Skocz do zawartości

Błędy przeszłości [NZ][Sad][Violence][Slice of Life]


Recommended Posts

Błędy przeszłości

Każdy z nas popełnia błędy lecz nie każdy się nimi zadręcza. Musical Moon to prawie normalny jednorożec, jego talentem jest rysowanie, choć może się tym pochwalić to mieszka na odludziu. Co go do tego skłoniło? Tego już musicie dowiedzieć się sami.
Dzięki Tajemnica za pomoc w korekcie. 



Rozdział 1

Rozdział 2

Rozdział 3

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu skleiłabym to w jedną część i poprosiła kogoś o korektę. Brakuje przecinków, no i rozdziały zdecydowanie za krótkie, dobrze by było to skleić w jedną całość i jeszcze coś dopisać. Oferuję moją pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadanka nie przeczytałem, aktualnie nie jestem w stanie, ale spojrzałem graficznie na tekst i nie jest najlepiej...

 

Polecam poradnik Deca odnośnie stylizacji tekstu: http://poradnik.decaded.pl

 

A ogólnie to: justowanie, akapity, zapis dialogów i graficzne rozplanowanie tekstu - musisz koniecznie uwzględniać te aspekty (są ważne tak samo jak sama treść!!), bo czytanie opowiadania w formie, w jakiej się teraz znajduje jest praktycznie awykonalne, całość zlewa się ze sobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadanka nie przeczytałem, aktualnie nie jestem w stanie, ale spojrzałem graficznie na tekst i nie jest najlepiej...

 

Polecam poradnik Deca odnośnie stylizacji tekstu: http://poradnik.decaded.pl

 

A ogólnie to: justowanie, akapity, zapis dialogów i graficzne rozplanowanie tekstu - musisz koniecznie uwzględniać te aspekty (są ważne tak samo jak sama treść!!), bo czytanie opowiadania w formie, w jakiej się teraz znajduje jest praktycznie awykonalne, całość zlewa się ze sobą.

spoko każda rada się przyda dopiero zaczynam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...