Skocz do zawartości

Witam wszystkich


ApulJack

Recommended Posts

1. Książki jakieś czytasz?

2. Osiemnastka za panem to może kierunek dalszego wykształcenia?

3. Gwiezdne Wojny, Terminator i inne arcydzieła starego kina?

4. Dlaczego właśnie Applejack?

5. Mr. Pirotechnik sam tworzy proch? Czy wolisz używać ciekawszych materiałów?

 

 #1. Tak czytam jak mam ochote co jest rzadkie xD mam wszytskie książki Assassin's Creed póki co 2 przeczytałem na 6 i przeczytałem naprawde fajną ksiązke która polecił mi tata pt.: Spotkanie z Ramą ( i nie chodzi o tą margaryne xd) 

 #2. Póki co jestem w Technikum Mechanicznym a dalej? myśle studia, kierunek robotyka-automatyka 

 #3. Gwiezdne Wojny wymiatają, co ciekawe w filmach wole Imperjum, ale gdy chodzi o Lunarnom Republike i Solarne Imperium, to wole to pierwsze, bo Luna :D

 #4. Szczerze dość długo się zastanawiałem dlaczego też tak ją lubie i nie dokońca potrafie powiedzieć jaki jest konkretny powód być może dlatego Ze jeste elementem szczerości czyli nigdy(prawie) nie kłamie co mi sie podoba bo sam nie za bardzo lubie kłamać i wole mówić wprost i dosłownie :P

 #5. Akurat proch potrafie chodź jest to czarny a nie bezdymny( bo ten akurat dużo trudnijeszy ;_;). Jak bym mniał więcej substancji to może bym spróbował teraz samemu nitro celuloze a nie na chemi w gimbazie pod okiem nauczyciela ( wtedy nie można przesadzać ;_;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...