Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

trebuhpl

Brony
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutral

3 Followers

About trebuhpl

 • Rank
  Słodki kucyk
 • Birthday 08/11/1997

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. trebuhpl

  Edit: zaraz ocenie... kurde wyprzedziłeś mnie Jakaś taka średnia nutka, a słowa tylko z napisów jestem w stanie wywnioskować... 4/10 Coś co raczej powinniście znać ^^
 2. trebuhpl

  wiśnia japońska, czyżbym był pierwszy?
 3. trebuhpl

  powtórzę razem z resztą: wujostwo Orange z Manehattanu (Grzywohattan też fajnie brzmi ^^)
 4. trebuhpl

  Jest to jakaś propozycja.... Hayate masz! Na zdrowie!
 5. trebuhpl

  Oczywiście że są najzwyklejszymi w świecie kucykami, bo prawie każdy kuc jest uczniem Celestii, zrobił Sonic Rainboom, dogaduje się ze zwierzętami, jest jednym z lepszych (niekoniecznie bardziej znanych) projektantów mody itd. (a teraz tak serio - podejrzewam że to iż nie są "rozchwytywane" przez wszystkich jest zrobione przez Hasbro tylko po to aby dało się pokazać relacje mane6 z innymi kucami na poziomie mniej więcej równym - jaki miałoby to sens gdyby nasze główne bohaterki nie mogły spokojnie wyjść z domu? Ale jeśli ten świat miałby być trochę bardziej realny to jednak bohaterki które parokrotnie uratowały (i pewnie jeszcze nie raz uratują) Equestrię powinny być co najmniej rozpoznawalne)
 6. trebuhpl

  Witam Olę i Filipa Jako że cydr już dostaliście to łapcie jeszcze
 7. trebuhpl

  Wyszło na to że jednak się nie pomyliłem ostatnio
 8. trebuhpl

  Więc MLP:FIM jakie jest każdy widzi - ot takie show stworzone z myślą o małych dziewczynkach, a jednak trafiło głównie w nastolatków (w tym mnie) i dorosłych. Tylko pytanie dlaczego? Według mnie spowodowane jest to tym że MLP powraca do idei starych bajek rodem z Fox Kids i starego (dobrego) CartoonNetwork. Oczywiście trzeba też podziękować użytkownikom 4chanu... no dobra dalej się już nie musze chyba zagłebiać. Czym jest dla mnie MLP? Poza powrotem do poziomu starych bajek (co już zaznaczyłem wyżej), jest też serialem o dobrej kresce i animacji, prostym przesłaniu, znośnej, jak na bajkę dla dzieci, fabule. Wydaje mi się jednak że tym co trzyma mnie w tym fandomie jest community a nie samo show. Poprzez community rozumiem wszystkie te stworzone arty, filmiki, animacje, fanfici, zorganizowane ponymeety, streamy, także spotkania w mniejszych gronach osób oraz zwyczajne rozmowy i zawarte dzięki fandomowi znajomości. Jeszcze na zakończenie chciałbym powiedzieć że dziękuje osobie, która mnie do kuców przekonała, wszystkim przyjaciołom poznanym w czasie tego roku, od którego jestem "kucomaniakiem" ^^ a także wszystkim bronym za utrzymywanie tej społeczności taką jaka jest.
 9. trebuhpl

  Dosyć trudno mi ocenić, bo zwykle takich list nie robię ale jeśli już muszę to wyglądałoby to chyba mniej więcej tak: 1) 2) 3) 4) 5)
 10. trebuhpl

  nie spodziewałem się że ktoś to wrzuci, jestem pozytywnie zaskoczony ^^ a za utwór daje: 8/10
 11. trebuhpl

  okrąg
 12. trebuhpl

  Ja osobiście mam mieszane odczucia - do momentu z Alfheim (czy jak się to pisze) wciągnęło wręcz niepoprawnie, później... kompletny obrót spraw, czyli nadal oglądałem ale bardziej z czystej ciekawości. P.S. Informacja dla osób czekających na drugi sezon SAO - nie jestem pewien czy jest to oficjalne czy nie, ale podobnież odwołano jego wydanie
 13. trebuhpl

  ban za taką samą liczbę punktów reputacji jak dzień rejestracji
 14. trebuhpl

  Witaj Bluemoon na forum
 15. trebuhpl

  Nie uważasz że byłoby to trochę zbyt radykalne posunięcie? Prawda, AJ jest dosyć ciekawą postacią, wniosła do show trochę swoich mądrości, no ale przecież bez niej też dałoby się jakoś przeżyć (trzeba byłoby zmienić nazwę na Mane 5, o nie!). Brakowałoby mi jej, no ale przestać oglądać z powodu braku jednej (nawet ulubionej) postaci to chyba przesada.
×
×
 • Create New...