Jump to content

InżCzesio

Brony
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

855 profile views

InżCzesio's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

10

Reputation

 1. Witam! Serdecznie w imieniu Administracji grupy Bronies Motoryzacja - Car Magic zapraszamy na naszego Facebooka. Grupa jest przeznaczona dla każdego miłośnika motoryzacji, nie zależnie czy pojazdów samochodowych, motocykli, gokardów itp., lecz oczywiście związanego z kucami, zarówno pod względem tematyki jak i kultury, więc nikt nie będzie miał pretensji, nawet gdy nie posiadasz żadnego pojazdu, a tylko np. się tym interesujesz Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1849345808719256/ Do zobaczenia na drodze!
 2. Jeżeli zapłaciłem za wysyłkę, to jest szansa odbioru książek na Wrocławskim i ew zwrot/bon na zakupy o wartości wysyłki? PS: Zostałem bardzo miło zaskoczony powiadomieniem o dodruku na e mailu, za co bardzo dziękuje.
 3. Odkładając na bok słuszne negatywne opinie o rozpoczęciu sezonu, tak sam odcinek był przyjemny. Nie działo się nic szczególnego, lecz było dość ciekawie i wciągająco. Zachowanie, emocje i charaktery postaci były przedstawione dość szczegółowo, lecz nie były przesadzone lub nierealne u nich. Chociaż trudno powiedzieć, że Celestia nie zaskoczyła mnie, od tak zwykłego pachołka kiwającego głową w tym odcinku (mniejsza, że jest o niej) można powiedzieć, że wkońcu ona żyje i nie jest to sam majestat Equestrii ale i też osoba i przyjaciółka. Porównując z poprzednim sezonem, jest podobnie, lecz należy ten odcinek do tych, które chce się obejrzeć ponownie mimo dobrej go znajomości.
 4. Odcinek był dość słaby, pomimo negatywnego zaskoczenia przy pierwszym, że nie będzie walniecia przy rozpoczęciu, to ten odcinek był słabszy od niego. Mijając niezbyt wielkie umiłowanie do głównych bohaterek i je same, zwyczajnie na razie jesteśmy bombardowani podstawionymi byłymi historiami Twilight, zamiast kreować nowe przygody/drogę przy podobnych podstawach nauki. Realnie rzecz biorąc fabuła i przedstawienie jej było trochę nie zbyt spójne i ciekawe jak dla mnie, jest śmiesznie, ale nie czuć było takiej radości i wciągnięcia jak w przypadku ostatnich odcinków/sezonu. A piosenka, bez patrzenia na "teledysk" nawet daje rade
 5. A w kit napiszę. "Relaksując się" słuchając Gospela na YouTube, znalazłem i z ciekawości obejrzałem PMV'ke MLP vs Gospel - Chciałbym Być. Była dość dobrze wykonana i wpasowała wtedy mi się w nastrój, więc za ciosem z proponowanych obejrzałem min. jak większość Stalina, Autyzm to magia itp. Z ciekawości jak to wygląda w oryginale, i czy serio serial skupia się na tak normalnym różowym postrzale odpaliłem parę randomowych odcinków. Miło się oglądało, wpadł jakiś sens, zarys tego jak to wygląda, więc złapałem za cały sezon. Po jakimś czasie, poprostu rozjaśniła się geneza, przesłanie i z zwykłego "chorego" pomysłu obejrzenia całego serialu, wyszło wiele podobieństw do problemów obecnych czasów i chęć oglądania nie dla kolorowych taboretów a dla fabuły i wartości. Po jakimś miesiącu/1,5 na FaceBook'u Podżorski wstawiając (a dla niektórych wchodziło to w spam) na jakieś zwyczajne grupy arty z Project Horizons, zaciekawił mnie komentarzami z kimś o fandomie, skali tego i o samym fiku. Wpierw zapoznałem się mniej więcej z Fallout'em Equestią, który zamurował mnie samym w sobie, tym, że ktoś to napisał i to w cale nie głupio i jako bajkę. Mając już jakieś informację ogarnęło się jakoś cały fandom, i tak się żyje.
 6. Witam, a myślałem, że w tym świecie w bronych mało ludzi. Osobiście latam głównie FR, czasem jakiś street bmx/pompa, no i też się serwisem zajmuje. Filmó raczej nie ma czym i kto nagrywać, ale jak coś się znajdzie to potem.
 7. Ogółem będzie raczej bardzo dużo osób, obowiązkowo się wybieram. Na każdym kucowym meecie znajdziesz kogoś do towarzystwa/ pogadania, jest to kwintesencja tego i największa przyjemność, od której idzie się uzależnić
 8. Polecam, zadowolenie i uciecha gwarantowane w 100%
 9. https://e621.net/post/show/935361/2016-abstract_background-blue_eyes-crown-cyan_eyes Tu prosz w lepszej jakości
 10. To jest XP, większość programów i ew gier któe używam, są na tyle starte, że albo im nie potrzeba mocniejszych parametrów, albo zwyczajnie już nie pala. Poza tym przyzwyczajenie i przywiązanie
×
×
 • Create New...