Miki

Brony
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Miki

 1. Miki

  Ok, tylko tak się składa że nie mam na razie za dużo czasu :/. Napiszę Ci wiadomość potem ok?
 2. Miki

  Próbowałem wiele różnych programów już od 6 miesięcy, nie wychodzi mi więc szukam pomocy.
 3. Miki

  Ten pierwszy to kucyk
 4. Miki

  Szukam kogoś kto by chętnie przerabiał szkice i ogólnie jakieś rysunki na wersję digital. Nie chodzi mi tylko o przerabianie rysunków ale również o pomoc w rysowaniu :p. Proszę się zgłaszać im więcej osób tym lepiej . http://imgur.com/E8DRnIw http://imgur.com/N0HYqrx To są dwa moje dzieła :p. Wieem piękne nie są ;-; , ale gdyby komuś się sppdobały i chciał mi pomogać to proszę się odezwać.
 5. Miki

  Albania kojarzy mi się z gangiem albanii, dlatego ją wybrałem
 6. Miki

  1. Król Sombra 2. Tak 3. Oczywiście :3 4. O kurczę to już po świętach?? xd
 7. Miki

  Też mam taką nadzieję xd. 1. USA 2. Ak47 3. Zachód 4. Nato 5. Słowianie 6. Marines 7. Albania 8. Są spoko 10. Tak
 8. Miki

  Yay dzięki! Maj hobby is rysowanie, oglądanie filmów i seriali (jeśli można to zaliczyć do hobby xd) Jak niczym? Do niczego to się nie sprowadza xd tzn. oczywiście że wszystkim dosłownie się nie mogę interesować, po prostu napisałem tak bo nie chciało mi się tego wypisywać, po za tym na pewno bym o wielu rzeczach też zapomniał. Nie interesuję się tylko kucykami, ale również np. fandomem furry, astronomią, sektami. 1. Tak wierzę, jestem chrześcijaninem aczkolwiek intrygują mnie sataniści. 2. Nie interesuję się polityką. Zawsze żyłem w przekonaniu że prawica najlepsza xd. Nie znam za wiele partii, na chwilę obecną mogę tylko wymienić PiS, PO i SLD, ale sądzę, że podobne poglądy do moich ma partia PiS :p. 3. Ze schizofrenią radzę sobie bardzo dobrze... bo jej nie mam xd tzn. chyba. Ciekawią mnie choroby psychicznie i ludzie chorzy na nie. W ogóle na co dzień przebywam z ludźmi chorymi psychicznie lub uzależnionymi od czegoś.
 9. Miki

  Z racji tego że jestem tu nowy to wypadałoby się przywitać, a więc witam :p. Mam na imię Mikołaj :3 i mam 16 lat. Interesuję się w zasadzie wszystkim po trochu xd. Nie wiem co dalej pisać, liczę na jakieś pytania (ale jakieś łatwe, bo moja inteligencja często mnie zawodzi :v). A tak przy okazji jeszcze to szukam kogoś kto by mi kolorował rysunki xd. Jeśli ktoś by miał ochotę lub znałby kogoś kto chętnie by to zrobił to pisać :D.