Skocz do zawartości

Team Luna


Alcarion

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym założyć polską grupę na steam-ie o nazwie ,,Team Luna'' i ogólnie chciałbym się zapytać czy to dobry pomysł, a jak tak

to czyby ktoś dołączył. Dołączyć mógłby każdy kto jest bronym lub pegasister, żadnych wyjątków.

A co do miniaturki to mam dwie:

1)https://cdn.polfurs.org/chanfiles/p/src/p_PFchan_130662529865.jpg

2)http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2012/124/6/a/gamer_luna_steam_wallpaper_by_pinkanon-d4ykikn.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Można prosić o trochę więcej info? Jaki byłby cel tej grupy, kogo miałaby zrzeszać, możliwe wspólne gry... Cokolwiek. Tworzenie grupy dla samego istnienia nie ma zbytniego sensu.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o trochę więcej info? Jaki byłby cel tej grupy, kogo miałaby zrzeszać, możliwe wspólne gry... Cokolwiek. Tworzenie grupy dla samego istnienia nie ma zbytniego sensu.

Proste, celem byłoby wspólne granie. Jedynie do grupy mogliby dołączyć Bronies oraz Pegasisters. Dzięki temu możemy zobaczyć kto gra i w co, i w każdej chwili dołączyć do 

wspólnej gry. Co do gier myślałem o takich jak TF2, CS:GO czy War Thunder. A i myślałem o stworzeniu teamspeak-a Team Luny lub poproszeniu stworzenia pokoju 

na kucykowym teamspeak-u (Choć nie ogarniam jeszcze za bardzo TS)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Ogólnie istnieje już kilka steamowych grup bronies, w tym grupa ludzi z tego forum. Jak dotąd nigdy nie słyszałem, aby ktokolwiek, kiedykolwiek umówił się na nim na wspólną grę. Skąd pewność, że w tym przypadku nie będzie podobnie?

A TeamSpeak... W sumie mamy już Everfree Decadeda. 

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobrze, że wcześniej napisałem, bo szczerze nie wiedziałem o polskiej grupie bronies na steam-ie. Ale aczkolwiek teraz sobie wymysliłem by może złożyć

tą grupę do gry w csa:go. Ostatnio miałem taką akcję, jak koleś się nazywał Rainbow Dash, to był op i wszystkich zabijał. Jeden koleś się mocno wkurzył i zaczął

ostro po angielsku hejtować bronies. To żeby tak troszkę podenerwować tych ludzi, bo nikt nie lubi jak cię jadą poniacze. To mogłaby by być 5-7 osobowa drużyna

(nie ważne jakiej rangi), by głównie grać na turniejowych trybach gry lub na uproszczonych. Co do TSa dzięki że powiedziałeś o TS-ie Decadeda, napewno

można by go użyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...