droga i trudna ale się opłaci. Po drugie coś odrzuciło mnie od mlp, nie wiem co ale nie widzę w tym już nic nadzwyczajnego. 

   

  Więc do svidaniya i życzę wszystkim wesołych świąt. 

 6. Hema mnie denerwuje, nie podoba mi się, woda, ziemia, dwutlenek węgla 

  1. Salto

   Salto

   hemoglobina, taka ... sytuacja

  2. Major
 7. Michał, wszystkiego najlepszego ziomuś :pinkie::partycannon::party:

  1. Michalski9

   Michalski9

   Ojej, jakie to miłe :D. Dziękuję :pinkie:.

 8. Czy dotknięcie takiej rośliny jest bezpieczne dla naszej skóry? Zawszę mnie to ciekawiło
 9. Chamski suchar
 10. @Ziemowit Który po kilku głębszych zaczął tańcować w rytmie hard bassa. Naglę i nie spodziewanie na salę wbił....
 11. Pytanie z Policyjnego testu psychologicznego xD xD xD 

   

  Oblicz średnią mandatów z 5 miesięcy, jeśli w styczniu funkcjonariusze wystawili 50 mandatów, w lutym 30, w marcu 35, w kwietniu 65, a w maju 20. 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [19 więcej]
  2. WilczeK

   WilczeK

   @FirstChoice 

   I później się ludzie dziwią, że zdarzają się w policji różne perełki, bo ktoś kto szczerze uzupełni ten test i dostanie wszystkie punkty normalnym człowiekiem na pewno nie jest. :ppshrug:

    

  3. Korund

   Korund

   W ankiecie bezpieczenstwa osobowego (inny papierek wymagany w tej służbie ) jest pytanie: Czy spożywa pan/ pani albo spożywała, po ukończeniu 18 lat alkohol w ilościach powodujących utratę przytomności? Jeśli tak to jak często i w jakich okolicznościach?

  4. Arekeen

   Arekeen

   "Lubię (lubiłem) chodzić do szkoły"

   Te pytanie XD.

   13/26 odpowiadając zgodnie z prawdą.

   Welp, jeżeli nie możesz się do czegoś przyłączyć, zniszcz to.

 12. Kiedyś chciałem grać w kosza i grałem, ale na podwórku Niestety u nas w mieście nie było żadnych klubów gdzie można by się zapisać i trenować a pozniej jedzić na zawody. Koszykówka w Polsce jest mało rozwinięta, jest to sport bardziej afroamerykański dlatego u nas jest mało popularny. Chodz bieganie też kiedyś było mało popularne, kiedy ja zaczynałem to na zawodach było bardzo mało osób, i ogólnie bieda była taka, a teraz to impreza normalnie i wszystko się tak dobrze rozwinęło. Więc może coś u nas pójdzie w kierunku kosza do przodu
 13. Jak nazywa się Rumuński sprzedawca płyt CD?
 14. Dwie nowe książki Ktoś może kupił i powie czy warto? Bo nie wiem czy wydawać hajs
 15. Miałem CB radio w samochodzie i autentycznie to wyglądało jak tu, niezłego raka można tam dostać xD
 16. Nie, pomyliłeś się xD
 17. Prawilnie
 18. Jaka patologia? Gdzie?