Skocz do zawartości

Humble Pony Bundle, czyli kolekcja komiksow MLP za poldarmo!


Recommended Posts

Nie widzialem zeby ktos juz o tym wspomnial (mam nadzieje ze w dobrym dziale pisze), ale dzisiaj pojawil sie nowy humble bundle z prawie cala kolekcja komiksow MLP (IDW)

wersja oczywiscie oryginalna, angielska, ale jesli ktos w miare ogarnia jezyk, to moim zdaniem bardzo warto.

kilka wydan mozna dostac w zamian za dowolna kwote, a powyzej 15$ prawie wszystko, co do tej pory zostalo wydane!

Przychod ze sprzedazy idzie na fundusz charytatywny, jak to zwykle z humble bundle bywa :)

wszystkie komiksy dostepne sa w 3 formatach: PDF, EPUB i CBZ (bez DRM), tak wiec dzialaja na wszystkim od PC, przez androida i iOS az do typowych ebook-readerow :)

 

link: https://www.humblebundle.com/books

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wyjdzie a moze nie. nawet jesli wyjdzie, to bedzie kosztowal majatek za taka ilosc wydan (wartosc 'rynkowa' tego bundla to jakies 180$, a tutaj jest za 15$, wiec jak by nie patrzec okazja jest nie byle jaka)

poza tym osobiscie wole czytac w oryginale, tak samo jak ogladac. tlumaczenie na polski jakos mi rujnuje cala frajde z ogladania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jesli wyjdzie, to bedzie kosztowal majatek za taka ilosc wydan

Niekoniecznie. W Polsce wychodzi za niedługo komiks Adventure Time, w twardej oprawie, chyba na kredowym papierze, za jakieś 3 dyszki. Nie znam się za bardzo na tego typu komiksach, ale ludzie byli bardzo pozytywnie zaskoczeni ceną za takie wydanie i stawiali, że zapłacą więcej. A jakby wydać komiksy MLP w "tradycyjnej" formie, bez tych wszystkich bajerów, nie wyszłoby to jakoś super drogo. No, ale każde hobby kosztuje.

A dobre tłumaczenie potrafi przynieść jeszcze więcej radochy, niż oryginał.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDW chyba jeszcze w polsce nic nie wydalo (jesli wydalo to prosze mnie poprawic), tak wiec nie robilbym sobie zbytnio nadziei na MLP, badz co badz to jedna z ich najmniej popularnych serii...

 

W bundlu jest 45 wydan + 'more to come'. nawet liczac po 5 zl za wydanie (to chyba rozsadna cena? nie orientuje sie zbytnio, od 5 lat mnie w kraju nie bylo - w uk do najtanszych nie naleza) to jest calkiem pokazna sumka.

 

szczerze mowiac nie spotkalem sie jeszcze z niczym (komiks/ksiazka/film/kreskowka/muzyka), co w tlumaczeniu byloby lepsze od oryginalu...

z tego tez powodu polecam tutaj tego bundla kazdemu kto jest w jakikolwiek sposob zainteresowany komiksem i jako tako ogarnia jezyk, chociazby na podstawowym poziomie.

(zanim zakupilem bundla, przeczytalem sporo komiksow w formie papierowej lub z yayponies - stad wiem ze sa napisane w przystepny sposob :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale dla mnie E-booki i tym podobne nie mają wartośći. Przez bardzo długi czas nie  akceptowałem gier z dystrbucji cyfrowej jako "moje" co mi na szczęście mineło(Czy raczej z powodu beznadziejnej zawartości w wydaniach pudełkowych a przynajmniej u EA) czego niestety nie mogę powiedzieć o E-czytadłach. Po zakupie takiej książki/komiksu/komiksu mango czuję tylko pustkę że wydałem kasę na coś czego tak na prawdę nie mam :rainderp:

Też tak macie?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...