Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Fiesta

Brony
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutral

About Fiesta

 • Rank
  Mały kucyk
 • Birthday 12/01/1993

Informacje profilowe

 • Gender
  Steven Magnet

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najlepszego w dniu święta Twego, sto lat w zdrowiu, szczęsciu, pomyślności :)

 2. Ja nigdy nie miałem dobrej reputacji w fandomie, więc osobiście mnie to aż tak nie boli. Szkoda mi jednak Crusiera. Zyskał dobrą sławę dzięki przetłumaczeniu Past Sins i częściowo Not Alone. Wystarczyło jednak, że przyznał się do tego, że lubi clopy HxP, aby jego reputacja mocno spadła. Skorzystam jednak z twojej rady i opuszczę to forum. Na zawsze. Jeśli nawet Tarreth walczy z HxP i Foalconem, i to jeszcze tak niekulturalnie. To jest mój ostatni post na tym forum.
 3. Widzą, ale muszą zaznaczyć w opcjach "Show Mature". No chyba, że dostaną od kogoś bezpośredniego linka do clopfika.
 4. Skoro tak, to żądam zakazania w dziale "My Little Necronomicon" gore ze źrebakami.Osoby, które czytają fici, gdzie ktoś wyrywa flaki z np. Sweetie Belle, Pound Cake, Pumpkin Cake są psychicznie chorzy.
 5. Fiesta

  Przeglądając internet znalazłem wywiady z Agnieszką Mrozińską i Moniką Pikułą. http://www.dubbing.pl/wywiady/mrozinska-jaszczuk-agnieszka/ http://www.dubbing.pl/wywiady/pikula-monika/ Podpisały się nawet na obrazkach. Udało mi się znaleźć też blog Agnieszki Mrozińskiej, nawet nie wiedziałem, że taki prowadzi. http://my-uniquestyle.blogspot.com/
 6. I co z tego? To, że wszyscy piracą to nie znaczy, że to jest legalne. Na pewno będzie. Nawet gdyby HxP zostało na tym forum zalegalizowane, to nie ma co się spodziewać dużej popularności. W polskim fandomie fanów clopów jest niewielu, ludzie wolą grimdarki.
 7. Fiesta

  Wolisz dostać kiepskiej jakości napisy po paru godzinach, czy poczekać tydzień i dostać je wysokiej jakości, bez błędów? Obecnie tłumacze MLP ścigają się kto pierwszy wrzuci przetłumaczony odcinek na YT. Niestety, jakość tłumaczenia pozostawia sporo do życzenia.
 8. Skoro tak, to powinniście też dostać za linkowanie do pirackich kopii MLP na YouTube. Jak wszyscy wiemy udostępnianie filmów i seriali jest nielegalne. YouTube otrzymało niedawno sporo roszczeń od Hasbro i zablokowało większość odcinków w serwisie. Na Dailymotion jeszcze nie słyszałem, żeby coś blokowali. Na waszym forum, w temacie o polskim dubbingu 3 sezonu jest link do odcinka na Dailymotion. Czy jest zgodne z prawem takie linkowanie?
 9. Jeżeli chodzi o opowiadania na forum, to wy nie przechowujecie ich, tylko linki do dokumentów na Google Docs. Więc to Google bierze na siebie odpowiedzialność za Human x Pony i Foalcon. A jeśli chodzi o cloparty to można linkować do derpibooru. Aby przekonać administrację, należy przekonać moderację.
 10. Na tym forum nie wolno linkować do niepartnerskich stron, a wątpię żeby admini zgodzili się na partnerstwo ze stroną z clopami. Kodeks karny mówi o pornografii dziecięcej. Źrebaki nie są dziećmi bo nie są ludźmi. Cytat z Wikipedii: "W świetle polskiego prawa za dziecko uznaje się każdą istotę ludzką od poczęcia (Ustawa o Rzeczniku Praw Dziecka) aż do osiągnięcia pełnoletności (tj. co do zasady 18 lat)."
 11. Fiesta

  Prawdopodobnie jedyne miejsce w polskim fandomie, gdzie coś takiego jest akceptowane to forum MaxyBlacka.
 12. Fiesta

  Geniusze z MiniMini+ znowu poszaleli, kolejny raz wypuścili kijowe promo z dwoma aktorami grającymi każdą postać. Tym razem Jarosław Boberek podłożył głos pod Applejack. http://youtu.be/Nn4-9xEFgyM
 13. @Dolar84 No dobrze, Human x Pony i Foalcon jest zakazane, ale co z kazirodztwem? Regulamin MLS milczy o tym, więc wkleiłem tam parę takich artów. To stereotyp. Jest taki clopfic co ma około 100 tysięcy słów, więc nie jest to tylko "przyszedł, zrobił co miał zrobić, koniec".
 14. Fiesta

  Kiedy Dolar84 został moderatorem działu z fanfikami, to zostały zabronione clopy "Human x Pony" i "Foalcon". Czy ten zakaz dotyczy też bazy fanfików? Jeżeli tak to niestety, tego serwisu nie można nazwać polskim FIMFiction.net.
×
×
 • Create New...