Jump to content

FrozenTear7

Brony
 • Posts

  802
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by FrozenTear7

 1. Znajomy bierze udział w jakimś konkursie na największego homo i prosiłbym o pomoc w nabiciu mu pkt w konkursie.

  http://www.outdersen.com/2016/12/wyniki-i-podsumowanie-i-etapu-konkursu.html

  Człowiek numer 2 Pan Filip.
  Dziękuję z góry ptysiaczki.

  1. Show previous comments  2 more
  2. WhiteHood
  3. FrozenTear7

   FrozenTear7

   Proszę się nie śmiać z mojego porządnego przyjaciela businessmana

  4. Simplistic

   Simplistic

   wrzuciłbym coś o czarnej magii i harrym poterze ale harry-potter-and-the-final-solution_2016

 2. Zrzekłem się tytułu opiekuna RD. Nie mam czasu i chęci już na te rzeczy i ogólnie nie mam więcej ochoty się zbyt na tym forum udzielać. Będę wciąż zaglądał i odpisywał na ew. wiadomości itp., ale dawne czasy minęły.
  Pozdrawiam cieplutko :rd10:

  1. Show previous comments  6 more
  2. FrozenTear7

   FrozenTear7

   @Cheese nie było to narzekanie na fandom. Nie jest jak dawniej w mych uczuciach co do kuców. Odnalazłem się bardziej w anime i jakoś skupiam się na tamtym świecie obecnie. Zbyt się ograniczyłem kucami. Moje życie nigdy nie miało większego sensu i nie znaczy dla mnie wiele. Jednak to co mogę doświadczać wyobraźnią to jest to co trzymam blisko serca. Kuce przestały mi dawać tą radość. Odkryłem teraz nowe horyzonty. Kolejny sezon i film i tak obejrzę. Ale nie jest to dla mnie już to co kiedyś. Byłem zbyt zaślepiony.

   Ale i tak myślę coś po sobie pozostawiłem. No i wciąż muszę Project Horizons FoE skończyć.

  3. Dabrowski

   Dabrowski

   Syndrom First Choisa zbiera żniwa...

  4. Branthos

   Branthos

   @FrozenTear7 mam podobnie, też z bycia bronym przerzuciłem się na mangozjebizm.

 3. Remember Frozen? This is him now.
 4. FrozenTear7

  Cześć :)

  Pozdrawia 19-letni Paweł z pierwszego roku informatyki z województwa śląskiego co uwielbia Twilight Sparkle. Trochę spóźniony na kucową imprezę widzę jak od kilku dni oglądasz ^^ Ale witamy na pokładzie i miłego pobytu na forum ptysiaczku
 5. @Selenium v.2 >czas >pieniądze >wytrwałość >kolokwia z różniczek, przestrzeni wektorowych
 6. Czystki etniczne na forum rozpoczęte. Poddajcie się i bądźmy jednością gości.

  1. Show previous comments  11 more
  2. Tric

   Tric

   Właśnie.

  3. FrozenTear7

   FrozenTear7

   Ciebie Tricu prawo już zdążyło zrujnować dawniej :D 

  4. Tric

   Tric

   Fakt, lecz nie z mojej winy.

 7. 1:30? Nie no złożę jeszcze życzonka :D
  Sorki że spóźnione, ale wszystkiego najlepszego ^^ Zdrówka szczęścia i nieskończonego natchnienia żebyś dalej tworzył piękne pluszowe koniuchy :yay:

