Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Kyoko

Brony
 • Content Count

  516
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Bardzo dobra

6 Followers

About Kyoko

 • Rank
  Nastoletni kucyk

Informacje profilowe

 • Gender
  Steven Magnet

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kyoko

  To bardzo ciekawe, że na małżeństwa mieszkające z rodzicami już się tak nie psioczy jak na osoby samotne, nawet jak się dokładają do rachunków. Sorry, Kamisha, ale pierwsza żałośnie po nim pojechałaś, nie znając nawet sytuacji.
 2. W rzeszowskim E.Leclerc znalazłam jedno, jedyne, samotne, w dodatku ukryte za 10 falą, pudełko z falą 12. Wykupiłam już tęczową Twilight i Minty. Faktycznie te okienka są tak duże, że wystarczy jeden rzut oka, by zobaczyć, co jest w środku, super pomysł. Smuci mnie tylko to, że wszyscy z jakiegoś powodu konsekwentnie pomijają 11 falę.
 3. Kyoko

  Dorwałam dzisiaj ostatnią sztukę na przecenie w Croppie: I jeszcze skusiłam się na kolejną kolorowankę, tym razem z naklejkami:
 4. Kyoko

  Twilight z dzisiejszej gazetki: Plakat: I ostatnio dorwane naklejki: Więcej zdjęć Twalota tutaj: http://figurkowo-konwentowo.blogspot.com/2015/06/recenzja-26-kucykowy-wtorek-czasopismo.html
 5. Kyoko

  Nie no, jeszcze tego by brakowało, by pseudointeligenci zaczęli się rzucać o "zniszczenie im fanfika". To jest na tej samej zasadzie głupie, co: "zniszczyli mi dzieciństwo" na wiadomość, że Dumbledore był gejem (mimo że autorka tego nie ukrywała nawet). Osobiście cieszę się na ten odcinek i specjalnie nie oglądam zapowiedzi, żeby sobie nie zepsuć seansu. Jestem jedną z tych (niewielu?) osób, które uwielbiają takie niesubtelne wstawki.
 6. Kyoko

  Nie jest. Nadinterpretacja. Poza tym było już mówione, że twórcy nie zamierzają mieszać serialu z filmami i jak dotąd nikt temu nie zaprzeczył, jakoby mieli zmienić zdanie.
 7. Kyoko

  Nie. Te skrzydła reprezentują feniksa, "odrodzenie się z popiołów", czyli jej nową, odmienioną osobowość.
 8. Kyoko

  Śliczny kubek. Ja dzisiaj odpakowałam lalkę Twilight z Biedry, którą kupiłam przed Dniem Dziecka: Więcej fot tutaj: http://figurkowo-konwentowo.blogspot.com/2015/06/recenzja-24-kucykowy-wtorek-lalka.html ...ale generalnie nie warto, jeśli nie jesteście fanami postaci (pewnie w Biedrze już ich nie ma, ale to tak na przyszłość, jakby się pojawiła okazja).
 9. Kyoko

  Ukeź, ja się wybieram. I najpewniej będę samotna, chlip chlip , więc chętnie się do kogoś przyłączę.
 10. Kyoko

  To wtedy z tą osobą jest coś mocno nie tak. Moja matka oczekuje, że wyjdę za mąż i dam jej wnuka. A ja nie zamierzam robić ani jednego, ani drugiego i czuję się świetnie sama ze sobą, interesując się takimi "dziecinnymi" rzeczami jak kucyki, manga, anime, szycie strojów (cosplay), zbieranie lalek, figurek... Można by mnożyć. Jak ktoś chce spełniać te oczekiwania w strachu przed odrzuceniem czy wyśmianiem to powinien porządnie wziąć się za siebie i odpowiedzieć sobie na pytanie, co bardziej go ucieszy - ale nigdy, ale to nigdy nie powinno się zmieniać TYLKO dlatego, że ktoś czegoś od nas oczekuje, a jedynie z własnej woli. I nie mieszajmy do tego strefy zawodowej, proszę, bo to oczywiste, że inaczej się zachowujemy z ludźmi na stopie formalnej.
 11. Kyoko

  Tak, zdjęcia są z konwentu Magnificon, który odbył się w zeszły weekend.
 12. Kyoko

  20-25 zł, nie pamiętam dokładnie. Z innych widziałam jedynie Fluttershy, ale dam sobie rękę uciąć, że na innych konwentach była też Pinkie. Podejrzewam, że się po prostu szybko wyprzedają (jak kupowałam swoją, to tej z Flutterką już nie było).
 13. Kyoko

  Pozwolę sobie wrzucić samą siebie.
 14. Kyoko

  Zapewniam, że w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej i nie da się ich pomylić. A poduchy nie mogłam nie kupić, chociaż początkowo ją ominęłam.
 15. Kyoko

  A u mnie skromne pamiątki z Magnificonu i prezent imieninowy od przyjaciółki (snowglobe):
×
×
 • Create New...