Czarny

Brony
 • Content count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Good

About Czarny

 • Rank
  Czarnowidzący
 • Birthday 04/12/1994

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  24536371

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kraków
 • Zainteresowania
  Gry komputerowe, Anatomia człowieka, Psychologia.
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle, Applejack.

Recent Profile Visitors

2007 profile views
 1. Wszystkiego najlepszego.

 2. Czarnuch się zmienia!
 3. Po 5 latach wracam do lekkiej. Czas zrzucić brzuszek xD

 4. Nie mogę wejść na sb, na żadnej przeglądarce. Nie mam muta (albo o nim nie wiem), nie mam bana, ani perma... Pomocy ktoś :c

  1. Gronek

   Gronek

   Albowiem iż gdyż ponieważ, SB jest w tej chwili wyłączone. Dla każdego. Ot co!

  2. Czarny

   Czarny

   dzięki za info :)

  3. SnuJ
 5. Na prośbę Cavy wpisuję, że nie będzie jej przez pewien okres czasu. Spowodowane jest to kłopotami z internetem. Wstępnie wpisuję, że nieobecność zgłasza do 1.08.2014. Zgłaszam przy okazji swoją nieobecność spowodowaną wyjazdem na wakacje z rodziną. Nie będzie mnie od 20.07 do 4 - 5.08.
 6. Cóż. Zrzekam się koloru w takim razie. Jeżeli ma to zaszkodzić Cavie i także ma być ona zdegradowana, to wolę uniknąć takiej sytuacji i po prostu odejść na rzecz prowadzenia przez nią działu nadal pod postacią Avatara. Wolę w tym momencie postawić na "demokratyczne" wybory, które to zawsze ogłaszano, niż na szybką decyzję, która tutaj miała miejsce. Dlatego wolę odsunąć się w cień szarości, pozostawiając Cavę nadal na funkcji Avatara. Poza tym dla mnie ważna była pełniona funkcja, czyli pomoc w prowadzeniu działu, a nie kolor. Mógłbym być nawet szary, mnie to by nie przeszkadzało, gdybym tylko mógł sprawować daną funkcję.
 7. Fakty są takie, że wiele osób widziało twoje podejście do Cavy. Inni kolorowi także nie byli zadowoleni z tego, jak sprawujesz się na powierzonym stanowisku (wypowiedzi powyżej). I to już w tym momencie przechyla szalę na jedną stronę... Ale znowuż - zdajmy się na administrację (czyli, nie zapominając także o Wielkich Avatarach).
 8. Cóż, pomówienie to pomówienie Cygnusie. Zdamy się na administratorów. Mimo wszystko twoje zachowanie wobec Cavy było karygodne i sam dobrze o tym wiesz. Wszystko ma swoje granice, nawet twoje zachowania. Dlatego ciągnięcie tego dalej, rzucanie bezpodstawnymi oskarżeniami i brnięcie w za przeproszeniem gówno, w które sam wdepnąłeś jest według mnie bez sensu. Ale jak mówię... to tylko moja opinia. Poza tym sam widzisz po wypowiadających się tutaj użytkownikach, co sądzą na temat sprawowania twojej władzy. "Takich rzeczy się nie robi." To już tylko Bóg (w którego wierzę) będzie mógł mnie osądzać z tego.
 9. Dobrze Cygnusie, wypowiem się, bo dosyć mam Twoich kłamstw. Zgodnie z tym, co napisałeś w http://puu.sh/9bVcx/0fe4352b92.png, powołujesz się na rzekomy "nepotyzm" i nadal używasz tego typu określenia. Powołujesz się w tym momencie na Kodeks Pracy, a forum nie świadczy usług w tym zakresie. Dlatego w tym momencie używanie tego określenia nie ma podstawy prawnej, gdyż w Kodeksie Pracy nie ma paragrafu, który zabraniałby osobom bliskim zajmować ustalonych przez nich stanowisk. Ba, nawet w regulaminie forum nie jest zabronione zdejmowanie ze stanowiska wyznaczonych osób i oddawaniu go osobom trzecim, w tym osobom bliskim. W tym wypadku żądam od ciebie przeprosin w formie pisemnej, bo zostało popełnione z twojej strony pomówienie. A jeżeli odmówisz, to wnioskuję o stosowną karę dla ciebie zgodnie ze złamaniem podpunktu 2. w punkcie II. Postanowienia ogólne. Pomówienie następuje tutaj także wtedy, gdy wnioskujesz o odebranie koloru Cavie i mojej osobie. Bardzo proszę o konkretne dowody o rzekome "wszczynanie konfliktu" i "knucie za plecami".
 10. Nominuję fanfika solarisa "Pijacka Apokalipsa" w kategorii "Najlepsze tłumaczenie"
 11. Chociaż raz się mnie posłuchałaś xD I chociaż ta opinia będzie subiektywna, to jednak postaram się napisać coś konstruktywnego. Jak wiele osób zapewne też Ci powie o tym, to wiedz, że masz talent i doceń go. Owszem, wiele musisz jeszcze opanować, ale już doszłaś do progu perfekcji w swojej dziedzinie. Wiem, ile wysiłku wkładasz w swoje prace i z jakim skupieniem je rysujesz, nawet jeżeli są one robione "na szybko". Oby tak dalej, to przekroczysz wrota "arcydzieła". Swoimi możliwościami osiągniesz wiele i wystarczy tylko w nie uwierzyć, aby przyniosły one efekt
 12. Dlaczego temat ten od niedawna nazywa się "Cygnus Wniosków i Zażaleń" - Czyżby to była jakaś prowokacja? A gdzie informacja o tym, że regent obejmuje tak ważne stanowisko kontaktu pomiędzy zwykłymi Userami, a "Wyższą kastą"? Ja na przykład nie zgadzam się, żeby taką funkcję zajmował Cygnus. Wystarczająco znam tegoż osobnika.
 13. umieram na ból zęba ;_;