 8. Meh 3/4 fandomu ma już gdzieś serial i jakoś nikt się tym nie przejmuje. Nasz fandom jest właśnie świetny dlatego że każdy znajdzie coś dla siebie. Ludzie są w nim nie tylko dla serialu, ale i dla rysunków, muziczki, fan ficów, ludzi. Ja sam wciąż dobrze się bawię oglądając serial, ale rozumiem tych co postanowili go olać, ale miło im np. czytać fan fici. Dla mnie również nasza literatura fandomowa odgrywa większą rolę od serialu. Powinno się powinno. Nie ma czegoś jak powinno. Każdego myślę przyciąga coś innego i równie dobrze mogą Ciebie ludzie krytykować za to że tak kurczowo trzymasz się serialu i nie spojrzysz na to z innej perspektywy. Ale rozumiem Cię, kiedyś też mnie to dziwiło. Mnie prędzej dziwią znajomi z Bielska z fandomu, którzy dalej upierają się żeby spotkania nazywać ponymeetami mimo że nie mają nic wspólnego z kucami, a z kilkunastu osób to ja i znajoma jedna wciąż oglądamy serial. But still każdy ma coś swojego w tym fandomie i serial rzadko kiedy jest dominujący.
 9. Ja tam stosuję zasadę - nie mówić o niczym rodzicom. Gadki o szkole i takie tam spoczi, ale nic nie miewam zwyczaju gadać o twórczości, zainteresowaniach i innych marzeniach czy poglądach. Tak jest łatwiej. Wolę takimi rzeczami dzielić się z osobami tylko zaufanymi. Ale dobrze mieć motywację jakąś też ^^
 10. Najgorzej jak ludzie próbują nas przekonać że jesteśmy do niczego. Ale jest to taka forma treningu można powiedzieć. Im więcej przetrwamy tym więcej osiągniemy. Będziemy mogli się chwalić że mimo iż nikt nam nie wierzył to udało nam się iść swoją drogą, nieważne jak chcieli nam podciąć skrzydła. Ale walka o sukces jest niestety nieunikniona. Szkoda tylko że ludzie bywają kompletnymi ignorantami i nie próbują nawet zrozumieć motywów innych ludzi.
 11. Hej kochani! Mam poważny dylemat. Usłyszałam, że ludzie wolą siedzieć przy komputerach i grać, zamiast bawić się na świeżym powietrzu, biegać za piłką i uprawiać sport. Czy nie jest to dla was dziwne? Nie boicie się o to, że zagubicie się w tym rozwoju technologicznym? Pomijając, że mogłabyś być moją kucykową babcią z taką pogadanką to myślę, że nie jest w tym nic złego że istnieje współzawodnictwo skupione wokół gier komputerowych. Czas idzie do przodu, a my szukamy nowych rozrywek. Gry komputerowe przynoszą całkowicie nowy, nieskończony świat pełen pomysłów, które można dostosować do swoich potrzeb. Każdy znajdzie coś dla siebie i ludziom naprawdę podoba się oglądanie meczów z profesjonalnej sfery. Staje się to potężnym biznesem jak piłka nożna czy koszykówka. Z każdą chwilą będzie się to powiększać i ciekawe jak będzie to wyglądało za kilkanaście lat, gdy rozwinie się VR (virtual reality) i otworzą się jeszcze nowsze możliwości gier komputerowych. Czy od zwykłego siedzenia przy komputerze i pozornie "niesportu" przejdziemy do rywalizacji fizycznym w świecie cyfrowym? Ja nie widzę w tym nic złego i zawsze byłem zdanie że najważniejsze jest zachowanie kontroli nad sobą i nie przesadzenie w jedną stronę. Nadmierne siedzenie przy komputerze jest złe i trzeba mieć jakąś odskocznię wysiłku fizycznego w realnym świecie. Czy przyszłość zapewni nam to jako 2 w 1? Wiesz, że ja potrzebuję niebios, powiewu wiatru w skrzydłach, aby być szczęśliwą, ale jak tak to przedstawiasz to brzmi naprawdę ciekawie. O ile tylko nie zboczy to na złą drogę to myślę, że przyszłość zapowiada się interesująco i każdy będzie mógł zasmakować sportu niezależnie od budżetu. Wszystko w jednym i nieskończone możliwości. A wy co sądzicie? Czy e-sport jest sam w sobie złą ideą? Tylko "prawdziwe sporty" i wysiłek fizyczny powinny mieć miejsce i gardzicie grami komputerowymi? Wiem, że jest tu na forum trochę graczy i czy interesujecie się profesjonalną sceną gamingową? Kibicujecie jakimś drużynom czy zwyczajnie oglądacie rozgrywki? Albo po prostu się tym nie interesujecie i gry są rozrywką tylko dla was?
 12. No dobra od czegoś trzeba zacząć: https://myanimelist.net/profile/FrozenTear7
 13. @Gray Picture Słyszałam, że Frozu jest w spisku z adminami i próbuje przeforsować czarny styl na forum u wszystkich. Oj tam od razu jakieś spiski no. Ale poprosiłem Tęczową żeby się ogarnęła, bo racja wali po gałach trochę Ale przyznam, że bardzo mądre słowa. W sumie patrząc na własne życie to nie osiągnąłem swoich marzeń, ale z pewnością wiele z tych dążeń wyciągnąłem i ukształtowało to teraźniejszego mnie. Wiele jeszcze przed nami i chyba to czym się kierujemy będzie na końcu najważniejsze. Ci którzy chcieli czynić dobro może i upadli i przegrali z samym sobą pewnego dnia, ale na swojej drodze uczynili więcej niż zamierzali. Sama też nigdy tak na to nie patrzyłam. Nie raz nie dwa chciałam dać sobie spokój, ale wciąż podążam za swoimi marzeniami i właśnie dzięki temu żyję tym pięknym życiem, które osiągnęłam.
 14. Hej Dashie zastanawiało mnie od dawna jak bardzo warto się poświęcać w życiu, aby spełniać swoje marzenia. Czy opłaca się poświęcać się dla czegoś, czego możemy nigdy nie osiągnąć? Ty sama jesteś przykładem, że trzeba podążać za swoimi celami i można osiągnąć sukces. Jednak gdzie jest tego granica? Dobre pytanie Frozuś. Sukces nie jest rzeczą, którą się osiągnie na 100%. Możemy spędzić całe życie pędząc za wymarzoną pracą, miłością, a jedyne co otrzymamy to rozczarowanie. Ja osobiście uważam, że jeśli coś daje nam radość i czujemy, że warto dla tej rzeczy żyć to trzeba za wszelką cenę do niej dążyć i dawać z siebie wszystko, żeby potem nie żałować. Ja jednak sądzę, że często można zatracić się w ślepym biegu po sukces zamiast poświęcić się czemuś co da nam mniej satysfakcji, lecz potencjalnie otworzy nowe ścieżki i sprowadzi nas na manowce. A co sądzą inni? Jestem bardzo ciekawa. Czy dążenie do marzeń za wszelką cenę jest rzeczą słuszną, mimo że osiągnięcie sukcesu nie jest rzeczą pewną? Czy nie lepiej zająć się rzeczami przyziemnymi, aby przeżyć swoje życie spokojnie?
 15. Zapraszam do świeżutkiego działu Rainbow Dash. Chociaż dajcie mi powód żebym się tam udzielał jako opiekun.

