Skocz do zawartości

Pamiętnik Derpy


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Tutaj mistrzyni bałaganu zamieszczać będzie swoje przeżycia.

Uh, no cześć pamiętniku. To mój pierwszy wpis tutaj! Spowodowany głównie tym, że chciałam się czymś z tobą podzielić. Bo wiesz, niedawno były w Ponyville zawody pieczenia ciast, niesamowite wydarzenie! Lecz w tym roku to już w ogóle. Zawsze jest jakiś temat przewodni, a teraz były nim... tak po prostu babeczki i muffiny! W życiu nie naoglądałam się tylu muffin... we wszystkich smakach... kolorach... rozmiarach i rodzajach. Oglądałam to przewspaniałe widowisko gdzieś wysoko na widowni, gdy nagle... bum! Potknęłam się i spadłam. Zawstydziłam się okropnie, jak to często mam w życiu. Wszystkie kucyki patrzyły się tylko na mnie i wydawało się, że nawet zegar przestał tykać i nastała zupełna cisza. Nie spodziewałam się tego, co zaraz nastąpiło. Ogier, który był teraz oceniany, powiedział do mnie 'widzę, że mamy pierwszą chętną na degustację' i zaśmiał się. Myślałam, że tylko robi sobie ze mnie żarty, ale zaraz dał mi do spróbowania muffinę. Była taka pyszna, mmmmmmm. Nigdy jej nie zapomnę... W każdym razie skomentowałam ją i już chciałam sobie iść, gdy nagle na podstawie mojego komentarza powiedziano mi, że muszę się bardzo dobrze znać na muffinach i powinnam oceniać razem z resztą jury! Nie uwierzysz pamiętniku, ale reszta obecnych też się zgodziła! I w ten sposób zostałam oceniarką, o ile takie słowo istnieje. Był to mój najlepszy konkurs wypieków w dziejach: spróbowałam wszystkich babeczek, oceniłam i nawet wyłoniłam zwycięzcę! Przeniesamowite doświadczenie, jak najbardziej warte umieszczenia tu. Tu w sensie tutaj, w pamiętniku rzecz jasna.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
Gość Nie sądzę
Witaj ponownie pamiętniku! Moje przygotowania Świąteczne trwają! Dziś byłam okropnie zabiegana sprzątaniem, uwierzyłbyś? Jutro pewnie wezmę się jeszcze za inne rzeczy i nabędę jakieś cudne Świąteczne ozdoby! Będzie cudownie, mówię Ci. Z resztą, wrócę i podzielę się wszystkim po Świętach. Wiesz, opowiem o gościach, prezentach i ozdobach i o wszystkim! Na razie żegnaj, muszę trochę odpocząć od porządków.
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...