Skocz do zawartości

[event] Odpowiedzi do "Zapytaj Króla Sombrę"


Czarny

Recommended Posts

A więc!

Oto, gdy już zapomnieli zapewne o Królu Sombrze... Gdy został on pokonany przez Główne Bohaterki... 

 

Wszyscy myśleli, że odszedł...

 

Że wyparował...

 

A On tylko czekał, aż stanie się wystarczająco silny, by móc... Odpowiedzieć na Wasze pytania!  :sombra2:

Kró-lu... Jesteś g...gotowy, by odpowiedzieć n...na dręczące Twoich pod...poddanych p...pytania? 

Mam wiele lepszych rzeczy do roboty, ale skoro już tutaj przy mnie siedzisz i przyniosłeś mi tą listę, to daj... Odpowiem...

 

A wi... więc proszę...

Czy ty chcesz stracić głowę sługo!? Czytaj mi je, ale już! Szybko! Nie mam całego dnia na ślęczenie nad jakimiś pytaniami!

 

Przepraszamjużczytam!

 

Pierwsze pytanie zadała Cassidy:

1. W ilu procentach podoba Ci się Księżniczka Cadence?

Cooo!? Księżniczka Cadence!? Nienawidzę jej! Z całej mojej czarnej dziury w klatce piersiowej! 

ciekawe co z tymi wszystkimi jej obrazami, które masz w swojej prywatnej komnacie... Aaaaaauuuu!

JA SŁYSZĘ WSZYSTKO, TY NIEDOJDO!!!

Wybacz mi o Królu!

 

2. Jaka Księżniczka podoba Ci się najbardziej, o Książe?

To bardzo ciekawe pytanie... hmm... Zdecydowanie Luna...

 

3. Gniewasz się na Twilight? Czy może jej wybaczy... Auaaaaaaaaaaaaa!

NIGDY NIE WYMAWIAJ JEJ IMIENIA W MOJEJ OBECNOŚCI!

 

4. Lubisz Cassidy, Władco czy nie?

Jeżeli tylko da mi spokój z tym wścibstwem, to... Ah, nie. Ja nie mam uczuć. Więc niestety.

 

Kolejnym pytającym jest Nicolas Dominiqe:

Czy lubisz kawę Królu?

Owszem, ale tylko czarną. Nie ma nic lepszego, jak poranna kawa, popołudniowa kawa i kawa na noc.

 

A jeżeli nie, to może troszkę herbatki? pyta BuchBuchDymu

Herbatą też nie pogardzę, ale tylko z moich prywatnych zbiorów.

 

Następne pytania wędrują od Magus:

1. Jak zaczęła się Twoja przygoda z czarną magią, Książę?

To bardzo ciekawe pytanie! Moja przygoda z czarną magią zaczęła się podczas wyprawy z moim mistrzem po księgi, do Kryształowej Biblioteki. Podczas wizyty zauważyłem pewien egzemplarz, nieskutecznie schowany za dwoma opasłymi tomiskami o znakomitym tytule "Tajniki Czarnej Magii". Resztę możesz dopowiedzieć sobie sam, bo straciłem ochotę na dalszą opowieść...

Jak zwykle... auuuuuuuuuuuu! Prze... Przepraszam Panie! 

 

2. Czy zdobycie Kryształowego Imperium sprawiło Ci Władco jakieś problemy?

To była kaszka z mleczkiem. Gdy doszedłem już do władzy, omamienie tych nędznych Kryształowych Kucyków było dziecinnie proste! Oczywiście cały plan został uknuty idealnie i potrzeba było czasu, żeby zaczął działać, dlatego wykluczone zostały WSZYSTKIE problemy ze zdobyciem Kryształowego Imperium.

 

3. Czy za czasów, jak rządziłeś, miałeś O Królu, jakieś kontakty z Discordem?

Hah! Moja koronacja nie odbyłaby się, gdyby nie Discord! Podczas, gdy on siał zamieszanie, ja mogłem spokojnie opanować Kryształowe Imperium. Mimo to jest dla mnie błaznem, który nie ma i nigdy nie będzie miał możliwości zdobycia władzy.

