Skocz do zawartości

Historia Rainbow Dash


dashi

Recommended Posts

Jak mogła wyglądać historia pegazicy, co mogło wpłynąć na jej pragnie szybkości oraz jej lęki. W jakich okolicznościach zaprzyjaźniła się z żółtym pegazem (chodzi o przyjaźń bo znajomość zaczęła się na obozie), dlaczego nie mieszka w mieście chmur?

Zapraszam do dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Rainbow Dash prawdopodobnie urodziła się w Cloudsdale. Od samego początku wychowywana przez pegazy, więc pragnienie szybkości miała wrodzone. Może być to też związane z jej talentem. Z pewnością już wtedy "przyjaźniła" się z Fluttershy. Widać było przecież, jak broniła jej na obozie młodych lotników (co tam robiła Fluttershy, to ja nie wiem). Zaprzyjaźniła się z nią pewnie dlatego, że widziała, że klaczka była słabsza i Rainbow postanowiła bronić ją przed tymi, którzy i jej doskwierali. Niewykluczone, że przyjaźniła się tylko z nią. Nikt jej przecież nie obronił, gdy nazywali ją Rainbow Kraksą. Rainbow po "przeniesieniu" się Fluttershy mogła być trochę samotna w Cloudsdale i gdy pracując w fabryce pogody zarobiła już coś, zamieszkać nad Ponyville. Była wtedy już starsza, więc mniej aspołeczna i mogła łatwiej nawiązać znajomości w nowym mieście. To oczywiście tylko moje przypuszczenia :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...