Jump to content

Lenka:)

Brony
 • Posts

  82
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lenka:)

 1. Ok, miałam kiedyś ponysony Wandy i kilka osób mówiło na nią Wanda XD Ja nie mam problemu. Znam kilak osób, które to lubią ^^
 2. Siódmego dnia wszystkim zmieniły się kolory grzyw.
 3. Hej! Witaj na forum! Łap na początek: i Pozwól, że zadam Ci kilka pytanek ^^ -Masz na imię Scarlet, czy to tylko pseudonim? -Jeżeli to pseudonim to jak masz na imię? -Jaka jest Twoja ulubiona postać z Mane 6? -Jesteś w jeszcze jakiś fandom'ach? -Jeżeli tak to w jakich? -Oglądałaś Harry'ego Potter'a? -Masz OC/ponysony? Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!
 4. Cześć! -Jaką masz grupę krwi? -Z kim się przyjaźnisz? -Lubisz truskawki? -Znasz swoich rodziców? -Umiesz śpiewać? -Grasz na czymś? -Lubisz zielony?
 5. Hej^^ -Czy musisz w domu sprzątać? -Jaki jest Twój wymarzony znaczek? -Masz ulubiony kolor? Jeżeli tak to jaki? -Z czym jest Twoja ulubiona kanapka? -Byłaś kiedyś w Manehattan? Jeżeli tak to jak tam było? -Jaka była Twoja najdłuższa podróż życia? I dokąd była? -Zaprojektowałaś już coś kiedyś? Jeżeli tak to czy Ci się udało? Jeżeli nie to czy masz zamiar? -Lubisz czytać? -Od kiedy znasz Diamond Tiara'ę?
 6. W wakacje śpię około 8-10 godzin. W roku szkolnym 6-7 godzin. Mój najdłuższy sen (który pamiętam) trwał 17 godzin, a najkrótszy 2-3 godziny.
 7. (Wow, ostatni post w tym temacie z 13 sierpnia ubiegłego roku...) Nie ma nawet co głosować na kogoś innego niż Niklas, bo i tak wygra. Ale według mnie kwiatek powinien dostać Hoffman, ponieważ jest avatar'em Twilight, a jej sierść jest fioletowa i... Tak mi się skojarzyło.
 8. Trzeciego dnia zamiast deszczu z nieba leciała czekolada.
 9. Madryt: C.C. Príncipe Pío Estación Príncipe Pío - Paseo de la Florida 2 Następnie poleciałaby do Londynu.
 10. 14 licząc również sezon 5
 11. Ma ktoś pomysł na ozdoby urodzinowe z MLP, Harry'm Potter'em lub z anime?

 12. Wow. Jest super! Bardzo ładnie zrobione, nie dziwne, że zajęło Ci to trzy miesiące. Szacun.
 13. Witaj na forum! ^^

 14. Witam! *ekhem, ekhem* Na początek: -Co sądzisz o illuminati? -Czy wiesz o swojej drugiej stronie? -Jeżeli tak to co o niej uważasz? -Czy uważasz, że wszystko to wielka iluzja lub hologram? -Masz kolekcję noży? -Jeżeli tak, to jak dużą? -Z jakim kucykiem najchętniej się "bawisz"? -Czy jadłaś kiedyś krew? Mam nadzieję, że odpowiesz na moje pytania. Lena.
 15. EPICKI. Zdecydowanie jest jednym z moich ulubionych odcinków. Jak dla mnie nie ma minusów, był niesamowity!
 16. Moją pierwszą myślą była Granny Smith, ale może Daring Do.
 17. Lenka:)

  Witajcie...?

  Witaj na forum! Łap na początek: i Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej! 1. Jaka jest Twoja ulubiona postać z Mane 6? 2. Masz ponysony lub OC? 3. Masz jakieś zwierzątko? 4. Laptop/Komputer stacjonarny? 5. Kiedy masz urodziny?
 18. Właśnie wróciłam z Karkonoszy. Przepięknie tam jest!

×
×
 • Create New...