 

Kolejne pytania od Qmet:

1. Kto został Twoim pierwszym niewolnikiem, Panie?

Nie pamiętam, tylu ich miałem... I nadal posiadam...

 

2. Czy chciałbyś, Władco, przeciągnąć Tw... Klacz, która Cię pokonała na swoją stronę? I czy zdołałbyś to zrobić?

Widzę, że szybko się uczysz, sługo... Elementów Harmonii nie da się przeciągnąć na złą stronę. Jak widać wielu próbowało, ale bezskutecznie.

 

Następne pytania zadała Shaia:

1. Co sądzisz o Klaczy, przez którą utraciłeś moce, Książę?

Jest słaba. Sama nigdy by nie doprowadziła do mojego upadku. Mimo to nienawidzę jej, jak każdą żywą istotę w tym świecie.

 

2. Czy pijesz, Królu, kawę?

Chyba już odpowiadałem na takowe... Wcześniej... Więc nie zadawaj mi już powtarzających się pytań, bo ześlę Cię do czeluści za marnowanie mojego cennego czasu!

 

3. Jak Ci się podoba, o Panie, Twój mroczny głos w Polskiej wersji?

Sam wybrałem mojego przemawiającego spośród wszystkich moich niewolników. Dlatego nie mam do dziś zastrzeżeń, do jego głosu.

 

4. Czy Shaia może zostać Twoją poddaną, Królu?

Mam już wystarczająco dużo poddanych. Nie potrzebuję więcej, ale zawsze możesz być moją niewolnicą... Brakuje nam trochę ludzi w kopalniach.

 

Kolejne pytania od Megaxardas:

1. Lubisz doić krówki?

hmm... wybacz Książe za takie głupoty...

Tak... To zdecydowanie głupie pytanie... Mam od tego osoby.

 

2. Czy lubisz gry planszowe?

Uwielbiam! Ale nie takie zwykłe... Zwykle biorę parę niewolników i gram nimi na mojej ogromnej planszy, stworzonej specjalnie pod moją grę! Niewielu potem wraca całych... Cóż, nie moja sprawa.

 

Następnym pytającym jest Parabellum Edge:

Ekhm... Zacytuję Panie - "Przyznam, że Twoja zbroja to kawał sztuki płatnerskiej".

Oh, widzę, że wreszcie coś sensownego!

 

1. Prezent? Zlecenie? A może sam ją wykułeś?

Nikt nie ma prawa zajmować się moim ekwipunkiem, oprócz mnie. Zbroja ta powstała z najrzadszych, magicznych stopów adamantium. Sam ją wykułem w mojej prywatnej i jedynej kuźni.

 

2. Posiada ona jakieś specyficzne własności?

Owszem, ale tylko ja wiem jakie i nikt inny się nigdy nie dowie.

 

3. Peleryna też całkiem niezła...

Tak, robiona z najwytrzymalszych splotów jedwabiu, przez najlepszych moich niewolników - krawców.

 

Czemuż to uzurpujesz sobie prawo do miana naszego jedynego pana i władcy, Króla Sombry? Wszak na własne oczy widziałem go w innej twierdzy... - twierdzi Jaenr Linnre.

COOO?! GDZIE JEST TEN ŻAŁOSNY ROBAK, KTÓRY MIAŁ CZELNOŚĆ PODSZYĆ SIĘ PODE MNIE?! PRZEKLINAM GO NA WIEKI I WSZYSTKICH JEGO POTOMKÓW!

 

https://www.youtube.com/watch?v=_QaHE6CuQpA Ta historia to prawda, Książe? - pyta Szeregowa Rainboww Dash.

Hahahahahahahaha, chyba sobie żartujesz? Widać, że to pozer, który śmiał się podszywać pode mnie! I którego w tym momencie lecę znaleźć, bo skończył się już czas! Mam dosyć jego komedii!

 

 

To już wszystko na teraz. Król wybył w poszukiwaniu pozera. Nie sądzę, żeby wrócił dosyć szybko, jednak zawsze możecie zostawić mu jakieś pytania. Jak będzie miał czas i chęci, to odpowie.

W jego i swoim imieniu dziękuję za zadane przez wszystkie pytania! Pozdrowienia od Sombry!

  • +1 2
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...