  1. Show previous comments  4 more
  2. Enimean

   Enimean

   Nie wierzę... Oni wszyscy to jedna wielka sekta!

  3. Enimean

   Enimean

   Nie wierzę... Oni wszyscy to jedna wielka sekta!

  4. Zandi

   Zandi

   ja mam dobrego dentystę nawet nie wziął ofiary, tylko zrobił to co trzeba, nawet mnie pochwalił, że mam naprawdę mocne zęby bo to była moja 3 wizyta u dentysty w życiu (ood czasu gdy skończułem 21 lat chodzę do niego, więc to chyba rekord, bo wscześneij nie odwiedzałem w ogóle dentysty, bo nie bylo potrzeby)

 14. Noc pełna szaleństw! Sylwek z Hayate, Syskiem, DB i MLO :3

  1. Ryś Raindrops

   Ryś Raindrops

   Bawcie się dobrze. ^^

  2. Czarny

   Czarny

   Dziękuję Wikuś :3 . Ty też się baw dobrze ^^

  3. Ryś Raindrops

   Ryś Raindrops

   Dziękuję. <3 No i ten, no... pozdrów tam wszystkich ode mnie. :3

 15. Uwielbiam czytać. Książka to jedna z najwspanialszych rzeczy wymyślonych przez człowieka. Dlatego już od najmłodszych lat czytam, a szczególnie lubuję się w fantastyce polskiej, ale nie tylko. Ostatnimi czasy niewiele przeczytałem, ale udało mi się skończyć kilka książek, które serdecznie polecam. Ale które są tymi moimi perełkami, które wielbię? Oczywiście: - Saga "Pan Lodowego Ogrodu" i "Popiół i kurz. Opowieść ze świata Pomiędzy", autorstwa Jarosława Grzędowicza. - "Doktor Illuminatus" oraz "Złodziej Dusz" autor Martin Booth. - "2568 kroków" Andrzeja Pilipiuka. - Saga "Kłamca" Jakuba Ćwieka. - "Jeszcze Nie Zginęła" Zbiór opowiadań Polskich autorów. ale najbardziej zachwycam się historią Daimon'a Frey'a w książkach: "Siewca Wiatru" , "Zbieracz Burz cz. I i II" Mai Lidii Kosakowskiej.