Skocz do zawartości

Nyx


Kaziu

Recommended Posts

@Ookami88 :wat: wiem że trochę od MLD podrypałem... A jeśli chodzi o zapytaj i mój tytuł to tak bardzo ją kocham (w sensie że aż tak bardzo ją polubiłem) i stworzyłem zapytaj i poprosiłem o taki tytuł.

Spox, nie ma problemu. Po prostu, jak po raz pierwszy wszedłem na tą stronę i poszukałem tematów o Nyx (też ją uwielbiam!:cGfSS:), to z początku wydało mi się podejrzane, że nazywasz Nyx swoją córeczką (w sensie OC), ale potem natrafiłem na ten tutaj temat, gdzie wszystko zgrabnie wyjaśniłeś. Tak więc, nie mam już żadnych problemów! :fluttershy5:

Przy okazji, powinieneś sprawdzić opowiadania o niej, które zamieściłem w pierwszym poście. Dwa są od oryginalnego autora, i z tego co wiem, planuje on kilka kolejnych one-shot'ów.

Dłuższy fanfik, "Nightmare Night and Nyx", co prawda napisany przez kogoś innego niż Pen Stroke, ale także całkiem przyjemny w czytaniu - o tym jak mała Nyx, rok po swoim odejściu od władzy, ma przeżyć swoją pierwszą Noc Koszmarów (Halloween/Nightmare Night) i razem z resztą CMC przygotowują coś specjalnego na tą okazję (nie zdradzę co! :tempt:), ale w mroku czyha na nią kolejna groźba...

Dalszej części musisz dowiedzieć się sam! :sweetie2:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...