Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Patrycjusz

Brony
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Patrycjusz

 1. Niech to szlag. Mój komputer i moja głowa zaczynają odmawiać współpracy. Prace nad FF można uznać za wstrzymane, a kiedy nareszcie będę w stanie się za to wziąć, od razu pojawi się cała treść.
 2. W pewnym sensie tak, mam problemy z dostępem do komputera. Postaram się jak mogę, ale nic nie obiecuję. W czasie gdy nie miałem komputera pisałem z grubsza treść na telefonie, stoję na szóstym rozdziale. W następnym tygodniu coś wyleci. Pozdrawiam.
 3. Proszę o wybaczenie jeszcze raz. Mam nadzieję że dwa rozdziały na raz odkupią w jakimś stopniu moje winy. W poniedziałek wyjeżdżam na 10 dni, także kolejny rozdział będzie za około dwa i pół tygodnia. Przepraszam.
 4. Dla wiadomości ogółu: drugi rozdział skończony, trzeci jest w trakcie tworzenia. Czekamy tylko aż korektor z innym punktem widzenia od mojego ruszy zad i poprawi moje byki. Plus pewnie znowu temat umrze, bo wyjeżdżam na 10 dni do kraju makaroniarzy. Pozdrawiam.
 5. Witam. Z żalem i radością jednocześnie ogłaszam: Po pierwsze: temat jak widać hibernuje. Powodem są moi kochani rodzice którzy stwierdzili uzależnienie od komputera i dopiero dzisiaj go dostałem, a więc piszę. Po drugie, zastanawiam się nad zapisaniem całego fika w poprawionej wersji, w jednym pliku. Mówcie czy powinienem łączyć rozdziały, bo o poprawkach oczywiście mowa musi być. I taka jeszcze informacja: ten fik, i jednocześnie mój debiut traktuję jako eksperyment który ma podnieść mój ogólny poziom opowiadań. Takim "prawdziwym" opowiadaniem mojego wykonania będzie planowany do tego fanfika sequel. Przepeaszam za brak informacji i łączności ze mną, ale mieszkanie z rodzicami nadal zobowiązuje
 6. Well, well, well. Jedyne co mogę zrobić to obiecać poprawę... chyba. Ogarnę jak na razie to, co mam i natychmiast po wychwyceniu czegokolwiek co mi wzkazałeś poprawię na bardziej akceptowalne. Co do licealistów: nie mam zbyt dużego doświadczenia z tą grupą osób i nie myślałem o wywiadzie z nimi. Poza tym... Owszem, nic nie wspomniałem, ale gdybyś wyszedł ze znajomymi na miasto, zaczął żalić się na temat masy materiału z chemii a twoja najlepsza koleżanka by cię uciszyła wspominałbyś o kucykach? W dodatku... Po prostu powiedzmy że nasi bohaterowie poszli o krok za daleko w tym temacie i próbują zapomnieć o niektórych fikach. Podsumuję teraz to, co wyciągnąłem z twojej wypowiedzi: Ogarnij charakterystyki bo są tragiczne, dokończ oglądanie serialu bo brakuje ci nieco informacji, zrób wywiad w liceum o ich języku i może będzie lepiej. Mniej więcej coś takiego. PS Właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że charakterystyk będzie już straszliwie mało xD. Może gdy zabraknie tego co szło mi najgorzej poziom mojej twórczości skoczy.
 7. Chyba temat lekko umarł... napiszcie coś bo nie wiem czy jeszcze opłaca się pisać dalej (i tak będę to robił ale może przynajmniej oszczędzę wam nerwów i nie uploaduję xd). A jeśli kogoś bardzo to interesuje: rozdział drugi idzie niesamowicie topornie, nie mam pojęcia kiedy wyleci.
 8. Jest pierwsza aktualizacja: Dodany rozdział pierwszy. Jeżeli komuś zaspamiłem powiadomienia to przepraszam, ale okazało się że dodałem trzy razy z rzędu zły plik . No cóż, zdarza się. I ta cisza... Coś się stanie.
 9. Zakończmy tą karuzelę śmiechu. Pisz co chcesz; ja czcionki nie zmienię. A chipsy tak, zdarzy się
 10. Nienawidzę wszelkiego rodzaju zasad i jeżeli mogę, zawsze je złamię Wiem, że wszelcy designerzy nienawidzą Comic Sans ale Toby Fox użył w Undertale'u i patrzejta co wyszło
 11. Flashlight: Tak, jest to mój debiut na forum, nigdy nie tworzyłem jeszcze opowiadania na taką skalę i jestem przekonany, że moja nauczycielka polskiego załamałaby się, gdyby to zobaczyła. Co do przedstawienia postaci to chyba myślałem bardziej o "doświadczonych" bronies czytających tego fica aniżeli tych którzy dopiero zaczęli z fanbazą. Bardzo dziękuję za tak rozbudowany, wylewny komentarz, postaram się aby było już tylko lepiej. Ylthin: Wyjustowanie i włączenie komentarzy masz jak w banku, jednak ludzie z którymi piszę uznali jednogłośnie, że Comic Sans daje lepszy klimat czytania od sztywnego i prostego Calibri. Większość decyzji podejmują oni, ja tylko piszę(chociaż jestem pomysłodawcą :(. Cóż, zdarza się.) Dziękuję bardzo za wyłożenie mi błędów które zauważyłeś, postaram się je na przyszłość zlikwidować. PS Co do bohaterów: od 2 lat nie bardzo interesują się fanbazą, a jeden z nich w ogóle tu nie należał. Cała trójka jednak zna treść odc. do zakończenia IV sezonu oraz niektóre, słynniejsze fiki (nie będzie dużo nawiązań, już ja o to zadbam) Pozdrawiam
 12. Rozdział I już jest, ale piszę z innymi osobami i na wszelki wypadek będę uploadować z jednym rozdziałem wyprzedzenia, tak jakby kogoś z paczki brakło. Rozdziału drugiego jest już jakaś jedna piąta.
×
×
 • Create New...