Jump to content

Grillo

Brony
 • Posts

  210
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Grillo

 1. Grillo

  Elsword

  Popyka ktoś w Elsworda? Na PL'u nie na stimie
 2. Coraz bardziej te idee odbiegają od wolności a zaczynają być drobniutko imperatorskością, jednak jeśli sam imperator nie rozkazuje a tylko sugeruje to już wina innych ludzi i samego systemu kambodży. PS. Wiadomo że chodzi o cebularza :c
 3. Grillo

  Czat

  Dlatego tyle ludu na czacie, arjon gimbie ;_ ;
 4. To anime było jednym z najbardziej beznadziejnych jakie oglądałem dotychczas. Było strasznie nudne, akcje ratowały te epickie walki które też były w miare creepy. Dodatkowo To nie współgra ze sobą, może i było mroczne, jednak postacie były puste i dziwne. Jedno z krótkich anime które ogląda się tylko dla zrozumienia epickich artów z BRS. Tak naprawdę żeby zrozumieć te arty nie trzeba tego oglądać. Ocena 2/5 na anime-planet ode mnie jest uzasadniona.
 5. Musi mieć majątek wystarczający by kupić tytuł, zostać rycerzem, wywodzić się z rodziny szlacheckiej.
 6. Grillo

  Forume Awurdz

  Tyle wygrać, ale wolałbym być hejterem. Tyle przegrać :c Why disortografig? ;_ ;
 7. Potrzeba 5 linku bo niezbyt równo to wygląda D:
 8. Mgr. Octopus Znienawidzona nocna lodóweczka Rosyjskich okupantów
 9. Czekam na pełnometrażówkę tego. Po prostu urzekająca ekspresja wypowiedzi, widoki wręcz zapierające dech w piersiach, aż chciałoby się tam być. Filmik pokazuje tutaj kłopoty kucyka imieniem Pinkie Pie i skłania do refleksji nad swoim życiem oraz pogodą. Na pewno efekty specjalne lepsze niż w Pearl Harbor oraz Transformersach.
 10. Łyzki to niedobre ludzie są :c Raz kiedy chciałem takową umyć nasłałem na komorę zupną wodę i mnie całe ochlapało, do dzisiaj boje się podejść do zlewu ;_ ; Na dodatek bez łyżki ludzie przeżyliby, tym bardziej że wyjmowanie płodu nazywa się "łyżeczkowaniem"
 11. Dobra odpowiedź. Keded otrzymuje 1 punkt. Kolejne pytanie: Ile matka trzymała w łonie Ace’a. Jak się nazywała?
 12. Dobra odpowiedź. Wybaczcie, nie było mnie przez jakiś czas, wakacje są to trzeba trochę korzystać . Zoameldar otrzymuje 1 punkt. Kolejne pytanie: Ace na lewym górnym bicepsie miał tatuaż, jak wyglądał i co oznaczał?
 13. Oczywiście wszystko się zgadza Kaded otrzymuje punkt. Następne pytanie brzmi: Kiedy Ace użył po raz pierwszy Haki?
 14. Jeśli ktoś oglądał anime/czytał mangę One Piece, zapraszam do tematu http://mlppolska.pl/watek/6598-one-piece-quiz/#entry333664 ^^

 15. ZADOWOLONY GNIDO. WIęc punkt trafia do spunza. Kolejne pytanie: Kto należy do Najgorszej Generacji? Wymień kto.
 16. Tak, zwał się Sabo i zginął z ręki Tenryubito (kto ich lubi ) Spunz otrzymuje punkt. Kolejne pytanie: Dlaczego Nami była złodziejką?
 17. Również się zgodzę że był to ładny miecz. Kaded otrzymuje punkt. (tym razem bez błędu ^^) Kolejne pytanie: Ace i Luffy w dzieciństwie mieli jeszcze jednego “brata” jak miał na imię i co się z nim stało?
 18. Tak, to dobra odpowiedź, jeden punkt trafia do spunza. Kolejne pytanie: Jakiej broni używał Arlong podczas walki z Luffy’m, jak go nazywał?
 19. Zoameldar, spokojnie, nie czytałem mangi jednak pare pytań na pewno będzie zgodne i z mangą i anime. Ja osobiście nie mogę znaleźć żadnych tłumaczeń na polski mangi One Piece a chętnie bym poczytał, jednak zlicencjonowana. Mój angielski jest średni a nawet trochę gorszy więc angielska manga odpada. A wracając do quizu Keded znowu odpowiedział dobrze, 1 punkt dla niego. Kolejne pytanie: Przed wstąpieniem do załogi Białobrodego Portgas był kapitanem, jak nazywała się jego załoga?
 20. https://docs.google.com/document/d/1RJkWyh_n1t5_RI4I4vgKHLenxWqd8qTQNv-_ow_WkLI/edit?usp=sharing Nie zadawać pytań odnośnie wykreowanego przeze mnie świata. To moje postrzeganie wszystkiego i powinniście raczej ogarnąć o co chodzi w każdym rozdziale. Dodając, FF nie jest dokończony, nie wiem czy go nadal kontynuować dlatego zapytuję się was (jak to śmiesznie brzmi ) czy nadal mam to ciągnąć i czy choć trochę ciekawi to odbiorcę. Nie wiedziałem gdzie zamieścić bo nie występuje aż tyle sadystycznych scen, mogę pod koniec dodać sporą i mocną masakrę, oczywiście ze szczegółami ^^.
 21. NAJGORSZE co mogło mi wyjść w tym czymś ;_ ;
×
×
 • Create New...