  1. Szonszczyk

   Szonszczyk

   Napisz mi jaki to może ci dam :drurrp:

  2. Salto

   Salto

   Możesz jakieś ciekawe dyskusje robić, bo w zabawach na pewno nie będę się udzielał. 

  3. The Silver Cheese

   The Silver Cheese

   Możesz pisać i pokazać, że jesteś aktywny lub stać się broniakiem "narzekaczem", który by tylko mówił, że kiedyś było lepiej. Co jest lepsze, to pozostawiam tobie :dunno:

    

   A tak to pomyśl o ciekawej dyskusji, teoriach, itp. Masz gammę możliwości, skoro zupełnie od nowa startujemy :fluttershy4:.

 16. Hej kochani! Od dawna się zastanawiałam jak bardzo jestem lubiana przez was. Myślicie o mnie non stop i macie w swoich pokojach ściany pełne plakatów z moją skromną osobą? Zapraszam chętnych do zgłaszania się na superwspaniałą listę naszej Fajnej Klaczy: 1. FrozenTear7 2. Emily 3. PrlixuXd 4. Rainbow Guitar 5. Salto 6. CalevaN aka Pingwinek Mroźny Caluś'a 7. Major Degtyarev 8. GosiElla 9. Ziemowit 10. Patutu 11. Rapid 12. SebastianRichCountryOwner 13. Polox 14. Twister 15. Pony Writer 16. Poszukiwacz15 17. Princess Rainbow Dash 18. Sonic song 19. Gringo37 20. VeXi/Hinafu 21. Crystal Dashie 22. Shios 23. Polineks 24. Claire 25. darkblodpony 26. Altius Volantis 27. Night Sky 28. Midor 29. MGR Dash 30. Pan B 31. Dashe 32. PainChillerPL 33. Hardkorowy Kucu 34. Jelly 35. MLPFan 36. Nightmare Princess 37. Gangsta Dash 38. Jayski 39. Jakubas18 40. GlaceCordis 41. Keks 42. kapibarapokoju Stan na: 24.05.2018r.
 17. Hej wszystkim! Nie chcę słyszeć, że mam ego wielkie jak pół Equestrii, ale jestem ciekawa jakie są wasze ulubione dzieła przedstawiające mnie i moich wspaniałych znajomych - Wonderbolts! No dobra ego może tak na ćwierć Equestrii... Postujcie swoje ulubione obrazki z naszymi wspaniałymi lotnikami. Ja sam będę wrzucał coś od czasu do czasu ciekawego czy to starego czy świeżego. _____________________________________________________ Autor: Yakovlev-vad Autor: Miltvain Autor: KP-ShadowSquirrel Autor: GSphere
 18. Nawet jakby trzeba było czekać 10 minut to bym czekał Ale fajnie bardzo jak będzie gdzie oglądać porządnie. Czyli Myanimelist to bardziej takie miejsce gdzie można z ludźmi się dzielić swoimi zainteresowaniami animu rozumiem. Dziękuję Aglet (^^)^10
 19. Hej weeaboosy kochane właśnie chciałem sobie pooglądać radośnie animu, ale niestety MAL mi blokuje regionem prawie wszystko co tam próbowałem odtworzyć. Czy wy oglądacie właśnie tam czy na jakichś innych godnych stronkach i coś polecacie? Na gogoanime próbowałem ale dzisiaj niestety coś ssie ładowanie i tak chciałem odnaleźć coś optymalnego. Crunchyroll też mi daje region bloka. A niekoniecznie mi się chce jakieś VPNy z Hammeryki odpalać.
 20. Dzięki wielkie za umieszczenie mnie w tym numerze
 21. Wszystkiego dobrego $$$ :party:

×
×
 • Create New...