Skocz do zawartości

Ty też decydujesz o losach Akademii! [ankieta]


Gość Nie sądzę

  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy derby mają być kontynuowane?



Recommended Posts

Gość Nie sądzę
Witajcie. Czasami warto jest na forum prosić o radę użytkowników, którzy raczej sami najlepiej wiedzą, czego chcą. Po to też powstał ten temat-ankieta. Gdyby jakiś z dwóch avatarów Wonderbolts nie był czegoś pewny, a chciał poznać opinię użytkowników, może zamieścić ankietę w tym temacie. Jeśli ktoś z was zaproponowałby jakąś istotną dla działu kwestię, też zostałaby pewnie tu zamieszczona. Zamieszczona, abyście... no głosowali :v. Głosowali, co dla działu jest lepsze. Ja już mam pierwsze pytanie. Pytanie o derby. Pytam tu, gdyby jakimś cudem znaleźli się jacyś chętni, na kolejną ich przeróbkę. Czy by się znaleźli w końcu sama nie przewidzę. Przerobione zostałyby tym razem na coś w stylu sesji dotyczącej jedynie derb i wydarzeń pobliskich. Sama myślę, że sensu w tym nie ma żadnego. Derby nie cieszyły się i raczej cieszyć się nie będą popularnością. Osobiście jestem na nie, ale gdyby byli chętni będą i derby. Zapraszam do głosowania a ambitnych [ta, jasne...] także do podzielenia się czemu tak/nie.
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...