FireflyPL

Brony
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

15 Neutralna

O FireflyPL

 • Ranga
  Skrajny Asasyn
 • Urodziny 12.03.1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Częstochowa
 • Zainteresowania
  Książki, broń biała i palna, polityka oraz muzyka.
 • Ulubiona postać
  Applejack
 1. The Canterlot Movie Club
 2. The Art Of Friendship
 3. Shake Things Up
 4. Tutaj z polskim dubbingiem: https://www.rapidvideo.com/embed/lAw51dA8# dla tych co jeszce nie widzieli, miłego oglądania
 5. "Legion" Elżbiety Cherezińskiej oraz "Renesans" Olivera Bowden'a polecam obie, długa ale bardzo przyjemna lektura
 6. The Walking Dead sezon 6 i The 100 sezon 3
 7. Dobrze się czyta. Nawet fajna fabuła. Literówki są ale rzadko. Reasumując daje ocenę 8/10 noi cóż... liczę na więcej rozdziałów
 8. W pełni się z Tobą zgadzam równi wobec prawa i nic poza tym. Komunizm ma w sobie jedną z najbardziej istotnych wad jeśli chodzi o ideologię - jest utopijny czyli jeśli chodzi o rodzaj ludzki nie możliwy do osiągnięcia.
 9. Komunista jako wada? Wiesz komunizm sam w sobie nie jest zły bo jest to ideologia równościowa ale źle wprowadzona i praktykowana w XX wieku. Bardziej konkretną wadą było by przyznanie się do stalinizmu lub leninizmu.
 10. Wiesz zasadniczo w dzisiejszych czasach coraz mniej osób wybiera szkołę pod argumentem "Co lubię?" bądź "Co mnie interesuje?". Z własnego doświadczenia wiem że większość idzie do danych szkół np. technikum nie po to żeby rozwijać swoje pasje czy umiejętności tylko po to by w przyszłości mieć dobrze płatną prace. Nie myśl, że próbuje cie jakoś odstraszyć od twoich zainteresowań ale gdy będziesz się zastanawiał gdzie iść do szkoły ponadgimnazjalnej to musisz sobie postawić jedno zasadnicze pytanie "Dobra praca czy czy rozwój własnych zainteresowań?" to pytanie jest trudne dla każdego twojego rówieśnika z osobna. Sam interesuje się j.polskim, wos-em, historią, służę jako strzelec w ZWS (Związek Strzelecki) w tym militariami oraz pirotechniką a jestem już na drugim roku w... technikum na kierunku technik-mechatronik . Więc jak widzisz ja postanowiłem odłożyć hobby na drugi plan a szkolić się w zawodzie który da mi w przyszłości większą szanse na znalezienie pracy. Jak wspomniałem powyżej jeśli nie odpowiesz sobie na to pytanie to ciężko Ci będzie podjąć decyzje w temacie podjęcia dalszego kształcenia się. Życzę Ci abyś wybrał możliwość jak najlepszą dla swojej osoby
 11. Moim zdaniem gry to rozrywka nie koniecznie dla wszystkich. Nie mówie tu o 16 czy 17-latkach a o 11-12. Osobiście gram we wszystko i spotykam różnych ludzi podczas rozgrywek i mają oni od 21 do 27 lat a grają bo w ten sposób się relaksują np.po ciężkim dniu pracy. Więc zdaniem dorosłych (w tym przypadku rodziców) oni powinni być wrakami ludzi zniszczonych przez demoralizujace ich gry. Jednym słowem...Co to za bzdura?! Umiejętność rozróżnia świata gry od świata rzeczywistego to talent dany każdemu z nas, sztuką jest możliwość korzystania z tej cechy.
 12. Cóż człowiek ma to w naturze że jeżeli czegoś nie zna jakby nie może dotknąć lub poznać zaczyna uważać daną rzecz lub postać jako coś odmiennego,obcego w skrócie nienormalnego. Na całe szczęście są też ludzie ciekawi i ambitni którzy chcą najpierw odkryć, poznać a później wydać swoją opinię na dany temat.
 13. @pepeh wybacz nie sprecyzowałem... była zwykłym jednorożcem przed pojęciem nauki jako studentka Celestii.
 14. Moim zdaniem Celestia poprostu została usunięta na drugi plan. No cóż jakby nie patrzeć Twi już nie jest zwykłym jednorożcem z Canterlotu a sławną na całą Equestrie księżniczką przyjaźni. W porównaniu z Twilight, Celestia wypada naprawdę miernie. Policzmy ile to razy ich krainę ocaliła Twi a ile Celestia. Ta pierwsza ratowała Equestrie przed Discordem, Tirekiem, Podmiencami, Królem Sombrą, Nightmare Moon a na koniec przed Starlight Grimmer zaś Celestia pogromiła tylko 2-3 wyżej wymienionych czarnych charakterów jeszcze nie na długo. Nie jest dla mnie zdziwieniem dlaczego wielka pani Equestrii została ściągnięta z głównego planu.